KK Partizan 2015/16

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nema veze.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Toliko o tome.
Sa zvaničnog Tviter naloga crno-belih stigao je odgovor izraelskom novinaru Dejvidu Piku koji je objavio da je vicešampion Srbije uz Aris i PAOK pristupio FIBA takmičenjima.

„To nije tačno. Partizan nema nikakav dogovor ni sa FIBA ni sa ULEB za narednu sezonu. Partizan je isuviše ozubljan klub da bi informacije o ovako važnim odlukama dolazile putem tvitera i iz inostranstva“, piše u odgovoru crno-belih.

Код: Изаберите све

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2016&mm=01&dd=28&nav_id=1090218
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Brat Kembe Vokera na pragu
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Djordi Bartomeu ponudio Partizanu Wild Cartu za sezonu 2017-18 ULEB Evrolige naredne sezone bez obzira na plasman na tabeli :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

A sta za 16/17?
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

ahahahaahhhaa

Coa, brate, šta ti pušiš, majke ti? Daj podeli broj lerdija s ljudima, pa da i nama bude tako dobro. Ovo je u rangu one Gagijeve sprdnje da Rondo dolazi, samo što si ti ozbiljan, nažalost.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jeste, istina je. Sad je i meni javio jedan covek iz KSS. Navodno Pekmen iskesirao divlju martu. Smele.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Jel si ozbiljan? Nije lepo zajebavati se sa ovakvim stvarima :zoro:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Zezam se ja, a za Acu ne znam, deluje mi kao fatamorgana. Mada ko zna, oni bi za pare ubacili i KK Ademi Jasari.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Alexandar_81 пише:Djordi Bartomeu ponudio Partizanu Wild Cartu za sezonu 2017-18 ULEB Evrolige naredne sezone bez obzira na plasman na tabeli :yesko:
Pa kaze : " O indikacijama, merama opreza i nezeljenim reakcijama na lek posavetujte se sa lekarom ili farmaceutom. "
Последње учитавање од foloW дана 29 Јан 2016, 19:22, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ma kakva Wild karta, Jordi je kontaktirao klub sa zeljom da i mi izaberemo Uleb pre Fibe. Jer mu je cilj da svi veliki klubovi, bivsi ili sadasnji budu priklonjeni njegovoj organizaciji. Time bi pobedio Fibu jos jednom. Nije iskljuceno da bi u slucaju prosirenja lige ugurali i nas unutra, ali prica o Wild karti je ista kao i prica o A licenci sa druge strane brda.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Istina je. Ali na žalost, ovo je samo opipavanje pulsa... postoji mogućnost i kada dođe ta sezona da nam kažu da nismo za njihovu EL (sve ovo što kaže Andrej ima smisla). Treba izabrati FIBU. Nikakvog Bertomeua i razne slične idiote. Odabrati pravu stranu ovaj put jer će jaki timovi igrati i FIBA Ligu Šampiona. Možda i Rusi masovno odaberu FIBU, Francuzi će biti naklonjeniji već, Italijani svi osim Armanija. Da se ne lažemo to su puno jače ili lige u rangu sa jadranskom ligom. Imaćemo jake protivnike svakako.

Dakle ono što je jedina istina za sada jeste da nam se opipava puls kako bi se odvratili od namere prelaska u FIBA ali ih treba odjebati i njih i Zvezdu i savez i okrenuti se FIBI jer kad su oni nas mogli ove godine nakon 15 godina igranja Evrolige i promovisanja tog takmičenja i mi njih treba... i uopšte me ne interesuje interes srpske košarke već interes Partizana jer ni nas niko ništa ne pita... molim lepo i doviđenja. PARTIZAN!
Последње учитавање од Sloba дана 29 Јан 2016, 22:46, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Prica se da ce Uleb da nam da A licencu na 50 godina.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Koliko vidim po forumima ne postoji navijač Partizana koji želi ULEB pre FIBE što mi je izuzetno drago. :cheers:
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

realno. ko bi hteo da gleda Pao, Oly, Barsu i ostale, kad moze Aris, Beneton, Varese, OStende
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

A ti se mnogo razumeš? Bitno je ono što većina misli a ti si sada neki izuzetak pošto se većina partizanovaca protivi igranju ULEB-ove plaćeničke Evrolige pošto nisu bili korektni prema nama. Dali smo im u 15 godina igranja EL i pre toga više nego što će Zvezda ili bilo koji drugi klub iz Srbije i regiona ikada a Wild Card nam nisu dodelili i sad pominju tu neku kasniju sezonu da ih mi čekamo još godinu dana. Budale.

A ni komentar ti nije na mestu. PAOK, Aris, AEK, francuski klubovi koji su jako ozbiljni žele da igraju tu ligu, šuška se da se Turci bune i da neće hteti sa ULEB-om a tu su i Italijani osim Armanija a reklo bi se da ne pratiš dovoljno pošto i Rusi su krenuli da se protive ULEB-u i da je to ove najviše zabolelo jer misle kao i većina da ta liga na duže staze nema perspektivu što je i tačno a kada kažem "Rusi" misli se i na ostatak VTB lige mada osim Čeha ostali su slabiji ali dobro. Ako pričamo o srpskim klubovima, Mega će biti uz nas kao i Metalac. To što će Zvezda igrati ULEB-ovu EL nas ne zanima i kao što većina i kaže važno je da gledamo svoj interes a ne nazovi srpske košarke i Zvezde. :poz:

EDIT: A evo čitam da pošto je Italija stala uz FIBA da se pojavila šansa da ULEB otkači i Milano i dodeli tu licencu nekome drugom. Prenosi "Danas". Tako da pošto ih svi otkače nije ni čudo zašto će Zvezda dobiti "A" licencu. :xD:
Последње учитавање од Sloba дана 01 Феб 2016, 11:55, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Sloba пише:A ti se mnogo razumeš?
To je ono tvoje poštovanje sagovornika koje uvek spominješ?
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Da igram protiv KK Adem Jasahari, neka hvala.
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Editovao sam post pod EDIT delom.

Vezano za tvoj citat ja uvaćavam svačije mišljenje ali činjenice su jedno i ja sam izneo njih. ULEB nema perspektivu.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sloba пише:ULEB nema perspektivu.
:lol:

Ne sećaš se kako je nastala ULEB EL? A da pratiš i da se razumeš ne bi lupetao ovakve gluposti.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”