BiH FM 15 Update

Закључано
Корисников грб
José Mourinho
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Нов 2013, 23:08
Место: BiH
Контакт:
Status: Није на вези

BiH FM 15 Update

Порука од José Mourinho »

BiH FM 15 Update
beta

Слика


Evo nakon izlaska FM-a, aktivirane BiH lige, mogu se igrati tri stupnja takmicenja jer su aktivirane:
- Premijer Liga BiH
- Prve Lige BiH (FBiH i RS)
- Druge Lige BiH (FBiH - Centar, FBiH - Jug, FBiH - Istok, FBiH - Zapad, RS - Istok i RS - Zapad)
+ Kup BiH

Baza nije posebno uredjivana pa tako Vam je raspolaganju 131 ekipa sa sastavima koje je SI odradio. Naravno u iducim verzijama je cilj što više ekipa srediti, ukoliko možete pomoci sa nekim ekipama javite greške (viška ili nedostaje neki igrac, osoblje, stadion i sl.). Naravno bit ce i nekih bugova jer nije detaljno testirano, ali ne vjerujem nekih velikih.


DOWNLOAD
OVAJ UPDATE SKINITE I STAVITE U:

Код: Изаберите све

My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2015/editor data
СликаСлика
Последње учитавање од José Mourinho дана 11 Нов 2014, 02:54, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Edine bravo za rad! Inače, samo povećaj ove slike... male su, i ne mogu da ih povećam.

A ja izbacujem sve lige sutra ili prekosutra (jbg imam se mučiti oko regionalnih kupova, ali sam dodavao 300+ stadiona, klubova pa oko 200 sudija, zatim igrače u klubove... dresove klubovima... sad sledi sređivanje PL i Prve lige BIH). :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sobzirom da autor ovog dodatka pomaže pri pravljenju što realnijeg našeg updatea, i da zajedno radimo za dobrobit FM igrača, a na zahtev autora ova tema ide pod ključ. :cheers:
Закључано

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”