KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Pa ali ne vraca se vreme sigurno na ono koje je bilo prilikom izbacaja :/
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Vreme ne moze samo da se vrati, zapisnicki sto sme da vrati vreme samo uz saglasnost prvog sudije, ali lepo se vidi da je vreme isteklo.

U kosarci je malo drukcije nego u fudbalu, nije dovoljno da cela lopta prodje u kos da bi on bio priznat, potrebni su vidljivi znaci da se nece vratiti gore. (da prodje kroz mrezicu)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=80iTLsKqkKQ[/youtube]
O ovome pricam, dakle u ovoj situaciji kos ne vazi, kada igrac te ekipe vrati loptu nazad kroz obruc, sto znaci da se vreme ne zaustavlja dok nema sigurne potvrde od strane sudije. Vreme je onda isteklo.

Salel, pogresno shvatio, ovo je kos Partizana za vodjstvo koji je prethodio njihovom za "pobedu".
Последње учитавање од -MiX- дана 20 Дец 2012, 00:02, учитано 2 пута укупно.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Neces nista postici ako places za prosutim mlekom. Jednostavno igraci nisu smeli da dozvole da prime onakav kos sekund pre kraja i to je to, bar ja tako gledam na to :yesko:
Nadam se da necete uzeti ovo kao provokaciju, samo iznosim svoje misljenje.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Seres Nisicu seres :zelenko:
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Код: Изаберите све

http://youtu.be/Kul0BdzxOF8
Ja i dalje neverujem, kako smo mi ovo izgubili :wtf:
Последње учитавање од Lucifer дана 20 Дец 2012, 00:36, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Sreca pa sam bio na slavi,inace ne znam kako bih ovo preziveo,ma da mi ni ovo ne daje neku utehu.Do kraja cemo imati jos min 4 poraza,sem da pobedimo na F4 ne vidim nacin da se dokopamo EL...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Cekaj,jel prva tri iz lige,ili prva 3 na F4 idu u El(tj taj treci u kvalifikacije)?
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

U pravu je Salel.Ovde je sve bilo regularno.S druge strane stvarno ne verujem da vam se ovo desava.Deseti put gubite zavrsnicu utakmice.Ali vratice vam se sve ovo.Ima sledece godine da se proserete i da osvojite Evroligu.A s druge strane setite se kolko ste puta vi dobili na ovaj nacin.A meni jedan od drazih sportskih momenata je kada je Kecman usrao Hrvate za 0.6 sekundi.Sekundu pre kraja Partizan prima trojku,i cela hala se raduje,Hrvati slave pobedu,i odjednom dodje Kecman i usere ih za 0.6 sekundi,i to u finalu Jadranske lige.Jedan od legendarnih momenata. :cheers:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R3I1gYYGbFY[/youtube]

Sinke, Prvi u regluarnom delu Jadranske lige ide direktno.Prvi na F4 ide isto direktno.E sad za trece mesto ne znam kako ce ici.Verovatno treci po uspesnosti od 4 tima.Za prva 2 mesta sam siguran,a ovo sto je u kfalifikacijama za evroligu,ne znam kako ce biti.
Последње учитавање од Velja93 дана 20 Дец 2012, 14:14, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Sme te KEcmanove trojke i pobede protiv Barse,ja se ne secam nijedne druge utakmice,koju smo mi srecno okoncali na taj nacin,a isto tako,nismo imali srece ni a F4 Evrolige,secam se dobor kraja utakmice sa Olimpijakaosom,ista greska kao i sada,i tada Cildres pogadja alej-ap za produzetak,u kom smo kriminalno unisteni sto se sudjenja tice,3 dana nisu mogli da me vrate,koliko sam plakao,i posle sa CSKA-a ista prica,jebi ga,setite se prve sezone u kojoj su bili Pekamen,Tripko,Tepic i Novica,,nadam se da ce ih ovi momci nadmasiti,ja idalje verujem u njih i ceo tim!
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

svi su se okrenuli protiv vas cak i Lebron. :xD:

Код: Изаберите све

http://sportal.rs/news.php?news=89306
Последње учитавање од Velja93 дана 20 Дец 2012, 14:49, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Samo nas Sejci vole,jel ima istine oko dolaska onog baje,daj brate,organizuemo prijateljsku sa Barson,PAO-m CSKA il itako nekim,izdivljamo navijanje,njega stavimo u lozu sa 30 devica zgrnemo neke pare,brate kad bi Partizan dobio pare sa strane,ja msilim da bi Pickousti i Coki pukli od zavisti,a mozda bi ovaj prvi stavi Sjeka u pritvor,ko zna :D
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Очајно издање јуче. Крка мора да падне! Након тога све ће бити лакше.

Да ли ће Партизан играти Евролигу догодине зависи од меча у Словенији.

Опоравиће се играчи до 6. јануара када у Пиониру дочекујемо Цибону. А верујем да ће и нека појачања да падну.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Sto se mene tice, bolje sad da gubimo ovako kretenski nego kad sezona udje u zavrsnicu
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Sinke пише:Cekaj,jel prva tri iz lige,ili prva 3 na F4 idu u El(tj taj treci u kvalifikacije)?
Pobednik regularnog dela liga i pobednik F4 idu diretno u EL.Ako pobednik regularnog dela pobedi i na F4 onda drugoplasirani u ligi ide u EL.Za kvalifikacije nisam siguran,
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Mislim da Igokea u drugom delu sezone nece izdrzati ovako,a ocekujte,bolju igru Mutanata,voleo bih da Srbi dobiju tri predstavnikau EL,a mi naravno da budemo sampioni :D
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Za igokeu vec 5 kola pricaju da nece moci da izdrze drugi deo sezone,a oni gaze li gaze.Jedina 2 poraza sto imaju to su gubili u zadnjim sekundama.Mora se priznati da ganferi iz zeleznika lepo guraju tako da ce se izadju njih i Igokee voditi borba za prvo mesto.Nama ostaje da pobedimo ovo kako znamo i umemo,a posle Bozica se nadam ce se ekipa trgnuti.Po nekoj mojoj racunici racunam nam jos 3 sigurno poraza,plus ako jos koji iskrsne.Prednost ce nam biti sto necemo igrati evropske utakmice i ekipa ce imati vise vremena da se pripremi.Olimpija lepo igra,Cedevita se doduse osipa ali sa njima cemo se boriti za 3-4 mesto
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Cemu pesimizam bajo,na cijoj je strani tradicija,sta treba Coki da baci saku para i odjenom se plasimo ganfura?Nemoj si smesan,daj bre,lako zaboravljate,zaboravlate bre ko smo mi,e to je problem,a voleo bi bas zbog ciganca koji su se sad nalozilo odjenom na basket,a do juce nisu znali ni ko im igra u prvih 5,da opet osvojimo ova 3 trofeja i pokazemo kolika smo institucija,pobedjivali smo mi i jacu Zvezdu,doduse sa jacim timom nego sad,ali sta je tu je,mene je Partizna navikao da verujem u trofeje,i ja ne mogu da zamislim da je neko drugi sampion Srbije,jer od kad znam za sebe mi smo najbolji,ko ne veruje u 3 trofeja na kraju sezone,ne mora ni da pise ovde !
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ako se drzis ove zadnje recenice,tesko da ce ko sem tebe pisati u ovoj temi xD.Da nismo izgubili ove zadnje 2 imali bi sanse za EL,ovako su nam svedene na minimum.Eto vec sad imamo 5 poraza,a ja ti kazem da gubimo od Cedevite,Czbgd,Radnickog i tesko cemo igrati sa Sirokim i Makedoncima,tako da tesko mozemo biti prvi posle regularnog dela..
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Smoren sam nakon nekoliko ovako izgubljenih utakmica,i onda odgledam ovo,i podseti me na to da ovaj tim ima ono sto se ne moze kupiti novcem,glavu dajem da nijedan tim nema tu povezanost i unutrasnju snagu medju igracima,jedan smo od retkih klbova u kom igraci idalje igraju iz ljubavi prema klubu,naravno i zbog novca,ali prevashodno ovog prvog:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?feature=p ... Ae03QrpDsw#![/youtube]
Последње учитавање од Sinke дана 21 Дец 2012, 19:09, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Sramno sudjenje za sad...
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”