kLeSa (draga) Saveta!

Mesto za neobavezna ćaskanja
Закључано
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

kLeSa (draga) Saveta!

Порука од kLeSa »

Слика
Dragi moji i drage moje (iako vas nema) kao sto naslov teme moze da vam kaze,od sad imate novu (dragu) Savetu,odnosno mene :D

Za sve vase probleme sa porodicom,zenama,mozda muskarcima,pitanjima i odgovorima,roditeljima i komsijama,sa svim mogucim problemima,postavite pitanje i odgovoricu vam u sto kracem vremenskom roku.
Nemojte biti stidljivi,pitajte vaseg Savetu sve sto vas muci.

S postovanjem
kLeSa (draga) Saveta! :D


PS na matematicka,fizicka,hemiska pitanja ne odgovaram! :D
PSS tema je napravljena da se malo zabavimo,sprdamo i da vidim sta to vas muci :D
PSSS odgovori ce biti krajnje neozbiljni i saljivi,mada moze da se napravi neki izuzetak sa ozbiljnim odgovorom. :)
Последње учитавање од kLeSa дана 30 Дец 2011, 13:42, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Kako da ženu naučim da igra fm? Postoji li neki tutorijal, ako imaš nekakav savjet dobro bi mi došao.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Dragi Pinki,za pocetak drago mi je sto si bas ti prvi pitao za pomoc,iskreno i ocekivao sam to od tebe,a sad odgovor...
Ucenje zene da igra FM ti je kao ucenje nas muskaraca da se sminkamo. Zamarujuce i beskorisno. One prosto nikad nece skapirati cari menadzerisanja,zato se i ne trudi da je naucis. Ako bas zeli da ucestvuje u igranju FM,daj joj zamisljenu ulogu rukovodioca u klubu,ti vodi glavnu rec,a neka ona rukovodi. Njena pozicija ce biti ili pored tebe ili jos bolje ispod tebe,tj ispod stola. Sve ostalo ce znati sama,bez daljeg objasnjavanja.
Savet: Trudi se da u tom trenutku igras FM ili u gacama ili u nekom sorcu. Farmerke ili drugi vid pantalona ne dolaze u obzir.

Hvala
:)
Последње учитавање од kLeSa дана 30 Дец 2011, 14:46, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Kako da uzmem milion eura za 7 dana?

PS. Nisam vest u kriminalu, jedino sto znam da kradem su zvake na trafici.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Dragi Neme,sedam miliona eurica ces tesko zaraditi,posebno zato sto nisi vest sa kriminalom sto podrzavam,moracemo na drugi nacin to da resimo.
Kazes da si vest sa kradjom zvaka,sto je velika olaksica u resenju ovog problema.
Pa da pocnemo...

1.000.000 € = 104.327.000 RSD

Posto ti te pare trebaju za 7 dana,po danu moras da zaradis 14.903.857 RSD
Ako znamo,da kutijica orbit zvaka kosta 50 RSD,onda dolazimo do zakljucka da ti na dan moras da marnes 298.077 kutijica orbit zvaka (ako ti je lakse u jednom vecem pakovanju nalazi se 10 kutijica,sto znaci da ti treba na dan 29.807 kutija zvaka).
Tacan broj trafika u Beogradu nije poznat,ali s obzirom da moras da ukrades 298.077 kutijica zvaka,moraces posteno da se namucis da bi za 7 dana stigao do cifre od 104.327.000 RSD,odnosno 1.000.000 €

Savet: Ako ti te pare trebaju za licni hir i da bi mogao da kazes da si milioner,onda bolje ne kreci u pljacku trafika i ostalih marketa sa zvakama,ali ako ti te pare trebaju zbog droge,alkohola,kockarskih dugova ili cega vec drugo,bolje se pozdravi sa familijom,pa pravac brankov most ili pak,uzmi pistolj pa metak u celo,manje boli,a i neces se muciti.


Tvoja saveta kLeSa :D
Корисников грб
Eddy
Manager
Поруке: 1180
Придружен: 01 Нов 2010, 22:17
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eddy »

Hah, a kome ce da uvali 298.077 kutijica zvaka sto ukrade na trafikama, jer njemu trebaju pare a ne zvake? :P
Слика
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Kako da ubijem nekog a da ne odgovaram?
Слика
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од kovacica91 »

Clint_Eastwood пише:Kako da ubijem nekog a da ne odgovaram?
hahahaha... ova ti dobra :yesko:

Moj predlog: Ubi toga koga zelis pa ubi sebe, tako neces odgovarati..., vrlo jednostavno :ole: [shadow=yellow][/shadow][glow=white][/glow]
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Dragi MilanK CZV,pre svega ne znam sta ce ti ovo K ni ovo CZV u nick-u,al dobro. :)
Drugo,ovo je lepo pitanje i dobices odgovor na njega kao svi.
Procesom matematicke funkcije determinanti uz pomoc razlomaka,dosli smo do zakljucka da on treba da ukrade 298.077 sto nikako nije mala cifra. Neko ce da pomisli da je problem prodati sve to,ali ako se potrudi malo,moze to lako da "plane".
Cena orbit zvaka na CRNO,po poslednjem kursu je najvise 70 RSD,sto znaci da prodaje te zvake i za 60 RSD ima da mu se isplati. Vecina trafika i manjih radnjica ce kupiti zvake na crno,da ne bi placale porez drzavi,dobit,PDV i ostala cuda.
Zato,ako bude malo uporan i snalazljiv,moze lako da proda te zvake,od trafike do trafike,od marketa do marketa,od grada do grada,pa cak mozda i od drzave do drzave.
Nek se oznoji tih nedelju dana,a posle moze da kaze za sebe da je milioner!

OVAJ TEKST NIJE DOZVOLJEN ZA OSOBE ISPOD 18 GODINA!
Слика
Dragi Clint_Eastwood,ovo pitanje sam ja postavio sebi jedno 10.000 puta,najmanje. Nikad nisam toliko cvrsto resio da ubijem nekoga,pa zato nisam ni resio tu pitalicu.
Ali,zahvaljujuci tvojoj saveti,ti ces dobiti resenje.
Primer jedan.
Sad je zima u jeku,snega nema,ali mozda ce ga biti,zato mozes iskoristiti grtal'cu.
Predpostavicu da znas sta je to,ali za one koji ne znaju time se cisti sneg.
E sad,roknes ti tog nekog cekicem po glavi (ako moze drveni neki,da mu se ne otvori lobanja vec samo prospe mozak po istoj lobanji),skupis ga i vezes kanapom,da se ne razleti,stavis ga ispod grtalice i lagano krenes da vozis,ti vozis,on se koluta,ako ima snega ima da se uvalja u sneg,skupis vecu kolicinu snega grtalicom,pomeris sneg sa strane,utabas lepo i on tu ostane do proleca,a do tad tebe nema,a nema ni grtalice.
Drugi primer,mozda i jednostavniji ali brutalniji,da tog nekog opet roknes u glavu drvenim cekicem po glavi,iz poznatog razloga.Zatim,tog nekog uvatis za noge u ubacis ga u drobilicu za drvo. To je jedna jako cudna sprava i jako dobra. Drobi drvo do toliko sitnih detalja,da pravi strugotinu,od coveka ne bi ostalo nista,pa ni dugmici. Samo to moras da radis gde te niko ne vidi i gde niko nece videti tragove krvi.
Ima tu jos mnogo primera,kao sto su vezivanje pomenute osobe za valjak koji ces voziti po nekoj njivi,da istabas zemlju,zatim presovanje te osobe u kombajn itd.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Kovacica91,zbog kradje autorskih prava i odgovaranja na pitanja koja ne treba da odgovaras,dobijas zuti karton. Sledeca javna opomena sleduje ti iskljucenje iz savetine teme,a budes li mitingovao,zavrsices u nekim od pomenutih primera :gunman:

Potpis
Tvoj dragi kLeSa Saveta :D
Последње учитавање од kLeSa дана 31 Дец 2011, 13:29, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од kovacica91 »

kLeSa пише:Kovacica91,zbog kradje autorskih prava i odgovaranja na pitanja koja ne treba da odgovaras,dobijas zuti karton. Sledeca javna opomena sleduje ti iskljucenje iz savetine teme,a budes li mitingovao,zavrsices u nekim od pomenutih primera :gunman:

Potpis
Tvoj dragi kLeSa Saveta :D
:rugalica: :rugalica: :rugalica:

:boxer: :boxer: :boxer:
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Закључано

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”