Osvajanje Engleske - Soči

Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Juvenino86 пише:Squad/atributes/physical ss, daj vamo iz vokinga.
Слика
Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Upravo sam završio sezonu sa Sautendom. Finiš je bio veoma, veoma, VEOMA uspešan...
Слика
Слика
Od zone ispadanja do šampionske titule u 22 preostala kola?!? Može!!
Zaista, sve je nekako kliknulo, već od prve utakmice. Kako je vreme prolazilo, igrali smo sve bolje i bolje. Imali smo par štucavica, nekoliko poraza i remija ali njihov broj je zanemarljivo mali u odnosu na broj pobeda. Veliki doprinos tome dala su dva igrača. Andre Grej i Tom Bredšo. Samo njih dvojica su postigla skoro 40 golova. Fenomenalno su saradjivali. Cela ekipa je odigrala fenomenalno ali ova dva momka odskaču od proseka.
Слика
Слика
Nisam mnogo menjao ekipu, oslonio sam se na momke koji su bili tu. Uzeo sam na pozajmicu iz našeg parent kluba Derbija Metjua Viloka i Aleksa Semjuela ali kao što vidite na slikama iznad, oni su uglavnom bili epizodisti. Sada, na leto, pred Čempionšip, ekipa bi mogla da istrpi velike promene. Još uvek nisam na sigurno kome ću ponuditi novi ugovor. A mnogim igračima ističe postojeći kroz mesec, dva. Ima tu i igrača koji su nezadovoljni minutažom, oni su slobodni u potrazi za novom sredinom, kao i par momaka koji su interesantni jačim i bogatijim klubovima od mene. Za njih ću se boriti do poslednjeg minuta, ne želim da ih puštam ukoliko baš ne moram.
Toliko za sad. Odoh da gledam utakmicu Sautempton-Kristal Palas. Pozdrav.
Trust me, i'm the Doctor
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”