Premier League 15/16

Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Gledao sam prvo poluvreme kasnije mi se prispalo. :D

Po meni komentator SK nema veze sa vezom jer je ono bio čist penal. Tj po meni u takvoj situaciji je dovoljno malo da se pipne protivnički igrač a ovom su u pitanju tj podmetnuli nogu čak dvojica...
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Zasluzeno su osvojili titulu . .
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Sloba пише:Po meni komentator SK nema veze sa vezom jer je ono bio čist penal. Tj po meni u takvoj situaciji je dovoljno malo da se pipne protivnički igrač a ovom su u pitanju tj podmetnuli nogu čak dvojica...
Ono nije videlo penala, jedva je cekao da se baci.
Titula potpuno zasluzena prvi su bili celu sezonu.
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

:winner: :winner: :winner: :fanman: :fanman: :fanman:
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

:mozzart:
ZVANIČNO: Depaj je Mančesterov!
Слика
Više nema dileme! Ono što se prehgodnih nedelja najavljivalo danas je dobilo zvaničnu potvrdu: Memfis Depaj postaće novi igrač Mančester junajteda! PSV Ajndhoven je na svom zvaničnom tviter profilu potvrdio da je postignut dogovor sa engleskim klubom oko visine obeštećenja, te da će transfer uskoro biti realizovan.
Holandski mediji se ne slažu oko cifre, ali svi pišu u rasponu između 25 i 30 miliona evra.
Depaj je pre dve nedelje boravio u Mančesteru sa svojim agentom gde je dogovorao lične uslove, a fotografije i nasmejana lica sa aerodroma tih dana nagoveštavala su da je pitanje trenutka kada će zvanično biti saopšteno da se došlo do dogovora. Iz Junajteda još nema potvrde, ali nema sumnje da će i ona uskoro uslediti.
Filip Koku je na današnjem treningu PSV-a igračima saopštio da Memfis odlazi u Mančester, posle čega je usledio gromoglasan aplauz njegovih saigrača, pišu holandski sajtovi.
Iza Depaja je zaista fantastična sezona. Počeo je izvanredno prošlog leta na Svetskom prvenstvu u Brazilu, a onda i nastavio u istom maniru u dresu Filipsovaca. Sa PSV-om je uzeo titulu nakon dugog posta i slobodno se može reći da je za taj uspeh najzaslužniji, pošto je na 28 utakmica postigao čak 21 gol.
Последње учитавање од xavi дана 07 Мај 2015, 13:18, учитано 5 пута укупно.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Odlično, Depaj je zmaj. Možda krenem opet da gledam Mančestaa.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

:ole: :ole: :ole:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Kontam da ce i on na DC-a.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne razumem, čemu ovo dovodjenje Depaja kad lik nije lb.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

vrhunska kupovina.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Nani i Depaj po bokovima i ima da sabijamo dogodine
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Nathan prvo pojacanje u letnjem prelaznom roku placen 6M.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dz7m-VyDJIQ[/youtube]
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ovako.
Kleveri definitivno ide, resismo se i njega.
Dosta smo zagrejani za Otamendija, poslali smo i jaku ponudu ali Valensija ne planira da ga pusti bez 50 miliona, kolika mu je klauzula.
Price za Bejla su obicne gluposti, baja ne ide nigde ovo leto, tj. bar ne ide u Junajted.
Velika je verovatnoca da nam Gundogan stize, definitivno ne produzuje ugovor sa Dortmundom a prilicno smo zagrejani da ga dovedemo.
Hummels je takodje realna prica al predstavu neam sta se tu desava, Klop je izjavio pre fazon mesec dana da Hummels razmislja o Junajtedu.
De Hea i dalje ne potpisuje nov ugovor, pare nisu problem, ponudjeno mu je i vise nego sto treba. I malo mi je pun k***c svega toga, smucio mi se tip, ako sve zavisi od toga da li ce upasti u LS, onda slobodno moze da ide.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Bugi
Youth Team Coach
Поруке: 183
Придружен: 06 Окт 2013, 10:52
Место: Sremska Mitrovica
Klub koji vodite: Roma
Status: Није на вези

Порука од Bugi »

Ma De Hei dati ultimatum da se izjasni,nema tu puno filozofije,niko se ne zajebava sa institucijom.50m za Otamendija nikada ne bih dao,pomalo me nervira to razbacivanje milionima,jos pominju onu slinu iz Velsa,nekakvih 100m,vrhunac gluposti.
Kleverli,Nani,Cicarito,mozda i Rafael i ako mi je nekako drag,solidne pare se mogu uzeti.Fakaa torpedovati nazad u knezevinu.
4-5 pojacanje da se fino popune neke pozicije i ukomponuje ekipa,neka proslo leto bude za nauk sto se tice transfera.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/sezona-prodje-vermalen-nikako-da-zaigra-a-arsenalu-na-racun-stize-jos-4-000-000-evra/105594
:haa:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/bomba-u-madridu-dogovorili-se-real-i-de-hea-ugovor-na-sest-godina-plata-5-200-000-evra-video/105672
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

42M za godinu dana ugovora a imaju onako dobrog golmana samo se moze reci 'pisaj po sirotinji'
Корисников грб
Bugi
Youth Team Coach
Поруке: 183
Придружен: 06 Окт 2013, 10:52
Место: Sremska Mitrovica
Klub koji vodite: Roma
Status: Није на вези

Порука од Bugi »

Ma nista jos nije zvanicno tako da to treba uzeti sa rezervom,pisala je svasta Marca.Verovatno ce otici,pitanje za koje pare i kad,dok ne vidim na sajtu kluba nista ne verujem
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

De Gea went to all four corners of the stadium and waved to the fans during his warm up.

Bilo bi jako kul da stvarno uzmemo 42miliona za godinu dana ugovora, izmuzli bi Real ko majmune.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”