Wazzub novi sajt u izdari koji ce placati svojim korsnicima!

Sve vezano za svet kompjutera,ostale igre i dr.
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Wazzub novi sajt u izdari koji ce placati svojim korsnicima!

Порука од Tachini »

Evo slucajno sam naleteo na ovaj sajt i tekst o njemu pa reko da podelim sa vama, ne znam da li je tema za ovaj deo foruma, jer nisam znao gde da je stavim, pa neka moderator premesti ako misli da nije za ovaj deo... Evo ispod cu vam staviti tekst pa obavezno procitajte meni deluje jako zanimljivo...

Prošlo je već neko vreme od kada se pojavila kompanija pod imenom Wazzub International. Sada ja već dosta jasnije da li je reč o prevari ili o zaista sjajnom načinu zarade, kao i ciljevi kompanije, način zarade i slično.



Ono što svakako raduje ljude širom sveta je da za sada sve ukazuje na to da Wazzub nema apsolutno nikakve veze sa prevarom i da se radi o kompaniji sa biznis planom koji se zaista do sada nije video na internetu. Wazzub će zaradu ostvarivati od oglasa koje će prikazivati, reč je o sličnom principu zarade kao kod kompanija kao što su Google, Facebook i slično. Ove kompanije ostvaruju ogromnu zaradu, i ovo polje pruža ogromne mogućnosti zarade, to je sigurno!



Ono što Wazzub nudi i što niko drugi nije do sada nudio je podela 50% profita svojim članovima koji se uključe u ovu kompaniju do 9 aprila 2012 godine. Da je Google delio 50% zarade svojim članovima koji su postali članovi u toj nekoj prelaunch fazi kompanije, i dan danas bi Google plaćao 100$ mesečno po svakom članu koje su ti članovi uveli. Možete li to da zamislite!



Naravno Wazzub ne želi da obećava zaradu od 100$ mesečno po članu, ali je kao primer data zarada koja je itekako realna a to je 1$ po članu MESEČNO, ali ta zarada se prostire na 5 nivoa, što znači da po 1$ mesečno zarađujete od članova koje vi uvedete ali i od članova koje uvedu vaši direktni članovi, pa njihovi članovi i tako dalje 5 nivoa u dubinu. Dakle ako uvedete samo 5 ljudi i oni urade to isto itd vaša mesečna zarada bi mogla biti 3905$ !! Zaista neverovatno!



Wazzub je potpuno besplatan, nikada nećete imati nikakve troškove kao član ove kompanije a imate fenomenalnu priliku za zaradu. Ono što je bitno da znate je da ćete ostvarivati zaradu samo za članove koje uvedete pre 9 aprila 2012. godine, dakle potrebno je što pre ući i izgraditi tim. Kompanija ne naplaćuje svojim članovima članarinu niti bilo šta slično pa samim tim ne može da garantuje neku fiksnu zaradu svojim članovima. Ta zarada će varirati u zavisnosti od profita koji Wazzub ostvaruje Wazzub ima fenomenalan plan, ogroman potencijal i već ima neuporedivo brži rast nego Google i Facebook u svojoj ranoj fazi. Ovo je ogromna šansa koju niko, ali apsolutno NIKO ne bi smeo da propusti. Zamislite samo da čujete posle aprila da mnogi ljudi dobijaju svakog meseca čekove za posao koji su uradili za 2 meseca uvodeći ljude potpuno besplatno (što je veoma lako). Sigurno ćete žaliti do kraja života, tako da uđite što pre, jer svakako nemate šta da izgubite a imate TOLIKO toga da dobijete.



Dat je primer zarade sa po 5 članova. Ali učešće u ovom programu je besplatno što znači da je veoma lako uvesti i 10, 20 pa i 100 ljudi, zaista je lako. Teško je poverovati da uopšte postoji neko ko ne želi da postane član ove kompanije. Moje mišljenje je da neki početni cilj treba da vam bude da uvedete 20 članova. Naravno ne trebate da se zaustavljate na samo 20, ali krenimo od te brojke koju je veoma lako dostići a koja će vam omogućiti neverovatnu zaradu. Pa tih 20 ljudi možete naći i među vašom porodicom, prijateljima i ljudima koje poznajete. A da ne pričamo da ćete sa našim timom imati pristup vrlo vrednim informacijama o načinima reklamiranja koji će vam garantovati članove. Dakle ako bi svako uveo po samo 20 ljudi ja čak i ne želim da napišem kolika bi bila vaša mesečna zarada ako bi ta zarada bila 1$ po članu. Možete sami proveriti na ovom linku tako što i u prvo i u drugo polje ukucate 20. Ali ako svako uvede po 20 članova, čak i ako zarada po članu bude 0,1$ pa čak i 0,01$ vi ćete ostvarivati ogromnu mesečnu zaradu što je prosto neverovatno!



Zaista mislim da imate sve potrebne informaicije i da ne postoji ni jedan jedini razlog da ne postanete član našeg Wazzub tima. To možete uraditi tako što ćete kliknuti

Код: Изаберите све

http://signup.wazzub.info/?lrRef=97b59
Postoje neki ljudi koji ne veruju da Wazzub može da ispuni svoj plan, da zaradi dovoljno novca da isplati svoje članove. Neki tvrde da da razumeju biznis plan Wazzub kompanije ali su ubeđeni da kompanija taj plan ne može da ispuni.

Ovaj članak će vam dati odgovore na sva pitanja, kao i to kako će Wazzub zaraditi dovoljno novca da isplati svoje članove.



1. Zašto i kako Wazzub tvrdi da će isplaćivati svoje članove iako oni ne moraju nikada ništa da plate, a i ništa da rade posle 9 aprila 2012?

Wazzub je prvi program koji nudi ovakav vid zarade. Kompanija je odlučila da umesto investiranja miliona dolara u promociju ponudi svoj članovima koji se registruju u pre-launch fazi (do 9 aprila) deo profita koji sama kompanija ostvaruje. Postoje samo 2 obaveze za one koji žele da ostvaruju zaradu: prva je da uvedete najmanje 3 člana u ovaj posao, a druga da postavite Wazzub stranicu za svoju početnu stranu posle 9 aprila.

Wazzub će 50% profita koji ostvaruje deliti sa svojim članovima koji uđu pre 9 aprila. Ako kompanija ostvaruje veliki profit i zarada članova će biti veća, ako ostvaruje mali profit i zarada članova će biti manja.

U većini drugih poslova, morate plaćati mesečnu članarinu pa se i potencijalna zarada koju članovim ostvaruju uglavnom zasniva upravo na tim članarinama a ne na pravom poslu koji kompanija vodi. Wazzub je drugačiji! U Wazzub nikada nećete morati da platite ništa (kao što ne morate da platite kompanijama kao što su Google ili Facebook za korišćenje njihovih usluga). Novac koji će kompanija isplatiti svojim članovima je novac zarađen vođenjem pravog biznisa: zarada dolazi od prikazivanja oglasa na početnoj strani članova, a takođe će postojati i specijalne ponude i popusti samo za članove Wazzub-a.

Wazzub članovima će biti u interesu da što više ljudi saznaju za ovu kompaniju i postanu članovi i posle 9 aprila jer će tako i njihova zarada po članu biti veća. Dakle članovi će želeti da nastave sa promocijom ove kompanije i posle 9 aprila jer od toga zavisi visina njihove zarade po članu.



2. Zašto neće biti problema sa isplatom čak i ako treba isplatiti 10 miliona članova?

Postoji 2 milijarde ljudi koji koriste internet. Kompanije kao što su Google ili Facebook imaju 1 milijardu korisnika svakog meseca. Primer zarade koji Wazzub koristi (1$ po članu mesečno) se zasniva na 10 puta više korisnika svakog meseca od broja članova koji su ušli do 9 aprila i koje treba isplatiti. Čak i sa 10 miliona članova koje treba isplatiti, cilj će biti da privučemo 100 miliona korisnika mesečno. To bi bilo samo 5% od ukupnog broja korisnika interneta, i mnogo mnogo manje od broja korisnika koje privuku Google ili Facebook. Drugim rečima zarada od 1$ po članu će biti moguća čak i ako 95% korisnika interneta nikad nije čulo za Wazzub.

U svakom slučaju, ovaj broj nije lako dostići, ali sa takvim timom od 10 miliona članova koji promovišu Wazzub, vrlo je moguće i čak vrlo realno.



3. Da li postoji šansa za članove koji se registruju na samom kraju pre-launch faze (blizu 9 aprila) da zarade novac?

Mnogi koji kasno čuju za Wazzub i kasno uđu će reći da nije fer što oni nemaju šanse da zarade sa ovom kompanijom, nemaju vremena da uvedu bar 3 člana kako bi se kvalifikovali za zaradu. Međutim, Wazzub ima rešenje i za to.

Apsolutno svaki član koji se registruje do 9 aprila će imati šansu da zaradi:

9. aprila definitivno se kapije zatvaraju i članovi koji uđu nakon toga neće biti u mogućnosti da ostvare zaradu. Ali članovi koji su ušli do 9 aprila će imati još 3 nedelje vremena posle 9 aprila da uvedu članove na osnovu kojih će zarađivati. Dakle još 3 nedelje za sve članove ili da uvedu još članova i povećaju zaradu ili da uvedu makar 3 člana kako bi se kvalifikovali.



4. Koliko je realno da zarada bude 1$ po članu?

Bićemo iskreni, nerealno je očekivati zaradu od 1$ po članu u Aprilu, jer će posle 9 aprila Wazzub lansirati svoju početnu stranu i naravno da će biti grešaka koje će morati da se ispravljaju vremenom. Maj i Jun takođe će biti važni za definitivnu korekciju svih grešaka i testiranje same stranice. Tako da očekujemo da Jul bude prvi mesec kada će zarada članova dostiči 1$ po članu.

Da li će se desiti da sve više i više ljudi koristi Wazzub stranicu za početnu stranu posle 9 aprila? Svakako, jednostavno biće im itekako korisna i želeće da je koriste. Ali gde je granica, 100 miliona, 200 miliona, 500 miliona, 1 milijarda?

Uzmimo za primer da Wazzub ima 5 miliona članova registrovanih do 9 aprila. Ako za 5 godina 500 miliona ljudi koristi usluge kompanije zarada članova koji su ušli do 9 aprila će biti 10$ po članu mesečno! Čak i neko sa samo 3 člana će zarađivati mesečno 30$. A zašto?

Zato što je pozvao 1, 2 ili 3 člana da se registruju besplatno, i to pre 5 godina!

Da li će Wazzub dostići ove brojeve, to zaista niko ne može da zna u ovom trenutku. Ali jedno je sigurno, Google je počeo sa malim brojem korisnika, Facebook takođe i nijedna od ovih kompanija nije privukla ni blizu ovoliko članova pre samog početka rada kao što je to Wazzub uspeo!



5. Kako će Wazzub uspeti da obradi milione isplata mesečno?

Wazzub će koristiti automatske sisteme plaćanja svojim članovima pa je svejedno da li je potrebno obraditi i poslati 100 isplata, 1000 isplata ili milion isplata.



6. Zašto bi još članova želelo da se registruje nakon 9 aprila ako neće moći da zarađuju?

Pa isto ovo pitanje se može postaviti i za Facebook. Zašto se broj članova konstantno povećava? Facebook već ima 800 miliona članova sa planom da kasnije u toku 2012 godine dostignu broj od 1 milijarde članova. Niko od tih članova nije primio novac od Facebook-a? Pa šta je onda razlog? Pa jednostavno je, Facebook je njima koristan.

Wazzub će takođe biti itekako koristan svojim članovima. Zamislite situaciju:

Startujete svoj browser i otvara vam se savršena početna strana, sa moćnim pretraživačem, najnovijim vestima vezanim za teme koje upravo vas zanimaju, porukama od vaših prijatelja i porodice, najboljim ponudama na internetu, i korisnim linkovima ka vašim omiljenim websajtovima. Zamislite da dobijate fenomenalne bonuse, poklone i popuste samo za korišćenje Wazzub početne strane.

9 aprila 2012 WAZZUB početna strana će biti puštena u rad i mi znamo da će se svideti našim članovima!

Za sve one koji i dalje sumnjaju u Wazzub, želimo vam puno sreće u onome što radite, a za sve naše članove- Dobrodošli u našu ogromnu Wazzub porodicu!

Код: Изаберите све

http://signup.wazzub.info/?lrRef=97b59
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Nisam citao ceo tekst,samo sam prvih par recenica procitao,a imam komentar...

Ne verujem ni majci rodjenoj,a kamoli nekim debilima sto obecavaju pare.

Sto se mene tice FAKE!
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Pazi nisam ni ja neki poverljiv ali da si procitao tekst do kraja video bi da nije fake, tj da verovatno nije fake, da li je fake ili ne znace se kada se pokrene sajt...
Meni je iskreno delovalo zanimljvio, jer sustina kako ce oni iplacivati itd nije fake e sad da li ce oni stvaro isplacivati ili ne to vec niko ne moze da znao dok sajt ne krene sa radom...
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Pa u principu nemas sta izgubiti :D
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

ovakvih sajtova imas milione i milione i po tome sto tu pise svako od nas moze da se obogati...ako vi budete uspeli javite mi bicete prvi kome je to uspelo...ovo je tesko sranje na kraju ces ti morati ipak nesto platiti sitno...nema dzabe ni kod babe...moji roditelji su isto dobili ovakav email samo drugi sajt je bio u pitanju naravno i odma se prepalili kao ne moramo ni ici na posao samo treba da blejimo na kompu i zovemo ljude...da je tako lako zasto bi se iko od nas skolovao...
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ovo je verovatno kao da ti neko u kaficu da drogu dzabe
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Da li je verovatno ili ne ne znam, ali je cinjenica da sajtovi tipa facebook, google itd zaradjuju milijarde, samo zato sto smo mi njihovi korisnici, e sad ovi kao planiraju da deo zarade podele za reg clanovima, e sad da li ce to stvarno i u raditi niko ne moze da zna dok sajt ne krene sa radom, ali kao sto rece Jovan nema se sta izgubiti....
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Ovo je verovatno kao da ti neko u kaficu da drogu dzabe
Gde si ti to mene video? :zelenko:
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Potrudi se da me ne otkrijes,posle ce mi svi traziti da im dajem drogu za dz :D
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ajde ko hoce drogu za dzabe nek se rega ovde preko ovog linka:

Код: Изаберите све

http://signup.wazzub.info/?lrRef=ba90c1f0
:shy:
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

E udavise sa ovim i na Sportske .. Daj nemoj i ovde zivota ti .. Samo ako se preko njih ne obogatis . :yesko:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

mmladja пише:Ovo je verovatno kao da ti neko u kaficu da drogu dzabe
Gde ima taj kafic :lol:
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ako vec hocete da zaradite neke pare, prijavite se da cistite sneg, dnevnica 1600 dinara. Nema droge od tog kliktanja :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Virtuelni svet / Virtual World”