(FM15) Problemi i pitanja

Sve o FM15
maxa
Youth Team Coach
Поруке: 73
Придружен: 12 Нов 2010, 12:21
Место: Kikinda
Status: Није на вези

Порука од maxa »

Grofinjo пише:Da li se jos nekom desava da mu pobrljavi taktika?Burazer igra sa Celzijem,i u toku utakmice mu Dijega iz napada menja sa poluspicem...Udje u taktiku,vrati ga u spic,i posle 2-3 minuta on ga opet sam prebaci na poluspica...To mu se desava vec 2 utakmice...
u individualna podesavanja mu je stavljeno da menja pozicije sa saigracima
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

mmladja пише:Е то за клинце немам појма, просечна старост моје екипе је 28 година и ниједног испод 20 :)
Meni zao da ih prodajem za sitne pare pa ih samo talozim u ekipama :) Mali Mitrovic (iz u19) je u prvom timu npr i igra kao zamena na svakoj drugoj - trecoj utakmici + rezerve sto igra + reprezentacija. I samo se buni. Oce da bude key player pa to ti je.

A igrace ne prodajem jer je apsolutno nepravedno da u Radnickom igrac kosta 30K i cim ga prodam u bilo koju ligu mi cena skoci barem troduplo. Kapiram da je ovo zbog kvaliteta lige (verovatno) ali bolje da sacekam i gubim pare na njima i dajem ih na loan pa i prodam za tri puta vise para.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Grofinjo пише:Da li se jos nekom desava da mu pobrljavi taktika?Burazer igra sa Celzijem,i u toku utakmice mu Dijega iz napada menja sa poluspicem...Udje u taktiku,vrati ga u spic,i posle 2-3 minuta on ga opet sam prebaci na poluspica...To mu se desava vec 2 utakmice...
Грофињо, не брљави му тактика, већ је он то подесио.
Слика

Максо, доводио бих и ја клинце, али не може. Само ови ислужени хоће да дођу, ретко који перспективан играч се определи за мој клуб. А о овима из омладинске школе боље да не говорим :)
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Imas tamo u opcijama da ti asistent daje samo buduce nade. Malo skautujes, potpises za malo para pa ko zna. Gomila afrikanaca i latinoamerikanaca mi je u rezervama i na loanu ko zna gde. Pa ko uspije njemu dvije :P
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Grofinjo
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 14 Нов 2012, 23:46
Место: nova pazova
Status: Није на вези

Порука од Grofinjo »

Hvala,nisam gledao...Moja greska :slap:
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

sergavra пише:Imas tamo u opcijama da ti asistent daje samo buduce nade. Malo skautujes, potpises za malo para pa ko zna. Gomila afrikanaca i latinoamerikanaca mi je u rezervama i na loanu ko zna gde. Pa ko uspije njemu dvije :P
Ма знам да има, само што не могу да скаутујем ван Европе, а ни да доводим играче ван ЕУ. А ни пара немам :zelenko:
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Ma nema veze skauting. Samo sibaj mlade nade, menadzeri ce sami da ti nude a ti daj koliko das :)


edit: Kako da ne kupis ovog lika??!! Cumak iz Maroka. Leci pogledom. A free transfer, kosta kao pola mog tima ali sam moraooooo :)

Слика
Последње учитавање од sergavra дана 14 Нов 2014, 02:34, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

Kakva mu je ovo slika :xD:
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Ima ovakvih koliko hoces :xD:

Otvorite novu temu da kacimo slike igraca. Mislim onaj kome jedan od kriterijum kad bira igraca nije slika taj ne zna sta je skauting :D
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

sergavra пише:Ma nema veze skauting. Samo sibaj mlade nade, menadzeri ce sami da ti nude a ti daj koliko das :)


edit: Kako da ne kupis ovog lika??!! Cumak iz Maroka. Leci pogledom. A free transfer, kosta kao pola mog tima ali sam moraooooo :)

Slika
Ovo Abderrazak Hamedallah?
Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Verovatno jeste, tako piše u url slike.
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

Gagi пише:Verovatno jeste, tako piše u url slike.
Vidi stvarno,kod mene drugaciji fp,ramisljam da ga dovedem,ali mng veliku platu trazi...
Слика
Слика
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Da trazi mnogo para trazi a ne vredi toliko. Ako imas dovedi ga, probaj ga pa meseci pa ako ne valja prodaj ga da zaradis pare. Abderrazak Alen Cumak :) Sry sto sam stavio img sa full atributima!
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
borinjoli
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 14 Јул 2013, 16:25
Место: Novi Sad
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од borinjoli »

planiram sa drugarom da pocnem online,prvi put igramo ,pa me zanima sta se desava ako u toku igre dodje do kratkotrajnog gubitka internet veze? dali se igra nastavlja kada se veza uspostavi?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ako host ostane bez neta onda odmah izbaci i gosta, ako gost ostane bez neta, opet ipada iz igre, ali u svakom trenutku može da se vrati i igra se nastavlja. Kada gost izadje iz igre bitno je da host ne klikne na kontiniju, jer će se dani očitavati bez onog drugog. Imate skajp, tim spik i vojs čet na steam-u, pa se dogovarajte. Samo redovno sejvujte(najmanje svakog meseca) i nećete imati problema sa prekidima veze ili nestankom struje.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
topboy
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 02 Нов 2011, 18:19
Место: Subotica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од topboy »

Zbog čega se dešavaju rezultati u kavalifikacijama za Champ's League kao što su (u mom slučaju) Brann-PFC 0:9 i PFC-Salzburg 6:3? Pa jbm mu, nisu došli sa rezervnim timom. Gubi mi igra draž... Još plus, što sam već pisao, da mi se u JSL-u niko ne suprotstavlja pa titulu overavam 10 kola pre kraja, jer svaku utakmicu nabijem 4-5 komada sa sve 30 šuteva na gol protivnika, nebitno da li kući ili na strani. Kad mi se odigra neka "normalna" utakmica sve pomislim da nešto nije uredu sa igrom ili da je izašao novi patch :)
Последње учитавање од topboy дана 16 Нов 2014, 21:12, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Jel imaš baš zadnji peč 15.1.3?
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Verovatno se pominjalo na forumu ranije ali me mrzi da trazim:

Koja je fora sa cenama igraca? Kapiram da je rang/kvalitet lige bitan ali je apsolutno nefer prema budzetima slabijih! Radnicki Nis - sezona mislim 2016. Dovodim Golubovica iz Rome koji u tom trenutku vredi 500K evra. Bude ok, bidujem i daju mi ga za nesto oko milion. Potpisuje ugovor i vredi 250K. U startu sam izgubio 800K iz budzeta i sansu da ga sa 24 godine ikad prodam za vise od 300K. Da je on jedini! MIslim ajd sad: igram trecu sezonu ligu evrope, budzet mi povecali na 3 miliona evra, reputacija skace...a za to vreme - zvezda/partizan//vosa na sredini tabele ali bitno da im je svaki igrac po 2 miliona evra!?!
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
topboy
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 02 Нов 2011, 18:19
Место: Subotica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од topboy »

Taj patch imam, odigrah sa brannom ovo pre sat vremena.
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

sergavra пише:Verovatno se pominjalo na forumu ranije ali me mrzi da trazim:

Koja je fora sa cenama igraca? Kapiram da je rang/kvalitet lige bitan ali je apsolutno nefer prema budzetima slabijih! Radnicki Nis - sezona mislim 2016. Dovodim Golubovica iz Rome koji u tom trenutku vredi 500K evra. Bude ok, bidujem i daju mi ga za nesto oko milion. Potpisuje ugovor i vredi 250K. U startu sam izgubio 800K iz budzeta i sansu da ga sa 24 godine ikad prodam za vise od 300K. Da je on jedini! MIslim ajd sad: igram trecu sezonu ligu evrope, budzet mi povecali na 3 miliona evra, reputacija skace...a za to vreme - zvezda/partizan//vosa na sredini tabele ali bitno da im je svaki igrac po 2 miliona evra!?!
Zavisi i od reputacije lige i od klub. Nemoj se puno sekirati oko toga, cene su vise tu da bi bile bez veze. Ako on valja i ako se nadje pravi klub ponudice neko za njega i koje milionce.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”