Gde cete na more ?

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од kovacica91 »

markohn22 пише:Jedino normalno mjesto u tom dijelu, ali koje kao da ne pripada tom dijelu cg jeste Ada Bojana, savršeno mjesto za uživanje. Mada nisam nikad bio baš u sezoni nego za 1. maj tamo kampujemo, kažu da je isto i ljeti, nigdje drugo u životu nisam imao osjećaj da ljude koji su tu totalno ne zanima šta drugi rade i niko te neće popreko gledati zbog nečega.

Tako da ako neko planira da kampuje, to mu je moj predlog :) ovi momci su objasnili sve o tome :D

Slazem se marko, mi sa drustvom smo bili tamo prosle godine, savrseno mesto, na zalost ove godine nema nista od mora, idem u slovacku na neku planinu gde nema sunca po ceo dan, da odspavam malo...
Последње учитавање од kovacica91 дана 24 Јун 2013, 01:01, учитано 2 пута укупно.
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

More je precenjeno, za 2 nedelje sam u Pragu :)
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ja idem ove godine posle mnoooogo vremena. I ono, stvarno mi nije bitno gde, ostavljam na ortacima da odluce, bitno je da imam pravu ekipu. Dal je CG, Hrvatska, Grcka, nebitno. Pre bih sa njima na obliznje jezero da kampujemo 7 dana, nego sam da idem na Bora Bora.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Ništa od mora ni ove godine :lol:

Šalu na stranu da odem na more na 10 dana da potrošim 2 - 3 plate nemam nameru.
Ovako odem negde u Srbiju neka planina, odmorim se 5 dana napunim baterije. U povratku do kuće svratim do Bg-a. Vežem petak i subotu izađem ko car i vratim se gajbi.
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
torcida-sandzak
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 10 Јул 2012, 13:24
Место: Novi Pazar
Status: Није на вези

Порука од torcida-sandzak »

Subota Budvaaa :ole: :ole:
Niko kao TS
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”