FK Partizan 2015/2016

Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Ma kakvi, crveni za Bandalovskog.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

:blic:

Код: Изаберите све

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/partizan-dobio-zanimljivu-ponudu-umaru-ide-za-12-miliona/907wynw
:blic:


Pregovori su sve intenzivniji i sa zadnjim veznim koji igra u jednom prvoligašu iz Švajcarske. Napadač Kleo, kako stoje stvari, neće stići u Partizan. S druge strane, njegov zemljak Fabrisio moraće da potraži novi klub pošto će Partizan da raskine pozajmicu s njim.


Vidimo se u BG uskoro :punker:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ovaj Partizan ne bi pobedio ni Ljubin Borac, a ne ovaj čačanski sa ovakvom igrom.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Rasturamo.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Rutinski sledece godine da obnovimo odbranu, Neca da udje u prvih 11, neki egzekutor od napadaca i poslednje kolo LS kvalifikacija zagarantovano.
Jusqu'ici tout va bien…
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Treba prvo da izborimo drugo mesto ako hocemo do kvalifikacija za LS, mada kad se bodovi podele dolazimo na 2 boda od drugog mesta.

Elem, bitno nam je i da dodje dobar trener. Sto se tice Tomica, nek dodje na mesto Sportskog Direktora, za trenera mi nije jos uvek. Ne bi bilo lose da dodje Stanojevic.
dule90
Youth Team Coach
Поруке: 93
Придружен: 08 Мај 2015, 20:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од dule90 »

[quote="Danijel_CH"]Treba prvo da izborimo drugo mesto ako hocemo do kvalifikacija za LS, mada kad se bodovi podele dolazimo na 2 boda od drugog mesta.

Ne znam kako si samo izracunao da dodjemo na 2. boda od drugog mesta? :D I jos plus 8. tekmi do kraja prvog dela, tu ce se realno desiti svasta, sve zavisi od finansija zvezda i transfera. Ocekujem da smanjimo bar za neki bod do pocetka plej ofa. :)
Samo jedan je Partizan, on je ponos grada mog !
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ostalo je još 8 kola da se odigra. Trenutna tabela:

Čuka, Borac 37
Partizan 36
Vojvodina 35

Nakon 30 kola uzmimo za primer da bi bio ovaj odnos... Čuka i Borac +1 u odnosu na Partizan a Voša -1.

U tom slučaju bi iz ove perspektive na primer tabela izgledala ovako:

Čuka, Borac 19
Partizan, Vojvodina 18

Pošto se zaokružuje na veći broj kada broj nije deljiv tu bi jedino Voša profitirala.

Nije izrazučanio jedino lepo Danijel ali je svrha tu i još bolja je... zaostajali bi 1 bod.

Na zimu odlaze Babović, Ninković, Grbić, Fabrisio, Umaru, možda i Božinov. Ono što ne bih voleo ali će se verovatno dogoditi jeste odlasci Braša i Žileta. Njih dvojica čine 80% ovog tima. Odlazi dosta igrača, čeka nas turbulentna zima. Neki će doći, a dosta njih otići. Promeniće se uprava, trener... koliko god vam to smešno zvučalo sezona nije nebitna. Nećemo sada valjda da se ukanalimo skroz zbog neprezimljavanja, sigurnog ne uzimanja titule... imamo još kup. Uvek se mora gledati kako izvući što bolju stvar. Po nas bi definitivno bilo najbolje da uzmemo kup, probamo.. a onda i da odigramo uverljivo preostalih 15 utakmica.

Napred Partizan!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Слика

Код: Изаберите све

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:581745-Babic-Morali-smo-da-gasimo-pozar

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/kako-je-bivsa-uprava-partizana-zahvaljujuci-andriji-zivkovicu-ugasila-pozar/123295
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Odlazak Babovica proslavicu uz litar rakije
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

TheBlues пише:Odlazak Babovica proslavicu uz litar rakije
Ide Babovic, ja ga menjam. Ostalo je jos da se dogovorimo oko detalja.

Moj dolazak proslavi sa dve litre.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Dolazi vam izgleda Saranov.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ima tu 3-4 kombinacije Aleksandar Jovanovic, Nemanja Stevanovic, Borivoje Ristic, Bojan Saranov i Milan Borjan ko ce da utrci to je pitanje.
Aleksandar Sedlar je zavrsen. Ceka se samo pocetak prelaznog roka da pocne sa treninzima. Izuzetan atleta moze DR i DC da igra solidan u skoku odlicno cita igru. Videcemo sta ce pokazati :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Na žalost mnogo je slabiji od onoga što će komšije imati. Moramo puno bolje od Sedlara da bi parirali njima ali dobro... možda momak odigra sezonu životu. :D Tj. polusezonu pa sezonu.

Stevanović je vatreni zvezdaš.

Слика

I tako se izjašnjava. A ta njegova izjava proizlazi iz toga da ga njegova draga neće...

Da se razumemo on je odličan golman, ali.. ;) i tih sedam što je primio skoro od njih, ali dobro... dajte Borjana ili Šaranova. :fanman:
Последње учитавање од Sloba дана 18 Дец 2015, 00:28, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Lola
Youth Team Coach
Поруке: 164
Придружен: 06 Нов 2012, 10:49
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од Lola »

Hoce biti nesto od Knezevica?
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Pa i Borjan i Saranov su ganferi...
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Ne znam odakle ti ta informacija za Borjana, decko je grobar i idol mu je Ivica Kralj
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Tako se izjasnjavao pre, jedino ako nije hteo onima prekoputa da se dodvori :baloon:
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

"Uvek je čast kada postoji interesovanje velikih klubova kao što su Crvena zvezda i Partizan. Ja imam obavezu prema Ludogorecu, ali... Uvek je kod mene postojala želja da igram u Partizanu, još od dečačkih dana kada sam gledao Ivicu Kralja, koji je moj uzor. Iskren da budem voleo bih da jednog dana igram u Partizanu".
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Kako mi idu na k***c sa ovim sablonskim izjavama svi ovi igraci, cim se pojavi interesovanje vecitih.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”