isplati li se ili ne

Sve vezano za svet kompjutera,ostale igre i dr.
Корисников грб
EskoVersaci
Youth Team Coach
Поруке: 189
Придружен: 08 Окт 2011, 23:11
Место: kladovo
Контакт:
Status: Није на вези

isplati li se ili ne

Порука од EskoVersaci »

e ovako, svi znate da danas nude dosta mnogo promocija, i za internet, i za mobilne i za televiziju . .
Ja imam sa telekomom ugovor koji istice za 10 dana, za 1530 dinara dobijam brzinu neta od 4 mb
e sada izbacili primamljivu ponudu i zanima me sta vi mislite o tome . . i koji internet vi koristite, dal imate nesto da mi predlozite
na ovu promociju mislim Box TV
naime , za 3000 dinara mesecno dobija se

FIKSNI - 300 impulsa besplatnog saobraćaja na fiksnom telefonu ( plus tu je uracunuta i ona pretplata za fixni od 500 dinara )

INTERNET - Box paketi sadrže neograničen pristup Internetu brzine protoka do 6144/1024 Kb/s. Usluga Box uključuje WiFi modem kojim možete napraviti bežičnu mrežu u vašem domu.

TELEVIZIJA - dobija se osnovni OPEN IPTV paket

MOBILNI - U okviru mesečne pretplate Box paketa uključena je mobilna postpaid tarifa:

500 minuta u nacionalnom saobraćaju,
500 SMSova u nacionalnom saobraćaju i
1 GB podataka za prenos

sta vi mislite o ovome, ima mogucnost da se ugovor potpise na 6 ,12 i 24 meseca .
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

po meni fina ponuda
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Lepa ponuda, ne znam da li si do sada bio na OPEN IPTV ili mozda na SBB, ako nisi na SBB slobodno uzimaj ovo.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

orion telekom bivsi sezampro najbolji najbrzi i najeftiniji a i to tebi sto su ponudili je fina ponuda
Последње учитавање од Grom дана 20 Дец 2011, 17:00, учитано 1 пут укупно.

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
EskoVersaci
Youth Team Coach
Поруке: 189
Придружен: 08 Окт 2011, 23:11
Место: kladovo
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од EskoVersaci »

danas sam potpisao ugovor sa ovima, zadovoljan sam, net cepa, a i iptv nje los, ima sve 4 arene.. sada samo problem, ne mogu da nadjem odgovarajuci kod za moj tv, imam tv marke vox, i treba nadjem njixov kod za daljinac, ceo net pretrazio nigde ne nadjoh. .
Пошаљи Одговор

Повратак на “Virtuelni svet / Virtual World”