FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Taske97
Manager
Поруке: 1028
Придружен: 28 Феб 2011, 17:51
Место: Параћин
Status: Није на вези

Порука од Taske97 »

Znači nije mi se učinilo, video sam sa istoka neko komešanje skroz gore na jugu, ali nisam pomislio na tuču. Neće sad valjda opet neka sranja na jugu :slap:

Inače što se tiče derbija, ono, mislim da stvarno nam nije trebao Grant na klupi, koji izbacuje Vukića, po meni najboljeg igrača utakmice a ostavlja Babovića skroz sluđenog. Sledeća sezona će biti neka prekretnica za narednih 4-5 godina, ako uzmemo duplu krunu sledeće ili makar prvenstvo onda se dominacija nastavlja... I ovo za Toleta, odjednom nestade Tole sada kada su nas dobili, shvatite Tole je vaša mašta, Tole ne postoji! x-D

OGREJAĆE OBASJAĆE SUNCE IZNAD HUMSKE ULICE!
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Tesko nama kad gubimo od onakve zvezde.Poklonili smo im 3 gola,ako ovakva uprava,tim i trener ostanu u sledecoj sezoni,nema E od Evrope.
Слика
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Clint_Eastwood пише:nema E od Evrope.
Da nas posluzi zreb i malo usere sa pojacanjima, eto nas opet u LS. U ovom dvomecu smo pobedili sami sebe, ovoliko gresaka ni u petlicima nema. Novi stoperi, da zamenimo Babovica, dovedemo spica koji zna da igra i eto opet sampionskog tima. :cheers:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

-MiX- пише:
Clint_Eastwood пише:nema E od Evrope.
Novi stoperi, da zamenimo Babovica, dovedemo spica koji zna da igra i eto opet sampionskog tima. :cheers:
To je trebalo da se uradi posle ispadanja iz Evrope.Kad cemo da uigramo tim?Na leto?
Слика
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Da li ste primijetili i to da ste sve sanse napravili posle gresaka Zvezde, a ne iz igre. Iz ovog izuzimam anaj maestralni potez Vukica koji je pokazao da je za ove nase pasnjake kralj fudbala.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

E pazi epohalnu stvar, pa svaki gol je necija greska. Vas prvi je greska Rnica, drugi olako izgubljena lopta Tomica (a to iz igre ne znam sta znaci) .. U fudbalu se kao i u zivotu stvari munjevito menjaju i jedan potez resava sve. Lazovic je mogao da bude tragicar, a ispao je heroj. Dijara isto ali obrnuto ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Iz igre >> kroz pas igru sansa stvorena. Ne pricam o greskama i izgubljenim loptama na polovini protivnika, nego u zadnjoj trecini.

Primjer onog o cemu ti ja pricam je akcija gdje je loptu propustio Vukic, ili gol Lazovica. Kao i gol Kasalice na Marakani, i ako ono je vise gol na pozrtvovanost Mikica.

Primjer ovog drugog je prekinuti pas Zvezdinog stopera kada Dijara nije dodao loptu Tomicu u cist zicer, nego sebicno sutirao. Ili nas prvi gol na Marakani.

Licno mislim da je Partizan jako los, ali da razlog za to nije ovaj Grant vec igracki kadar. Cak mislim da ce te prije sa ovim trenerom uraditi nesto u Evropi, nego sto bi ste sa Stanojevicem. On se meni nikada nije svidjao, kao ni Partizan pod njim. Grant ne poznaje mentalitet nas i zato slabije priprema ekipu za meceve sa Zvezdom, ali sa njim vi igrate daleko konkretnije i brze.

Zvezda bolja nego na Marakani, ali losa kod poslednjeg pasa koji fali.

Podbacili za Partizan: Svi sem Vukica, Rnica bih posebno istakao.
Podbacili za Zvezdu: nema takvih, cim su dobili. Najbolju partiju pruzio Dimitrijevic koji pas nije promasio.

Sve u svemu, vise nego zasluzen prolaz u finale Zvezde. Niko nece pricati o sansama Partizana kojih je bilo, vec o 4-0agg.

To je fudbal. Ovog puta mi smo zeljeli vise pobjedu ;)
Последње учитавање од samson дана 01 Јан 1970, 01:00, учитано 1 пут укупно.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Clint_Eastwood пише:-MiX- wrote:
Clint_Eastwood wrote:
nema E od Evrope.

Novi stoperi, da zamenimo Babovica, dovedemo spica koji zna da igra i eto opet sampionskog tima. :cheers:


To je trebalo da se uradi posle ispadanja iz Evrope.Kad cemo da uigramo tim?Na leto?
Uvek smo to radili, jenostavno igraci su u zimskom prelaznom roku duplo skuplji nego u letnjem. Ako se secam, Kezman bi trebao da nam obezbedi jaku pripremnu utakmicu sa PSV-om, jos 2-3 jaka protivnika plus prvi lagani dvomec, ima tu dosta vremena za uigravanje, ukoliko se u ranoj fazi prelaznog roka odradi kupovina. :cheers:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Taske97 пише:Znači nije mi se učinilo, video sam sa istoka neko komešanje skroz gore na jugu, ali nisam pomislio na tuču. Neće sad valjda opet neka sranja na jugu :slap:
Imas na yt,bile su dve tuce na jugu pre pocetka utakmice,izgleda da ste priredili "toplu" dobrodoslicu prijateljima iz Milana.
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Ljudi verujtee PARTIZAN ima mnogo jake ljude u savezu, upravi.. jos sad ostaje tole opet sve je vec dogovoreno uzimamo titulu naredne 2-3 sezone 100%.. bogicevic dolazi u upravu da finansira.. ja msm bice nesto.. Jos gradimo hotel zajedno sa Barcom tako da ne bi me cudilo i neki "regen" da dodje ako igramo evropu.. :cheers:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Bajke su na sledecem spratu :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Tik'al пише:Bajke su na sledecem spratu :yesko:
Sajns fiksn iz in da haus :ole:
Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ajmo sada ozbiljno,ovako,cinjenica je to da nam je odbrana suplja kao pocepana carapa,elem Ivanov je solidan,al je spor kao puz,moraju treneri da uvide koje su slabe takce igraca pa da ih individualno uvate sat vremena dnevno da treniraju.Rnic je posebna prica,covek je klasican krljac i pusac iz kraja koji ne zna nista drugo nego da uklizava i gura,ne bi mi igro ni u Teleoptiku,prodali smo Savica i Nastasica pa mi smo jebeni retardi,oprostite na psovanju,moram,najezim se na pomisao da nam igraci do 18 godina odlaze preko.Aksa me je odusevio,tako se igra za klub,malisa ce da bude odlican bek,a pre svega zna da digne loptu,mada dzaba vec ga vidim za sezonu dve u nekom stranom klubu.Levo Volkov jako slab,bas mu je pala forma,nekako mi je sada sav mlitav i smusen,verovatno je ipak u Moldaviji jaci trening,pa je dosao super spreman na pocetku sezone.Sredina je takodje posebna prica,gulanjfer Babovic je stvarno dokazao da gore od ovog ne moze,covek davi te davi loptu,vrti se oko svoje ose,oslobadja se lopte u principu NIKAD,davitelj protiv davitelja,jebo ga Milija,nije ni cudo kolko smo retardirani pa da ga otac nudi Fergusonu da sedi na klupi za 2 milke,jadnici bedni.Vukic za svoje godine igra odlicno,ako ne i najbolji je nas igrac,Tomic profesionalac ulazi u svaki mec ko da se igra turnir ispred zgrade,letargican,opusten,katastrofa.Markovic mucenik ne moze sam bori se nesto trci,juri,ali i on se stopio u ono sivilo.Dijara je lepo naplatio sve sto nam je doneo protiv komsinice,jednostavno covek posle preloma noge mora da istrosi 14 lopti da da 1 gol,mada kada bolje razmislim on je uvek bio takav,tako da ni to me ne cudi.Sledece sezone ako ne dovedemo stoperski par,kreatora i napadaca nemamo sta da trazimo ni u nasoj ligi,a kamoli u Evropi. :cheers:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Meni se zgadi zivot kad vidim da sekira Miljkovic zauzima mesto Aksentijevicu.

Bice zajebano remontovati tim za jedno leto. Vukic i Ilic penzija, Tomic i Kamara odlaze. A od njih nece napuniti kasu. Nosioca igre nemamo, jedino da nas ukenja prelazni rok da opet za neku jeftinocu dovedu dobre polovnjake.

A vrlo je bitno (i) naredne sezone osvojiti titulu kako bi se izjednacili sa ganima
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Miljkovic je nesto poput Rnica,na kraju ce zavrsiti na stoperu :) :) :)

Ajde i Tomic ode,stavi Lazara desno,levo bude Ninkovic ili Volkov,mene brine taj organizator,jer i za Medu imamo zamenu,Sasa Markovic je car od igraca...

Daaa,jebes kup,to je za male klubove,nacionalna prvenstva su majka :winner:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Ja kod Markovica osim brzine nisam primetio nikakav talenat.Nema sut,tehnika prosecna
Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jos je dete on,iskristalisace se sve to,najvise mi se dopada sto je prgav,to se ceni,moras biti nadrkan igrac,uspece on,videces za 5 godina ovim tempom ima da suri,koji crni Ljajic i ti bakraci :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Ma Ljajic je presmesan...Daj Boze da si upravu,ali nekako mi se cini da ce ipak pre Ninkovic biti igracina nego Lazar :cheers:
Слика
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Utakmica slicna kao prva,stvarali sanse,i iz nasih gresaka primali golove.Kad mi za Scepovicem zalimo onda vidite koliko je sati.Rnic njihov najbolji igrac,prvo dribla Lazovic mu uzme loptu,sreca sto ga Ivanov stigne i ukliza,posle toga Lazovic ga olako predje i da gol,kod njihov treceg gola opet nesto pokusava preseku loptu i Borha zavrsi.Nakon prve utakmice sanse su nam bile 10% da prodjemo,ali bar sam ocekivao pobedu.Mozemo ovako svake godine nama titula njima sto ostane,ali i to ce biti verovatno tesko jer ko zna u kakvom sastavu cemo docekati sledecu sezonu.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Ne dirajte Markovica :nasty: Od kako je dosao zidov decko ne zna na kojoj poziciji igra.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”