FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Samo zvezdu. :)
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Па добро, постоји шанса да казне цео ФСС јер је Звезди дозволио да региструје играче иако на исто није имала право узевши у обзир дуговања.
Корисников грб
Pedja26
First Team Coach
Поруке: 410
Придружен: 20 Сеп 2011, 16:22
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од Pedja26 »

Javi se Tik'al :zelenko:
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

SlobaGrobar пише:Nadam se da će UEFA doneti u skladu sa pravilima odluku povodom kršenja FFP ako zvezda ne izmiri dugove. hehe :cheers:
Uzimanje bodova je cista glupost, to se nece desiti.Ako mislite na to da se vadite.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ne postoji ni promil sanse da se nesto tako desi. Covek sa cudnim ustima ce regulisati to kao sto je regulis'o i KK tako da nemoj se nadati. :)
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ovo je jace prvenstvo nego ono 97-98, majke mi :D
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ne znam dal je jace prvenstvo, ali sigurno je da je Zvezdin tim najjaci u istoriji kluba, 15 utakmica zaredom pobedjuju, pa to nisu uspele ni trofejnije generacije :ave:
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Mislim da je Muslin imao toliko pobeda ili cak vise ?
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Imali su i Stanoje i Jokan slične nizove, verovatno i Vermez i Mateus, a sumnjam da će iko reći za njihove timove da su najuspešniji u istoriji Partizana.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Maree пише:Mislim da je Muslin imao toliko pobeda ili cak vise ?
Sa Muslinom smo imali 17 pobeda u nizu ...
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

@vladar

Pa mozda nisu, ali su znali da iz tima izvuku maksimum. I Djukicu je Maletic igrao desno krilo, a tad je Partizan igrao najlepsi fudbal u zadnjih 10 godina. A ovaj vas krkan koji je bio na ivici otkaza jedno 5 puta u toku jesenjeg dela prvenstva se i sam cudi kako je nanizao 15 pobeda, ko veruje da tu nema niceg namestenog - nije normalan. Bar da se malo perfidnije to radi, pa da i vodimo neku ozbiljniju diskusiju o tome.

Stanoje - Djukina skola, sve sto je uradio osim Samroka - impresivno
Vermez - 1/8 finala Kupa Uefa, bez poraza u ligi
Mateus - Grupe LS 3 remija protiv Reala (dal je potrebno nabrajati ko je igrao tada za njih?) Porta (osvajaca LS te godine), Marseja (finalista Kupa Uefa) cini mi se da je po dolasku povecao prednost sa 10 na 20 bodova
Jokan - iako smo igrali los fudbal tada, treba razumeti da je coveku to bio prvi trenerski posao, a opet uzimao je titule

I svakako da su medju najuspesnijima od raspada SFRJ (eto da izuzmemo Jokanov tim)
Последње учитавање од TheBlues дана 23 Апр 2014, 15:36, учитано 2 пута укупно.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Ako je Vermez takva trenercina sto ga sipaste drvljem i kamenjem prosle godine? A ako je ocajan trener kakvim se pokazao (iste te prosle godine), kako je onda sezona bez poraza regularna (ili perfidno namestena)?

Imao je Partizan Novi Pazar u prvom kolu, pa 2 penala za Vozdovac koja nisu dosudjena, pa penal za Cuku... Imala je i Zvezda neregularan gol protiv Jagodine i jos dosta situacija slicnih. Imali su i Zvezdini protivnici svirane penale na 17, 18 metara od gola (Jagodina, Spartak)... Tako da niko nije manje a ni vise ostecen od drugog, samo je problem sto smo svi pristrasni pa gledamo samo kako nama odgovara.

Ovaj tim Zvezde je daleko ispred svih timova u ligi (osim Partizana) i ne treba da cudi da imamo 15 pobeda. Ta 15-a ili prva u derbiju je produkt anti fudbala i greske vaseg igraca al se opet racuna. Stojanovic ima zavidnu trenersku karijeru, iako na ovim prostorima, opet nije za potcenjivanje, posto je pre njega i Muslin pravio ovakve rezultate a nigde u vecem klubu nije radio. Usao je u prvu ligu i uzeo 2 titule sa Domzalama koju su velicina OFK Beograda ovde, bio je selektor Slovenije i pomocnik u Barseloni. Ima dosta iskustva i nije glup covek. Pritom ima i dobar tim. Kad se sve to poklopi, ovo uopste ne treba da cudi. Ocigledno je realnije da Bajern u Nemackoj ima 50 bodova prednosti posle 15 kola nego da Zvezda belezi niz pobeda protiv niza poluseljackih ekipa kakve su Donji Srem, Javor i drugi.

Jel to opet ona prica kad mi osvajamo regularno je, kad vi osvajate namesteno je? Ja cu prvi da kazem da je Zvezda namestila ovu sezonu ako mi bar jedan grobar kaze onako, iskreno, da su makar 2 sezone od zadnjih 6 namestene.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Prvi pasus - te godine je dosao do 1/8 finala, valjda smo i to namestili, al smo onda pustili bratski CSKA da prodje i osvoji to takmicenje. Cika Crni je po meni retard, al ta sezona je za svaki respekt, da je srece da neko to ponovi...

Drugi pasus - bilo je gresaka, pa ja sam debelo naplatio kad smo tukli Pazar golom Luke na lajvu i slazem se da je utakmica namestena, ali ovo sta se radi u prolecnom delu sezone je sramota. Toliko je ocigledno da se vama protivnici sklanjaju sa puta, a tu su i sudije da zacine ako nesto ne krene kako treba.

Treci pasus - Ni Zvezdin ni Partizanov tim nije daleko ispred ostalih u ligi, ne zna se ko je jadniji, sto se vidi vec u kvalifikacijama za evropska takmicenja. U rangu smo Azerbejdzana i Moldavije. Ako vec navijas za Zvezdu onda bi trebalo da znas da je Muslin PRE vas vodio Bordo u kom su igrali Zidan, Lizarazu i Dugari. Iste te poluseljacke ekipe koje si naveo niste mogli da dobijete u prvom delu sezone, protiv Srema se secam da je bilo 2:2 jer imam drugare koji mi tamo igraju pa sam gledao utakmicu, a cini mi se da ni Javor niste dobili (valjda vas je sabio onaj Onjilo kog ste odmah posle doveli)

Cetvrti pasus - Nije. Pa u normalnoj zemlji vas klub bi odavno zavrsio kao Rendzers. Sami ste sebe upropastili, a sad odjednom renesansa u reziji pickoustog
Последње учитавање од TheBlues дана 23 Апр 2014, 17:20, учитано 4 пута укупно.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

O cemu ti pricas ... ccc

Protivnici nam se sklanjaju, LOL koja glupost, ali dobro ko gubi ima pravo da se ljuti
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

ccc, lol i na kraju decija poslovica, bar da si nesto pametno napisao, dzabe trosis tastaturu
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Karma je cudo.Ciju ste zastavu viorili na proslavi titutle ? A sad vam i on i Vucic smetaju ? Problem je sto tim nije bio uigran svi su dolazili kad im se htelo (npr Mrdja dosao je pred kraj roka).Sad smo lepo skockali tim odradili pripreme itd.Pa nije Vucic kriv sto vi ne mozete gol da date, i sto je Lalatovic u taktici razbio Nikolica.Sad se nama sklanjaju protivnici i zato osvajamo titulu.Jedva smo Novi Pazar pobedili.Dok ste osvajali titule bilo je sve uredu.Posle namestaljke protiv Novog Pazara ja se ne bi javljao sto se tice regularnosti takmicenja da sam na vasem mestu.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Mi Srbi smo inače narod sklon teorijama zavere. Ja i dalje tvrdim ono što sam uvek tvrdio - nije nameštena ni jedna titula sem Obilića 97-98 valjda. Partizan je u proteklim godinama imao naspram sebe nikakvu ili jalovu Zvezdu koja nije imala ni plan ni koncepciju koje boje dresova želi da nosi, a kamoli kakav će fudbal da igra. Nakon moghu da kazem Muslina, ni jedna generacija nije imala plan - kako dati gol. Ovo je prvi put u poslednjih 6,7 utakmica da vidim da ZVezda ima jasnu strategiju kako dati gol. Sa druge strane, imamo Partizan koji je naviknut i zbog te navike ne vidi dalje od svog dupeta. Ono što je cinjenica da drugi timovi igraju bolje od Partizana (Čuka, Napredak, Radnički, Zvezda, Voša) prolazi nezapaženo ali je zapaženo da je prvenstvo namešteno. Jeste ali tako da se partizanu pomogne da ne potone još dublje. Zašto? Zato što je Zvezd trenutno najbolja i igra najbolji fudbal ,a čak i tako joj se pomaže. Partizanu s druge strane koji ne igra nikakav fudbal se isto tako pomaže. Ima milion situacija koje dokazuju da je igračima Zvezde i Partizana dozvoljeno ono što igračima u drugim klubovima nije - pljuvanje sudije, dranje i pickaranje, udaranje drugog igraca bez lopte, hvatanje lopte a da inije dosudjen faul, pretnje , zastrasivanje i ostala sranja. Kompleks velikih klubova dolazi do izrazaja kad ti izmasira prostatu neki klub koji nije komšija i to vazi sa obe srtane. Odmah kao po defaultu krecu price - komšijama se pomaže, drzavni interes je da oni uzmu titulu, imaju pmoc drzave i ostalo. Kao sto smo mi kukali (ne svi) da na Tole jebe familiju svih ovih godina , sto nema veze sa realnoscu, tako sad vi kukate isto, a stvar je toliko debilna da debilnija ne moze da bude - koji inters ima bilo ko da namesta suplju ligu kao nasu. Ako su u pitanju pare...pa ti koji okrecu pare okrecu ih i bez Zvezde i Partizana, a ako je prica navijačka stast drzavnika i slicno...mrzi me i da se smejem. Proteklih 7 godina Partizan je bio institcuija za Zvezdu i igrao je fudbal u odnosu na nas. Prosinecki je pokusao prvi da uvde neki sistem, na zalost po meni pogresan ali eto danas, sklopljena ekipa planski i sa ciljem daje rezultate. Da li mi dugujemo i da li cemo dobiti licencu, ma to je nebitno sad. Za ovu vrstu dijaloga jedino je presudno sledece - Zvezda je bolji tim od Partizana. Za sve cinjenice i ko kakav fudbal prikazuje ove godine , tabela je vrlo vrlo tačna. Ima par izuzetaka sto se tice kvaliteta npr Novi Pazar je slabiji nego sto tabela kaze, napredak je bolji nego sto tabela kaze, Rad mi nije jasan nikako ali tako je kako je. Pustite Cie, Vatikane i ostale sluzbe iluminatije itd...ne biva.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

TheBlues пише:Drugi pasus - bilo je gresaka, pa ja sam debelo naplatio kad smo tukli Pazar golom Luke na lajvu i slazem se da je utakmica namestena, ali ovo sta se radi u prolecnom delu sezone je sramota. Toliko je ocigledno da se vama protivnici sklanjaju sa puta, a tu su i sudije da zacine ako nesto ne krene kako treba.
Neverovatno je to kakve ti gluposti pises. Ali ko gubi ima pravo da se ljuti.
Igramo lepsi i bolji fudbal od vas i dokazacemo to u subotu.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kada udjete u LS ili barem grupe LE skincu kapu, jer od ovih bednih 14 bodova u Evropi Partizan je doneo 9, Vojvodina 3, a vi 2, J***m ti nas fudbal, dzaba i nama i vama titula, kada smo go k***c na mapi Evrope.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Nemoj tako, igrali su 2 puta LE
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”