(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EJ LJUDI!!! PORTUGAL VODI PORTUGAL VODI!!! BANE IVANOVIĆ PRSKA IGRAČE...koji vrh jebeni! velika žal što nisam osvojio...ali jebeš mi mater, važno da sam u PL!
Слика
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Niko ništa ne postuje. No, počeo sam sezonu. Turbulentant prelazni rok i tri vrhunska pojačanja, i još nekoliko odličnih, pre svega za budućnost.

Слика

Verovatno ste opazili Sandra, Gecea i Bojana.

Слика

Слика

Слика

Tu su još i:

Слика

Слика

Слика

Слика

Odbrana je daleko najslabija i ako bih se tu pojačao možda sredinom sezone, opstnaak mi je zagarantovan. Golmana Taneva ne menjam za sada, mada će i on polako da ide. nikog nisam uspeo da prodam, ali nije ni bitno, pare u PL padaju sa neba. Stadion i fasilitiji mi se budže. Imaću 12500 mesta. Trenutno igram na West Brom stadionu i relativno je pun.

Pripremni period sam sabio, ali su me našamarali u prva dva kola PL, gde sam se trgao i rekao da moram da se pojačam. Upravi sam tražio više novca i trio je doveden.

Слика

Nakon toga, održali smo lekciju Kardifu.

Nadam se opstanku!
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Nica, dom Maupay-a i Ospine... Posle prve sezone zavrsio sam 10. Mnogo problema sa formacijom i odabirom taktike, jako losi bekovi... Pocetak druge slicno kao i 1. sezona, posle 5 meceva samo 4 poena. Bice i neki ss narednih dana :P
Sé un hombre
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Sad ti nema ni Ospine, presao u Arsenal :-D
Haha, solidan tim oni imaju igrao sam jednom...

Maupay ST ubica, isto tu je i Eysseric odlicno krilo i bese tu jos jedan klinac spic, solidni su. Samo im je odbrana rupa, nemaju nikakve DC-MC-DL-DR ... Jedino Pejcinovic ali ni on nije nista posebno, jedino malo onaj DL Kolodziejczak.. ostalo rupe sve.. mora mnogo da se radi na timu...

Srecno majstore!

p.s. sad sam video da ti je Pejcinovic potpisao za Lokomotivu :lol:
Последње учитавање од Dr. Moo дана 28 Јул 2014, 00:16, учитано 2 пута укупно.
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Ma odbrana je haos jos ovu drugu sezonu da odigram i uzimam top bekove i bar 1 ako ne i 2 stopera... Duva sa bokova haos, a u napadu sam Maupay, krila sebicna i nesposobna da potrefe gol... Muke zive, videcu dokle cu sa njima izdrzati a da ne popijem otkaz.
Sé un hombre
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Krvava je premijer liga.

Слика

Golman moj dobri jednostavno nije više kalibar za ovakvu ligu. Pojačao sam napad i vezni red bruka, odbranu govno.

Sad jurim neke loane, Areolu i par štopera, pa da probam da opstanem, mada mi se crno piše, pogotovo dva naredna kola

Слика
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Popio sam otkaz i imao izbor izmedju Napretka, Fejnorda i Bajera, naravno izabrao sam nemce. Trazili me Roma i Lion dok sam jos bio u Nici, ali je Lion preuzeo Garsija a Romu Montela... Bice ovo zanimljiv save ako ne uspem da saberem sebe i ekipu i usmerim je ka pobedama...
Sé un hombre
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Da nisi stavio International player za past experience , mislim da bi mogao komotno retire :zelenko:
Pravda za 2D!
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

a joj igre ljudi moji...
od tamo negde 12,13 kola sam u crvenoj zoni...možda na sekund izađem iz nje, ali se brzo vratim nazad. Timovi iznad mene se smenjuju, ali ja sam i dalje prvi ispod crte. Četiri kola pre kraja sam mislio da ću se boriti sa Bornemutom, ali oni se probiše visoko sa nekoliko vezanih pobeda. Sve je palo na Totenhem, Svonsi i mene u poslednjem kolu.
Kod kuće dočekujem Bornemut. Oni po 36 bodova, ja 34...igram lepo, poveo sam...e sad...gledam gol razliku...ako bi svonsi odigrao x, a ja dobio sa dobrom razlikom, možda bih ih i prestigao...2-0 vodim...još gol i prema mojoj teoriji ih prestižem...svonsi gostuje njuki. Njuka dobija crveni, meni mrak na oči. Totenhem kod kuće dobijam West Ham lagano, ja se tresem. Njuka 1-0, ja 3-0, milina...pa računam i ako izjednače, imam 3-0, to je dovoljno...primam gol, opet znoj, ali njuka rešava, 2-0 sa igračem manje, hvala im, poslaću im 5 evra...predivna igra naš FM!

Слика

edit: a da, namerno sam dao ovaj skrin, ni ovog puta me nisu zaobišle povrede na kraju sezone.

edit2: Слика

pa koji vam je k***c? 50 stolica 2,6 miliona...jel ovo može da se zaustavi jebeno?! Ovi su gori od ovih naših u Srbiji.
Последње учитавање од Sarma дана 28 Јул 2014, 20:50, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

100Dzointa, ma polako samo. Posle velike pauze moram malo laganije da igram, ne mogu odmah da cupam kosu :D
Sé un hombre
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Jel ovo Fulam samo tebe uspio pobjediti ? :zelenko:
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Ne, West Ham kod kuće :)
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Sesta sezona, proslu sezonu Man. imao 82 boda i uzeo titulu

Слика

Petkovica prodao za 41m samo zato sto imam perspektivnih spiceva, a dosao za dz i najbolji je strijelac u Evropi

Слика

Transferi

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Последње учитавање од DS_RS дана 29 Јул 2014, 01:34, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Arsenal 8.mi i to 13 bodova manje od Leicestera, koliko nerealna igra
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jedva sam našao vremena da igram fm. Odigrao sam izvrsnu sezonu. U kupovima sam rano ispao, ali zato sam u prvenstvu klao. Li Mekmejhon je opasno dobro igrao, davao golove kad je trebalo, promašivao je dosta, ali na kraju zaista dobra sezona za njega. Morao sam da mu dam novi ugovor, stari je trajao do 2021. i primao je 26k mesečno, zaista je mizerija u odnosu na njegov kvalitet i važnost u ekipi, čim je dečko zatražio bolji ugovor, dao sam mu, jebiga, zaslužio je. Peter Karlsen fino napreduje. Očekujem dosta od njega u budućnosti. Mislim da je Mekmejhon-Karlsen tandem za velika dela. Za sledeću sezonu planiram malo više da prodajem i da dovodim. Neophodan je jedan jak štoper, startni desni bek i krila, jer su ova očaj, Heris nije imao lošu sezonu, ali jednostavno dečko ne može da bude starter na ovom nivou. Džouns takodje, napredovao je, ali nema šanse da udjem u sledeću godinu sa njim kao prvim izborom na krilu, lik je polubogalj. U kupovima sam brzo ispao, niti sam imao sreće na žrebu, niti moje rezerve mogu da urade nešto. Ima vremena i za kupove. Dugova više nemamo. Stadion i trening centar se nadograđuju. A budžet za sledeću sezonu je određen. Mislim da će biti para za sve što treba, a možda pretekne i za kurve i kokain.

Слика

Слика

Слика

Finansije su sjajne.
Слика
Последње учитавање од zele дана 29 Јул 2014, 05:27, учитано 2 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
HoffenheimFan
Assistant Manager
Поруке: 793
Придружен: 27 Мај 2011, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од HoffenheimFan »

Kao i uvek odigramo nesto malo sa Hoffeom da vidim kakav je i Chivasom i nista posebno nemam volju toliku sa njima ustvari sa Chivasom i mogu po malo da odigram zanimljiv mi taj Meksiko,ali vidim dosta predloga za Soton :D Da vidimo uskoro malo apdejt ovde o pripremama...
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

zele пише:a možda pretekne i za kurve i kokain.

То је ваљда примарно трошење.

Ако продаш Перу нек ти умре мајка.
Последње учитавање од луди дана 29 Јул 2014, 12:52, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
HoffenheimFan
Assistant Manager
Поруке: 793
Придружен: 27 Мај 2011, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од HoffenheimFan »

Razmisljao dosta sta cu prvo malo igrao po Engleskoj al nije to to i odjednom me privuce nesto Rusija pa rekoh ae malo tamo se zezam.Uzo Dinamo Moskvu pa da vidimo.

Pripreme solidno odradjenje probano dosta igraca sve u svemu zadovoljan sam
Слика

Od transfera doveo samo Obradovica za dzabe i doveo Ibisevica dadoh 20 miliona :D Doduse na rate bila mi zelja da ga vidim u timu i to je to ne treba mi vise nista ciljam ka Evropi i iskren da budem ne jurim titulu ove sezone.
Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”