Real sa Nisave

Komsa
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 22 Мај 2023, 02:25
Status: Није на вези

Real sa Nisave

Порука од Komsa »

Pozdrav ljudi, igram save sa Radnickim iz Nisa. Prvi sam na tabeli par kola pred polusezonu. Voleo bih da to podelim sa vama ali ne znam kako da okacim slike na forum pa ako moze neko da mi pomogne. Lakse je sa slikama nego da pisem sve. Pisite komentare ako ikoga ovo ustvari zanima :xD:
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Re: Real sa Nisave

Порука од dark warrior™ »

odes n imgur ili neka druga strana sta mozes da uploadiras sliku imas tu BB share napravi ti to samo sve samo prikacis na postu i to je to
Komsa
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 22 Мај 2023, 02:25
Status: Није на вези

Re: Real sa Nisave

Порука од Komsa »

E pa ovako evo update


stanje tabele na polusezoni. Sampioni jesenjeg dela takmicenja. Iznenadjenje za celu naciju. Da li cemo izdrzati do kraja videcemo, Igraci su motivisani za osvajanje titule.

Doveli smo jos Mircevskog iz TSC i prodali Zeca, takodje Smajlagica poslali na pozajmicu u Mostar jer nam je visak.

Glavinic nam je top strelac sa 9 golova na 13 nastupa ima samo 19 god.
Valencia nam je najbolji asistent 22 godine opasan bek iz kolumbije.(Mozda koristi neki domaci doping sa Kolumbije :lol: )

Dejan Meleg najbolje ocenjen igrac sa ocenom 7.38

Iz kupa smo ispali odmah od Slobode iz Uzica 1:0 jbg mislio sam da treca postava moze da napravi razliku ali nemezeee, mozda i bolje.

Ako nekog zanima jos nesto, pitajte.
Корисников грб
Beli Brat
Newgen
Поруке: 40
Придружен: 01 Окт 2019, 12:01
Место: Ivanjica
Klub koji vodite: Fk Crvena Zvezda
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Real sa Nisave

Порука од Beli Brat »

Podrska brate samo gazi..Odigrao sam na poslednjem fm 24 sa njima 4 sezone,u prvoj ludi rezultati Sava Petrov izdominirao mali Cvetkovic isto :poz: Nimaga uvek korektan,stoper Bakic dobar..Ima materijala
"Zvezdini su navijaci
od atomske bombe jaci.."
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM24 Menadžerska soba / Manager stories”