FM 2014 - Glas menadzera !

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
polargl
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 27 Дец 2011, 17:48
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од polargl »

Ja sam ozbiljno mislio, deo oko stadiona je uvek bio slabasan. U drugim igrama je mozda preterano to, ali bar neku template sliku stadiona da ubace.
Корисников грб
nikolawesthamkg
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 09 Сеп 2011, 20:50
Место: Kragujevac
Status: Није на вези

Порука од nikolawesthamkg »

Uvek me je najvise nerviala opcija " Set instructions " za igraca. Mislim zar je tesko napraviti opciju za npr " Set Instructions for LB" i pored u novom tabu opciju " Set instrucions for Kolarov". Ako me razumete sta hocu da kazem.

Primer ( Kako jeste )
- Krenem postavu sa city-em, u kojoj krece Kolarov. I u " Set instrucion" meniju, namestim Kolalrovu da sutira cesto, da ne ide u prodore cesto, i da centrira na drugu stativu. U toku igre zelim da izbacim Kolarova i ubacim Clichy-a. Klikcem ponovo na set instrucions, iskljucujem long shoot, stavim da ide u prodore cesto, i da centrira na prvu stativu. Dakle totalno suprotno. Zar vas ne nervira?

Primer 2. ( kako bi trebalo da bude )
- Da mogu da napravim " Set instrucions" za poziciju, i za odredjenog igraca. Mislim ako imam gerrarda u timu-u, sigurno cu da mu staim long shots gde god da igra, isto za koloarova, za hamsika itd... I ne zelim to da menjam iz tekme u tekmu... I posle skoro svake izmene. Mislim, slozicete se, da ne trebaju svi levi bekovi da imaju isti princpi igre, svi veznjaci, bocni igraci...

Nadam se da razumete sta hocu da kazem. Ako nekom nije jasno, mozda imam i bolju ideju da objasnim, ali me mrzi da pisem sad, valjda je svakome ovo dovoljno. :zoro:
Последње учитавање од nikolawesthamkg дана 15 Сеп 2013, 02:14, учитано 1 пут укупно.
We live in a political world
Courage is a thing of the past
The houses are haunted, children aren't wanted
Your next day could be your last
Корисников грб
GTI
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 23 Феб 2011, 18:27
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од GTI »

Nadam se da ce 2014 biti bolji od aktuelnog, toliko bagova, retardiranih golova i pokreta i jos mnostvo stvari za nerviranje nisam video do sada u FM-u.Ali tesko jer igricu prave idioti koji nikada nisu potrcali za loptom i kako onda mogu da znaju bilo sta o fudbalu.
Корисников грб
GTI
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 23 Феб 2011, 18:27
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од GTI »

nikolawesthamkg пише:Uvek me je najvise nerviala opcija " Set instructions " za igraca. Mislim zar je tesko napraviti opciju za npr " Set Instructions for LB" i pored u novom tabu opciju " Set instrucions for Kolarov". Ako me razumete sta hocu da kazem.

Primer ( Kako jeste )
- Krenem postavu sa city-em, u kojoj krece Kolarov. I u " Set instrucion" meniju, namestim Kolalrovu da sutira cesto, da ne ide u prodore cesto, i da centrira na drugu stativu. U toku igre zelim da izbacim Kolarova i ubacim Clichy-a. Klikcem ponovo na set instrucions, iskljucujem long shoot, stavim da ide u prodore cesto, i da centrira na prvu stativu. Dakle totalno suprotno. Zar vas ne nervira?

Primer 2. ( kako bi trebalo da bude )
- Da mogu da napravim " Set instrucions" za poziciju, i za odredjenog igraca. Mislim ako imam gerrarda u timu-u, sigurno cu da mu staim long shots gde god da igra, isto za koloarova, za hamsika itd... I ne zelim to da menjam iz tekme u tekmu... I posle skoro svake izmene. Mislim, slozicete se, da ne trebaju svi levi bekovi da imaju isti princpi igre, svi veznjaci, bocni igraci...

Nadam se da razumete sta hocu da kazem. Ako nekom nije jasno, mozda imam i bolju ideju da objasnim, ali me mrzi da pisem sad, valjda je svakome ovo dovoljno. :zoro:
U potpunosti se slazem sa tobom. :)
Корисников грб
beranac86
Youth Team Coach
Поруке: 131
Придружен: 26 Јун 2011, 13:23
Место: CG
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од beranac86 »

Evo najboljih igraca u Evropi kojima istice ugovor 30.06.2014.godine. Korisno za sve managere!

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/oko-njih-ce-se-otimati-evropski-velikani-gde-ce-od-leta-igrati-vidic-pirlo-levandovski-video
Корисников грб
nikolawesthamkg
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 09 Сеп 2011, 20:50
Место: Kragujevac
Status: Није на вези

Порука од nikolawesthamkg »

GTI пише:
nikolawesthamkg пише:Uvek me je najvise nerviala opcija " Set instructions " za igraca. Mislim zar je tesko napraviti opciju za npr " Set Instructions for LB" i pored u novom tabu opciju " Set instrucions for Kolarov". Ako me razumete sta hocu da kazem.

Primer ( Kako jeste )
- Krenem postavu sa city-em, u kojoj krece Kolarov. I u " Set instrucion" meniju, namestim Kolalrovu da sutira cesto, da ne ide u prodore cesto, i da centrira na drugu stativu. U toku igre zelim da izbacim Kolarova i ubacim Clichy-a. Klikcem ponovo na set instrucions, iskljucujem long shoot, stavim da ide u prodore cesto, i da centrira na prvu stativu. Dakle totalno suprotno. Zar vas ne nervira?

Primer 2. ( kako bi trebalo da bude )
- Da mogu da napravim " Set instrucions" za poziciju, i za odredjenog igraca. Mislim ako imam gerrarda u timu-u, sigurno cu da mu staim long shots gde god da igra, isto za koloarova, za hamsika itd... I ne zelim to da menjam iz tekme u tekmu... I posle skoro svake izmene. Mislim, slozicete se, da ne trebaju svi levi bekovi da imaju isti princpi igre, svi veznjaci, bocni igraci...

Nadam se da razumete sta hocu da kazem. Ako nekom nije jasno, mozda imam i bolju ideju da objasnim, ali me mrzi da pisem sad, valjda je svakome ovo dovoljno. :zoro:
U potpunosti se slazem sa tobom. :)
Odradili su to na fenomenalan nacin u FM-u 2014. Eto, problem je resen! :) Stvarno odlicno odradjeno :)
We live in a political world
Courage is a thing of the past
The houses are haunted, children aren't wanted
Your next day could be your last
Корисников грб
mika89
Newgen
Поруке: 21
Придружен: 13 Мај 2012, 02:38
Место: SO
Status: Није на вези

Порука од mika89 »

Zasto mi ne dozvoljava Make offer kada hocu da pozajmim igraca.Sve namestim,ali mi je izbeljena ta opcija,dok pri samoj kupovini igraca,nije?
Последње учитавање од mika89 дана 18 Окт 2013, 23:27, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Zasto mi ne dozvoljava Make offer kada hocu da pozajmim igraca.Sve namestim,ali mi je izbeljena ta opcija,dok pri samoj kupovini igraca,nije?
To se i meni desava, ali ces vremenom skontati da ti to dozvoljava samo ako je igrac na loan listi.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

I mene je to zbunilo i ako je to "novina",onda je sranje!
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ako vam se ne svidja bilo sta na igri, prijavljujte pre nego izbace full verziju. Jos smo na vreme da promenimo nesto.
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Igrac vredi 70k € oni traze 26 M :lol:
Ne znam da li je to samo meni, ali igra puca na menjanje rezolucije...
Последње учитавање од Boske11 дана 19 Окт 2013, 19:22, учитано 1 пут укупно.
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
mika89
Newgen
Поруке: 21
Придружен: 13 Мај 2012, 02:38
Место: SO
Status: Није на вези

Порука од mika89 »

Ma to sto su uradili sa pozajmicama je njesra stvarno.Sam igrac zeli da dodje na pozajmicu,ljut je na svog trenera i klub sto mu ne daju da dodje,posaljem skauta,ono mu sve zeleno do panja,a ne dozvoljava make offer.Nek bude kao u svim prethodnim fm,da im poslajem cifru,pa nek razmatraju.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

mika89 пише:Ma to sto su uradili sa pozajmicama je njesra stvarno.Sam igrac zeli da dodje na pozajmicu,ljut je na svog trenera i klub sto mu ne daju da dodje,posaljem skauta,ono mu sve zeleno do panja,a ne dozvoljava make offer.Nek bude kao u svim prethodnim fm,da im poslajem cifru,pa nek razmatraju.
Mislim da je ovako realnije iz prostog razloga što klubovi prosto ne zele da daju igraca na pozajmicu i tačka. Tako je i u realnosti, sta god da se desi ne moze da ide i kraj. To sto je on ljut na trenera mozda krsi klupsku diciplinu i onda ga posalju u rezevre a ne na pozajmicu, takvih slucajeva ima milion i to je jednostavno tako i u RL. :cheers:
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Imas tri opcije, da je na loan listi, no status set i da nije za pozajmljivanje. U prvom slucaju i mozes da saljes ponudu, u drugom u zavisnosti od uloge u timu dok kod treceg nije moguce traziti igraca na zajam.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Zar vam nije lakse da ako vam ne daju da ga trazite na pozajmicu da ga batalite i da se okrenete nekoj realnijoj soluciji? Meni je mnogo islo na penis na proslom FM-u kad mi se nakaci neki tim za nekog igraca kog hoce na pozajmicu, iako sam stavio da nije na loan listi, da odbija odmah te ponude, oni svaki dan spamuju sa ponudama, i sto je najgore kad na kraju popizdim i prihvatim ponudu sve propadne jer oni nemaju vise mesta za pozajmljene igrace :slap:
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Ako neko pise ovim cikama sto sredjuju igru,nek im napise da Krasica bace u pravi tim,a ne u neki betonski.

A sto se tice cene igraca od 25K,imam isti slucaj :)
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Krasica stavili da igra u nekoj Bastiji iz Italije, hahahah :D
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

kLeSa пише:Ako neko pise ovim cikama sto sredjuju igru,nek im napise da Krasica bace u pravi tim,a ne u neki betonski.
Ne vjerujem :xD: :wtf:
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Samo realno :D Slepci!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”