FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Zabija stigao u Beograd,ne znam sto,izgleda mi gotivno lik,lici na Samaka,ima neku njusku tu Arapsku,jedino sto mi Libija nije bas fudbalska zemlja,al valjda ce ovaj da bude dobar,red je ponovo na dobrog napadaca,mucimo se od kad je Kleo otisao :cheers:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Stize Suler i Zarko 204 kao i Scepa 2 :) Zaboravite razne koreance Djurdjice i ostale! Zabija i Scepa 2 ce voditi napad uz Markeca a kad se oporave Edu i Scepa 1 onda ce Markec na krilo i to LEVO! Medo produzuje ugovor (daju mu vecu platu) u ponedeljak! Neca Tomic moli lazio da ga uzme ovi se neckaju! Volkov igra krilo kod Vermeza Askovski i Lazevski su bekovi! Lovre i Knezevic treba da potpisu u subotu! To je sto ja znam :D SNALAZITE SE :D
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Jedino gore od Scepovica u napadu,su 2 Scepovica u napadu..
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -Partizana

Evo ga Prvi Scepakadabra No 2 :xD: ajmo sad Suler i Zarko 204 :fanman:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 07 Јун 2012, 23:50, учитано 2 пута укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

e blago nama, nismo uspjeli da se otarasimo ovog jednog kad je trebalo pa sad imamo dvojicu... :slap: al ajde necu nista jos da pricam dok ih ne vidimo na dijelu, fino je bar to sto se oni odlicno poznaju i sto su momci koji navijaju za Partizan, koji ce igrati srcem... Scepa #1 i Scepa #2 u spicu, iza njih Markec i Dzigi :D
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Al ce da se izgube protivnici jos ako dodje i ovaj 204, Scepovic x2 Markovic x3 :slap:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

hahahaha! taj rad, idemo na taktiku zbunjivanja protivnika :zelenko:

kao Spanci sad kad su igrali protiv Kine pa se zalili da ne znaju koga da cuvaju jer su svi isti :lol:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

To ti pricam,zamisli sad u kvalifikacijama odemo negde tipa Jermenija,Gruzija i to,pa ima da im se izgube i komentatori i igraci,bice fazon zesci :zelenko:
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Uliva mi neko poverenje ovaj tandem Vermezovic-Tumbakovic-Vukotic,mutavi polako gubi utcaj,tumba za sad radi dobar posao,ako dodjemo do plej-ofa kvalifikacija za LS,jedva cekam neku malo jacu ekipu i pun stadion
Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

Sada treba jos neki stoper i eventualno jedan jos veznjak.A ako niko ne ode ili ode jedan ili dva igraca,onda dovesti jos par njih.
Koliko ja znam,bar do kraja avgusta nece nigde NIKO. Tomic je najblizi odlasku.Babovic ne. Kamara se necka,Smiljanic takodje.
Scouser
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

babovic u ovom timu smeta,ili nek se sabere sa sobom ili nek ide iz Partizana,ne znam sto,konacno sam malo optimisticniji nego prethodnih godina,valjda zato sto smo sve rasprodali pa sad i nemam necijim odlaskom da se razovaram vec mogu samo da se radujem :zelenko:
Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

Neznam ja vise nisam optimista kao prethodnih godina(godine iskustva) .
Scouser
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ja prethodnih godina nisam bio optimista jer su odlazili svi mladi igrac(Jovetic,Ljajic,Tosic...) i svi igraci koji su valjali(Kleo...)a sad,ne znam,Markovic ostaje,Nnkovic,Ostojic i Savic tek treba da se pokazu,Stojkovic je najbolji golman u drzavi(koliko god to ciganima i vecini nas zvucalo cudno),treba nam novi stoper ali nisam za ovog Sulera,ne znam sto,tako mi jednostavno ne ide,a Markovic bi bio dobar za prekide ali ne znam koliko je brz,a i on i Ivanov su levaci,sredina nam je solidna,Babovic me malo nerivra,Dzigi ce da eksplodira,Markec je tu,uz Vukica ,Lovrea Sasu Markovica i Kamaru ne izgleda lose,i u napadu Zabija i Braca Scepovic,Eduarda ne racunam,njega treba najuriti,onaj sve ima sem osecaj za gol :cheers:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/nikola-ninkovic--vise-volim-da-pobedim-zvezdu-nego-barselonu
kakva legenda, ovakvi igraci nama trebaju! :)

"Ne znam šta ću napraviti u fudbalu, koliko ću trajati, da li ću igrati u nekom velikom klubu iz pet najjačih evropskih liga i napraviti ime van Srbije. Nemam pojma koliko ću još pehara uzeti i kada ću stići do A reprezentacije. Samo znam da se neću smatrati uspešnim ako makar jednom ne dođem glave komšijama. Nije to mržnja. To je bolest od koje ne želim nikada da se izlečim"
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Dzigi car,prava Grobaricnarazlikoje se od ostalih jer je Partizanovo dete,nije kao Ljajic iz Novog pazara,ili Jovetic iz CG za 14-15 godina dosao u Partizan ili kao Bambi sa 16-17 nego je tu od pocetka,jedan od retkih koji dres Partizana nosi sa ponosom i u nejmu se bori maksimalno mislim da ce on da eksplodira slecece sezone :yesko:
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

sledece godine ce da eksplodira neki mali jovan nisic,cuo sam da je opasan talenat :xD:
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Imam ja vremena. ;)
Последње учитавање од Joca дана 09 Јун 2012, 15:47, учитано 1 пут укупно.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

samo sto ce joca namestiti derbi ^^
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ima uz jocu jedan spic Dragan neki isto kazu mnogo opasan,tek dosao i odma najbolji strelac na nekom turniru u Sloveniji,za par godina ubitacan tandem Partizana :zelenko:
Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

Vul3 пише:sledece godine ce da eksplodira neki mali jovan nisic,cuo sam da je opasan talenat :xD:
Idi bre ja naseo...
Zovem neke ljude necu da ih imenujem...pitam za tog klinca u svim kategorijama...niko cuo za njega.I debelo si me zeznuo ispao sam smesan pred onim ljudima :)
Scouser
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”