FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ne valja ovo nista, nas ceo evropski plan ili taktika se zasniva na sreci i to je to. Lazar Markovic zreo za Teleoptik ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Lazara Markovica ne diraj nije dete krivo! Na mene je utisak ostavio KRETEN stefan babovic koji je ono majmun! DAJ LOPTU MORONU NIJE TVOJA! STOKO NENAPASANA! J***m TE USTA GOVNARSKA! MRSH IZ PARTIZANA!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ja se lazno nadam da smo se mi opustili posle ubedljive pobede u gostima.Stvarno ovaj NT7 zeli da se proda,pohvalio bih jos Aksentijevica.
Babovic out,Vukic in,
Scepovic out,anyone in

P.S.ako prodjemo Kiprane hocemo biti povlasceni na zrebu??
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

:sportal:

Код: Изаберите све

Babović: Neka mi zvižde, ne mogu mi ništa
Stefan Babović bio je antiheroj u očima navijača Partizana na utakmici protiv Valete. Vezni igrač crno-belih pogrešio je u akciji koja je prethodila jedinom golu Maltežana, a po izlasku iz igre čuo je salve zvižduka upućene na njegov račun.

Babović je povodom negativne energije koja se sa tribina sručila prema njemu, posle utakmice rekao:

- Nije se desilo ništa neočekivano. Opšte je poznato da kada igram dobro navijači ćute, a kada sam loš zvižde. Ne mislim da sam večeras igrao loše, bila je samo ta jedna greška kod gola. Zvižduci su me uzbudili nula posto! Imam toliko samopouzdanje da može 50.000 ljudi da mi zviždi. Neće me to potresti. Odigrao sma mnogo utakmica da bi jedna greška mogla da me poremeti. Važno je da me saigrači podržavaju, ali je najbitnije da sam sam sebi najveća podrška.
ЈЕБЕМ ТИ ЗАМЕНИКА КАПИТЕНА! УОБРАЖЕНА СВИЊО, у праву су људи што му неко не покида лигаменте једино ћемо тако да га се ослободимо! СТОКО! МРШ :banned: :censored:

Боске треба да испадну и динамо и Бате па смо носиоци! Много нас кошта онај Генк па Шамрок! ЈБГ! :nasty: И за то заслуге иду овом МАМЛАЗУ! :censored:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 24 Јул 2012, 23:26, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

E, ovako neko je pitao jeste li povlasceni na zrebu ako prodjete AEL, ako sutra, pomozi Boze, ispadnu Dinamo i Bate onda jeste. Tacnije, ako bilo koja dva kluba od ovih(seltik, cluz, bate, dinamo,basel, anderleht) ispadnu, sada ili u sledecem kolu onda ste povlasceni. Navijacu za vas tj. za srpski fudbal :fanman:

Edit: Dok sam kucao kolega editovao svoj post. :slap: :slap:
Последње учитавање од zele дана 24 Јул 2012, 23:37, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

zele, не помаже нама ни жреб! Дунделанж би нас отресао! КАКО ИГРАЈУ! Ми смо смешни! Зашто ја нешто нисам оптимиста после 25 година праћења нашег клуба! До ове сезоне увек сам се надао! САД МЕ СТРАХ! И немам веру у тим! Мислим да смо никада слабији! То мислим за комплетан фудбал! не само за Партизан! Примили смо 2 гола од Валете аматера, прошле године испали од још смешнијег Шамрока, Звезда прима 3 гола од неког Нафтана, Воша игра 1-1 са неким босим Судува никад чуо! Мислим и сад ћу да летим! Пре неку сезону смо овакав тим победеили 8-0 па смо испушили! Треба да метнемо прст на ЧЕЛО! ЈЕБАЋЕ НАС БРАНКО РУЖИЋ И ИВИЦА ДАЧИЋ са комплетном врхушком СПС-а! ГДЕ СУ ПАРЕ МАМУ ВАМ ЈЕБЕМ! :banned:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

A sta ti znaci ovo "Ne diraj Markovica on je dete" ? Pa nismo mi zabaviste, pa da negujemo decu. Mi smo fudbalski klub i ako neko nema zelje i kvaliteta da igra nek sedi na klupi jasna stvar. A decko nije sastavio 2 tacna dodavanja ni tamo ni ovde .. Bojin golgeterski post je nista za njega .. Mi smo njega naduvali nicim izazvani posle 2 dobre partije i on nam sad ovako vraca .. Neodgovornom igrom i nonsalantnoscu. Babovica necu da komentarisem on je kreten ali je i on za razliku od vecine dobro odigrao prvo poluvreme, osim njega i Ilica (Sase Markovica tu i tamo) niko ne zna da odigra tacan pas preko 10m. Ne znam cemu da se nadamo kad nam je Sale Ilic u 40god najbolji igrac uz Tomica. Scepovic nista za 2 utakmice jednu sansu nije imao protiv ovih indijanaca koji nemaju kondiciju za vise od poluvremena. Volkov isto traljavo nigde ubacivanje nigde centarus prodor, bleda senka igraca od prosle sezone. Aksentijevica bi pohvalio ali mi njega ionako ne koristimo dovoljno tj njegovu brzinu prodornost i centarsut ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Pa i corav vidi da je Ninkovic talentovaniji od Lazara. Markec je na agresivnost i drskost dobio ovu titulu supertalenta, ali sad je i to nesto oslabilo. Nadam se ce malog da zaborave totalno i da onda pocne malo opustenije da igra, ako ima talenta pokazace ga tada, ako ne djura snajder ima da se skenja sto ga nije zabio za one milione. A sto se tice Babinja, jebote koji je to tenKre, na mom sejvu sa zvezdom presao u terek iz groznog, a i to mu je mnogo. :xD:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

boske1990 пише:P.S.ako prodjemo Kiprane hocemo biti povlasceni na zrebu??
Naravno da ne :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

:sportske:
AEL potvrdio, prvi meč u Larnaki
25. JUL 2012. | 17:41 |


Na adresu FK Partizan danas je stigao zvaničan dopis AEL-a u kome je potvrđeno da će šampion Srbije gostovati na stadionu "Antonis Papadopulos" u Larnaki u trećem kolu kvalifikacija za LŠ.


Kako je bilo najavljivano, AEL je zvanično potvrdio da će prvi meč trećeg kola kvalifikacija za LŠ igrati na stadionu u Larnaki.

Stadion "Antonis Papadopulos" u vlasništvu je Anortozisa a reprezentacija Kipra igra svoje mečeve na njemu.

Larnaka je udaljena pedesetak kilometara od Limasola a AEL je odlučio da "domaćinuje" na stadionu "Antonis Papadopulos" zato što na tom objektu nema atletske staze.

Stadion u Larnaki prima 11.930 posetilaca i građen je od 1983. do 1986. godine. U periodu od 1997. do 2008. renoviran je čak četiri puta.

U Humsku je stigla potvrda da će meč biti odigran 1. avgusta od 20 časova i 45 minuta.
Sad kad sve znamo! Cekamo veceras da AEL i potvrdi plasman! 3-0 Nije malo ali da sacekamo jos 90 minuta Linfilda!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Alexandar_81 пише:Linfilda
gori su od onog Rila :D
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Mislis od Vallette ? :xD: Sve bi dao da ih dobiju 4-0 pa da bude dzaba su krecili :rugalica: vlazni snovi :lol:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ne nego Rila sa kojim smo igrali pre par sezona, posto su oni taj kalibar sa njima, nikako sa Aelom koji je klasa i za njih i za nas :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
JaroPFC
Youth Team Coach
Поруке: 119
Придружен: 29 Окт 2010, 19:28
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од JaroPFC »

Да волим црно беле
Поносно кажем свима,
Волим то славно име,
И дивим се само њима...
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Базел, Андерлехт, Селтик, БАТЕ и Динамо З су повлачшћени у четвртом колу, наравно ако прођу. А испред Партизана по коефицијенту је и Клуж.
Највећа грешка у вези Марковића је превелики притисак на клинцу. Није свеједно када неки клинац од 17-18 година сваки дан у новинама чита како га селе у Челси, Сити, Јунајтед итд. и где се спомињу десетине милиона евра. Мислим да га је то психички убило и да зато показује јако слабије партије него пре, док још није био неко име у фудбалу.
Биће занимљиво видети игру Партизана против АЕЛ-а, ово против Валете није меродавно уопште пошто су људи на нивоу аматера али опет је Партизан показао неке слабости.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ne igra on bas toliko lose,jednostavno nije imao par puta srece da se upise u listu strelaca...Proletos nije bio efikasan ali podelio je par asistencija gde bi mu mnogo bolji igraci pozavideli...

Ovi sa partizan.net samo jos da dodaju .hools.Likovi organizuju neko puciste,neke proteste(gde niko od njih ne dodje),napadaju igrace preko fb,sta se necu od njih videti..
Корисников грб
Sofronije79
Youth Team Coach
Поруке: 112
Придружен: 13 Сеп 2011, 14:29
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Sofronije79 »

Nisu Lazara ubili tekstovi po novinama, bilo ih je i jesenas pa je igrao kao zmaj. Ubio ga je samar koji je dobio ispod juga posle 0:0 sa Slobodom u drugom jebenom kolu proletos. A sta je prethodilo tom samaru, to mozemo samo da nagadjamo. Da li je bas slucajno neka volusina sisla sa sipke i bas od svih igraca lupila klinca od 17 godina, koji je poslednji koji je zasluzio tako nesto, ako neko uopste zasluzuje. Ni ja vise ne bih bio isti i gledao bih da palim iz tog raspalog kluba, a ne klinac koji opusteno moze da ode u neku od 5 fudbalskih najjacih zemalja Evrope.

Sto se tice AEL, nema potrebe za donosenjem bilo kakvih zakljucaka posle ove cirka 2 utakmice u sezoni. Oni koji se secaju sezone kada smo prezimeli u Evropi, kada je Vermez isto bio trener, poceli smo tako sto smo na teske muke izbacili Ocelul (0:0, 1:0 - Radonjic), pa u prvenstvu igrali kod kuce nereseno sa Borcem, kad su posle tekme kamenovali autobus sa igracima. I onda je sve eksplodiralo protiv Dinama iz Bukuresta - prezimeli smo u Evropi i osvojili titulu bez poraza. Ne kazem da ce se to i sad desiti, mislim da nam je tim dosta slabiji nego tad, slabiji cak i od onog od pre 2 godine sto je igrao LS, ali verujem u Vermeza. A i Lazar ce ga munuti Kipranima tamo. :migi:
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered - George Best
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Lazar Markovic voli partizan i vidi se da se decko trudi,al dzabe kad je prodat menadzerskoj agenciji Pinija Zahavija za 7 miliona..I sad mu nije lako da igra..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Pa svakog brazilca do 18god koji malo zna da barata loptom prate najveci evropski klubovi, kako njima ne smeta ? Mi smo ove nase mnogo razmazili zato se oni tako prenemazu ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

:novosti:
Stefan Babović ide u Hamburger
Ukoliko dva kluba pronađu zajednički jezik ovaj 25-godišnjak bi put Nemačke mogao da krene već između dva meča kvalifikacija LŠ protiv AEL
HAMBURGER je spreman da Partizanu napravi prvi pazar ovog leta. Bundesligaš je kontaktirao crno-bele sa jasnom željom i što je još važnije ponudom za vezistu Stefana Babovića.Ukoliko dve strane pronađu zajednički jezik ovaj 25-godišnjak bi put Nemačke mogao da krene već između dva meča kvalifikacija Lige šampiona protiv AEL.
Slavni nemački klub je prošle sezone imao mnogo problema, pa je opstanak u ligi obezbedio u poslednjih nekoliko kola. Sezonu su završili na 15.mestu što je najslabiji plasman kluba od osnivanja Bundes lige 1963. Na platnom spisku Hamburgera nalaze se dva srpska fudbalera – Gojko Kačar i Slobodan Rajković.
:yesko: DACE BLAGI BOG DA SE OSLOBODIMO OVOG UOBRAZENOG GOVNARA

:partizan:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 27 Јул 2012, 01:18, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”