Altos Panter

Sve vezano za svet kompjutera,ostale igre i dr.
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Altos Panter

Порука од Clint Eastwood »

Drugar mi je preporucio ovaj racunar i sad ozbiljno razmisljam da ga uzmem pa me zanima vase misljenje

Код: Изаберите све

http://www.winwin.rs/desktop-ra%C4%8Dunari-altos-panter.66.html?productId=38813
Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jedino sto valja na njemu je graficka,al i za nju ti treba monitor jedno 22 inca da bi je u potpunosti iskoristio,maticna ploca je standard nista specijalno,procesor je odavno otisao u zaborav,samo ima dva jezgra neka su i 4 ghz slabo je,ram memorija je optimalna za neki normalni rad na racunaru,al pitanje je je od kog je prozivodjaca,za sta ta tebi treba prevashodno komp za fm,net i filmove ili nesto vise..?
Последње учитавање од Tik'al дана 24 Јан 2012, 12:01, учитано 1 пут укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Pa uzeo bih neki komp da ne moram duze vreme da ga menjam.Znaci da mogu da igram ove novije igrice tipa PES 2012,da mi FM radi dobro i uglavnom ovo sto si ti naveo net,filmovi i to
Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Samo sportske igre ili jos nesto,jer sa ovim ne mozes da igras glatko novije one pucacke igre i to,ovo je pristojno za kucni fazon,fm bi ti radio 2/3 od najboljeg npr.,znaci nije nista specijalno,a 300e nije u sustini malo,monitor ti ne treba,i koliko si spreman da odvojis za komp do 300-400e?
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Pa da,igrao bih i ove pucacke,monitor mi je ok i trenutno imam 300e i ne nameravam da dajem visem :)
Слика
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ja imam slican komp skoro godinu dana, samo je meni graficka malo losija (moja je 5570). Imam iste potrebe kao i ti (igrice, filmovi, net, muzika) i nemam problema, zadovoljan sam. Koju god sam igricu instalirao, stavljao sam na high detalje i radi. Jbg, ima i boljih kompova, al to kosta, a za igracku da dam neke bolesne pare, ne pada mi napamet.
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Pokušaj da sklopiš ti svoj računar, dosta te izađe jeftinije a i bolji komp dobiješ.
Samo zapamti jednu stvar, AMD- Radeon, Intel-Nvidia, dvije stvari koje uvijek idu jedna uz drugo, to dvoje nikada nemoj mješati, nećeš nikda izvući najbolje performanse. Sada po meni najbolje dvije kombinacije što postoje u ovom trenutku su.

Nvidia GeForce GT 240 - 128 bitna je 512mb-1gb
i5 ili i3 procesor, u zavisnosti koliko keša imaš.

Druga kombinacija je AMD-Radeon
AMD PHENOM X4 B55
Radeon HD 6550


E sad, sa tim bi bio siguran sledećih dvije godine što se tiče većine igara, na tebi je koliko ćeš keša da iskesiš. :zelenko:
Последње учитавање од Pinki дана 24 Јан 2012, 13:19, учитано 1 пут укупно.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

AMD PHENOM X4 B55 ovaj jedino da nadje polovan negde , dobar je 555 jos za te pare ako moze da se otkljuca za neki light gaming fazon..

S' obzirom da pravi komp za nekih 30k .. i5 i i3 su mu skupe investicije svakako
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Pa da, intel-nvidia je uvijek skuplja kombinacija. Zato radeon i AMD može da nađe za te pare.
Po meni bolje sačekaš i skupiš još nešto keša pa onda kupiš malo bolju konfiguraciju, mislim ako baš nije zapelo.
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Pinki пише:Po meni bolje sačekaš i skupiš još nešto keša pa onda kupiš malo bolju konfiguraciju, mislim ako baš nije zapelo.
To sam i ja hteo nego mi je ovaj izgledao sasvim pristojno za 300 evrica ;)
Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Virtuelni svet / Virtual World”