(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mislim da sam završio prelazni rok i to u prvim danima jula! Ozbiljne ekipe ne čekaju kraj prelaznog roka da dovedu igrače!Pojačali smo i stručni štab, doveli smo u21 asistenta, u21 menadžera, trenera za odbranu i DoF-a koji je i najveće pojačanje, jer jebeš sejv, ako nemaš kul direktora fudbala. Što se tiče igrača, desnog beka nismo uspeli da prodamo, pa zato nismo nikog dovodili na toj poziciji. Rešili smo pitanje desnog krila dovodjenjem talentovanog Španca iz Atletiko Madrida B, Toresa. Poziciju levog krila smo pojačali pozajmljivanjem Domingeza iz Mančester Junajteda, a bedem ispred gola smo ojačali dovodjenjem kiparskog vonderkida, Kristoua, doveli smo i jednog Danca, čisto da ispoštujemo novi jut initejk u toj državi. Larsen je zalog za budućnost. Hteo sam i jednog centralnog veznog, ali je mali Portugalac izabrao HSV koji mu je dao 20k veću platu. Šteta. Mislim da je to to, ako uspem da prodam nekoga, možda i dovedem još koje pojačanje. Najveći problem je što ove koje bih prodao niko neće da kupi, a ne želim da gomilam igrače.

Edit: Ah da, postao sam i selektor Meksika. Videćemo kako će to ići, ako se smorim, dajem otkaz.
Последње учитавање од zele дана 30 Јул 2014, 04:18, учитано 3 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Doveo sam pojačanja koja sam hteo, ali i dalje...krenem lepo sezonu i onda bam, naređam x-eva i nekih komičnih poraza :( opet sam u crvenoj zoni, posle 10 kolal.
Promenim taktiku, i vodim 3-0 na poluvremenu protiv Hull-a, oni dobiju crveni, na kraju 3-3. Jednostavno laže i krade igrica, nema drugog izgovora, možda mi se i sveti za sve ove prošle sezone.
Корисников грб
HoffenheimFan
Assistant Manager
Поруке: 793
Придружен: 27 Мај 2011, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од HoffenheimFan »

Zavrsena prva sezona sa Dinamo Moskvom.Pa i nije bilo tako lose mada ocekivao sam i bolju poziciju sve je reseno u zadnjem kolu bilo.
Слика

To je odlucilo da ja budem 5 na tabeli zadnje kolo igrao sam protiv zenita i primim gol u 80 i nekom minut u i padnem na 5 mesto,mada tu je Evropa kao sto sam obecao upravi sad mora rekonstrukcija tima i sta bude bude..Sezonu sam bio krenuo sjajno 7 pobeda za redom i onda je usledlo 9 meceva bez pobede sto je i presudilo da sam tu nastavio da sam imo bar neke pobede mozda bi se borio i za titulu ali sad jbg.

Sto se kupa tice u cetvrt finalu sam ispao iskren da budem nisam nesto ni jurio kup vise sam gledao da budem u ligi sto bolji.
Слика
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Poceh i ja LLM challenge, planiram da ga izguram do kraja. Cilj je spasiti se ispadanja i potraga za novcem i sponzorima...

Слика

Слика
Sé un hombre
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Слика
Корисников грб
HoffenheimFan
Assistant Manager
Поруке: 793
Придружен: 27 Мај 2011, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од HoffenheimFan »

Pocinje polako druga sezona evo transfera.

Слика

Pre svega zadovoljan transfera u Monako za 10 milki sto i nije tako lose.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Lose poslujes.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Daglas najbolji stoper u toj ligi
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
HoffenheimFan
Assistant Manager
Поруке: 793
Придружен: 27 Мај 2011, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од HoffenheimFan »

A jebiga kod mene se nije pokazao..
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика


Слика


Klasicna sprdacina. Cekam da im skoce cene dovoljno da mogu da sastavim sve Dansku ekipu.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Igram sa Vauxhall-om kao sto vidite... 6. liga sever

1. sezona: 3. mesto u ligi(playoff ispadnem) i osvojim FA Cup Trophy
potpisem gomilu klinaca, poludim, prvi put da igram ovako dugo LLM

2. sezona: 5. mesto u ligi(playoff ispadnem)

Ako ove godine ne upadnem u Skrill Premier pocecu sa Vozdovcem, ne mogu vise da se nerviram sa ovim konobarima...

Planiram da trazim igrace i po pola sata za 1 mesto u timu, ima da osvojim ligu ili batalim sejv...
Sé un hombre
Корисников грб
manager87
Youth Team Coach
Поруке: 112
Придружен: 30 Окт 2010, 18:39
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од manager87 »

Malme, zavrsena prva sezona. Skoro nisam vodio zanimljiviji klub. Titula osvojena relativno lako...
Слика

U Ligi Sampiona, ispali smo od Seltika u poslednjem kolu kvalifikacija (potpuno zasluzeno)... U Ligi Evrope, trenutno je na redu 5. kolo. Pored nas, u grupi su jos Monako, Dnjepar i Valensija. Mi smo trenutno na 3. mestu sa 2 boda manje od prvoplasiranog Monaka.

Sto se transfera tice, kupovalo se i prodavalo na sve strane...
Слика

Planiram da skockam ekipu pre svega od igraca iz Skandinavije, a u buducnosti iskljucivo od Svedjana... :poz:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Što si prodao Sikstena, ima brutalan PA, vonderkid čovek, samo malo da si ga forsirao, uzeo bi daleko više love.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
manager87
Youth Team Coach
Поруке: 112
Придружен: 30 Окт 2010, 18:39
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од manager87 »

zele пише:Što si prodao Sikstena, ima brutalan PA, vonderkid čovek, samo malo da si ga forsirao, uzeo bi daleko više love.
Glup i nepromisljen potez, priznajem... Iskreno, kad sam dobio ponudu, nisam ni razmisljao o tome kakvog bisera gubim... Hteo sam sa tim parama da pojacam ekipu, sto sam donekle uspeo. Mada realno, trebao sam da ga forsiram bar 2-3 sezone ali sad je kasno :slap:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Za ovu sezonu, resio sam malo da se ozbiljnije pojacam bas zbog Evrope, te sam doveio par ozbiljnih pojacanja. Gledao sam da nadjem igrace iz SFRJ ali sam morao da reagujem na Grka u odbrani pa tako sad tim izgleda ovako (ko City sam jbte sa rotacijom)
Слика Слика
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ovaj levi tim je brutalan... :yesko:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Uzeo sam Rendžerse da se sprdam.

Od transfera ništa posebno, naročito zbog toga što ne mogu da dovodim igrače do septembra a i hoću da štekam za sledeću sezonu kako bih mogao da dovedem adekvatna pojačanja:



Слика

Doveo sam Šejna čisto da ga ispoštujem. Ovi na free su mladi igrači koji nisu bili dovoljno talentovani.
Problem je što možda i najbolji štoper Gasaroto odlazi na free na kraju sezone.


Taktiku koju koristim mi je sa drugog sejva, ali solidno funkcioniše i ovde:

Слика

Ako neko ima neku ideju, voljan sam da saslušam. :D


U ligi igrali malo lošije nego što sam očekivao:

Слика

Naročito u Novembru. Naravno, dosta utakmica smo odigrali mnogo bolje od protivnika, ali jednostavno nismo mogli dati gol a njima ulazilo sve.

2014. smo krenuli dosta bolje:

Слика

Što nam je poboljšalo stanje na tabeli:

Слика

Nadam se da će ovako ostati do kraja sezone, iako se liga deli na dva dela kada igramo sa ekipama iz gornje polovine, ali verujem da ekipa može i tamo da ostvari pozitivan učinak.

Od kupova neke smo igrali bolje a neke lošije:

Слика

Ovaj Čelindž kap, neki glupi kup za niželigaše, ali eto mogli smo ga osvojiti. U škotskom kupu sam se nadao da možemo dalje, eventualno uz malo sreće i izboriti Evropu, ali šta da se radi. Možda sledeće sezone.

U liga kupu igramo dosta bolje:

Слика

Čeka nas 1/2 finale a verujemo da možemo i do finala. Naravno izdvaja se pobeda protiv ljutog rivala:

Слика

Bili su relativno bolji, ali vratilo nam se za poraze u ligi.

I za kraj evo ekipe:

Слика

Osim Šejna, niko novi, samo neki klinci iz U19 koje sam prebacio u prvi tim, jer su talentovani pa da ukradu koji minut.

To je to. Čujemo se na kraju sezone.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Јел те није срамота што Шејн не игра?
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Kako ne igra? Šta lupaš?
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Де је на скриншоту горедоле?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”