FM 2014 - diskusija

Sve o Football Manager-u 2014
Maxi
Newgen
Поруке: 29
Придружен: 04 Јул 2011, 23:42
Место: \
Status: Није на вези

Порука од Maxi »

Jel realno da ekipe koje igraju protiv mene imaju po 30-40 suteva u toku utakmice?
Ne bitno da li igram protiv UTD ili WBA prema mom golu se uputi minimum 40 suteva.
Igram sa Evertonom, trenutno je cetvrta sezona u toku, tim je vec duze na okupu bez velikih izmena, familiarity i squad harmony na najvisem nivou a ekipa na nekim utakmicama deluje potpuno amaterski.
Pobedim Liverpul 3-2 i dodje mi WBA i pobedi me iz 40 nerezonskih suteva sa nenormalnih razdaljina.
Ovo je najgori fm serijal koji sam igrao, a igram ih 11 god.
Последње учитавање од Maxi дана 01 Феб 2014, 14:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Ja igram isto sa Evertonom, zavrsavam prvu sezonu i do sada mi deluje skorz okej, ne mogu da se pozalim toliko na igru iskreno.
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

Maxi пише:Jel realno da ekipe koje igraju protiv mene imaju po 30-40 suteva u toku utakmice?
Ne bitno da li igram protiv UTD ili WBA prema mom golu se uputi minimum 40 suteva.
Igram sa Evertonom, trenutno je cetvrta sezona u toku, tim je vec duze na okupu bez velikih izmena, familiarity i squad harmony na najvisem nivou a ekipa na nekim utakmicama deluje potpuno amaterski.
Pobedim Liverpul 3-2 i dodje mi WBA i pobedi me iz 40 nerezonskih suteva sa nenormalnih razdaljina.
Ovo je najgori fm serijal koji sam igrao, a igram ih 11 god.
Okaci na taktickom delu foruma timske i pojedinacne instrukcije, verovatno tu lezi problem.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Realnost FM-a se ogleda u tome da su za mene u poslednje 3 ligaške sezone (114 utakmica) svirali samo 4 penala. Po sezonama 1-2-1, dok direktni konkurenti za titulu imaju po 12-13 penala po sezoni.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Maxi пише:Jel realno da ekipe koje igraju protiv mene imaju po 30-40 suteva u toku utakmice?
Ne bitno da li igram protiv UTD ili WBA prema mom golu se uputi minimum 40 suteva.
Igram sa Evertonom, trenutno je cetvrta sezona u toku, tim je vec duze na okupu bez velikih izmena, familiarity i squad harmony na najvisem nivou a ekipa na nekim utakmicama deluje potpuno amaterski.
Pobedim Liverpul 3-2 i dodje mi WBA i pobedi me iz 40 nerezonskih suteva sa nenormalnih razdaljina.
Ovo je najgori fm serijal koji sam igrao, a igram ih 11 god.
To je definitvno do tebe odnosno taktike
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

mikoexclusive пише:Realnost FM-a se ogleda u tome da su za mene u poslednje 3 ligaške sezone (114 utakmica) svirali samo 4 penala. Po sezonama 1-2-1, dok direktni konkurenti za titulu imaju po 12-13 penala po sezoni.
Morate ljudi nešto naučiti. FM nije realan, nije nikad bio i nikad neće biti NI NE TREBA DA BUDE. On se BAZIRA na realnosti. Ima prave igrače, klubove, stadione, trenere, ali sve što se u njemu dešava nije realno. Da je FM realan, ne bi ga niko igrao. Zašto? Pa koji k***c da ga igram ako mi prikazuje sve kao u realnosti. Da li je realno da Mišković sa Evertonom uzme tri uzastopne LŠ, nije naravno, ali je draž igre u tome što FM-om menajmo realnost.


Što se tiče penala, ja sam za polusezonu sa Portsmutom imao 5 komada. Protiv menei mislim da su svirali samo jedan. To je više do taktike ili do igrača.
Последње учитавање од zele дана 01 Феб 2014, 18:50, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Ne znam, brale, ali ja u napadu igram sa 3 napadača koji su visoki i brzi. 4 penala za 3 sezone je stavrno dno. Ako Majls hoće da kaže da odbrambeni igrači nevezanih ekipa mogu svih 90 min da trpe jak pritisak, da izdrže po 30+ šuteva na gol, a pritom da načine 3-4 faula, kako to obično biva, onda ok.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Vodio sam Zvezdu 3 sezone, sve tri sezone sam bio sampion u trecoj sam uzeo duplu krunu i reko ajde da dam otkaz na kraju sezone da vidim sta ce se desiti,svi kljucni igraci imali su ugovor do 2020, medjutim cim sam otisao, umesto mene je dosao Sinisa Mihajlovic koji je ceo tim rasprodao. :ave:
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Tebra ja isto igram sa Evertonom kazem ti, i imao sam 8,9 penala u sezoni. Protiv mene 2,3 penala najvise :yesko:
Корисников грб
Dure_ns
First Team Coach
Поруке: 216
Придружен: 09 Мар 2012, 20:38
Место: London
Status: Није на вези

Порука од Dure_ns »

Jel neko ko igra italijansku ligu ima problem sa co-ownership ugovorima? Igram sa Atalantom i stalno mi nude za klince co-ownership,ja prihvatim,medjutim nijedan igrac jos nije prihvatio ugovor(ovo mi se dogodilo bar 10-15 puta za polusezonu).Da li je to neki bug ili jednostavno nisu zadovoljni ugovorima?
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Da li sam dobro razumeo: ti prihvatiš ponudu, ali igrač ne prihvati ugovor koji mu je drugi klub ponudio?
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Desavalo se meni sa San Marinom nekoliko puta... Ali ima i onih koji su prihvatili, tako da mislim da nije bag.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Dure_ns
First Team Coach
Поруке: 216
Придружен: 09 Мар 2012, 20:38
Место: London
Status: Није на вези

Порука од Dure_ns »

Vladar пише:Da li sam dobro razumeo: ti prihvatiš ponudu, ali igrač ne prihvati ugovor koji mu je drugi klub ponudio?
Dobro si razumeo,meni iskreno neverovatno da toliko odbijaju,a nije rec o losim klubovima,nude Milan,Inter,Juve,Udineze,Lacio...
Socivar пише:Desavalo se meni sa San Marinom nekoliko puta... Ali ima i onih koji su prihvatili, tako da mislim da nije bag.
Hvala na odgovoru,pitam cisto da znam ako je bug da im prijavim da isprave.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Bila je neka greska na pocetku kad je izasao fm i cini mi se da su to ispravili, meni je sve uredu
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Uglavnom samo klinci znaju da odbijaju ugovore, igraci stariji od 22 uglavnom prihvataju. Meni se desilo da odbijem nekoliko ponuda jer su bile suvise niske i normalno igrac se pobuni i trazi da ide, da bi nakon sto sam ja prihvatio sledecu ponudu, on odbio ugovor. Nisam siguran da li je tako bilo ranije, ali sada moze da se otkupi samo polovina ugovora od tima u kome igrac igra i on predje kod tebe u tim, a druga polovina ostaje drugom timu.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

To pravilo je samo u Italiji ja mislim.
Последње учитавање од Rossobianco дана 03 Феб 2014, 21:46, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Primjetio sam jos neki bag sa reprezentacijama, bilo je ono pravilo cini mi se da igrac moze odigrati jednu utakmicu za reprezentaciju pa poslije toga moze igrati i za neku drugu a kod mene odigrali i vise utakmice od jedne pa mogu nastupati opet za drugu

Слика

A ovo je iritantno, od 20 igraca bar mi se 10 povrjedilo za 2 mjeseca neki i vise puta

Слика

ili ovo :nasty:

Слика
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Evo još jednom koliko je realna igrica

Слика

A par dana posle toga, LŠ, samo u jednom danu na 8 mečeva opet 5 autogolova... znači kornere su odradili kao da su jebeni fliper, a ne fudbal...

Слика
Последње учитавање од markohn22 дана 04 Феб 2014, 21:11, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ja nemam taj problem sa autogolovima, ne znam o cemu govoris, Meni je bio problem samo sto nece da primi PI u toku meca pri promeni taktike. :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

jesi to postao mod? :zelenko:
И душа и тело, све је црно бело...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”