(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ekipa je kretenska, iako ima dobrih igrača. Jedan kršeten štoper je neophodan. Ja sad dovodim Gaja. Dobri su Araujo i Martinovic, ali su zato Lazić i Omega očajni, koju god rolu da im dam uvek kiksnu. Fali jedan defanzivno orjetisani vezni igrač za rotaciju. Ne može Kovačević sam, a Milijaš i Gogić su dlp-ovi.


Igram klasičnu 4-4-2, Pečnik na mr, winger, atack, ubija lik. Lazović mi se vratio, sad ću njega da ubacim. Jedan defanzivno orjentisani vezni i jedan kreativni, nekad dlp, a nekad ap, oba na support. Na ml pojačanje, Petrov, onaj matori Bugarin, a i Mladenovic se fino pokazao. Probao sam 4-2-3-1 i 4-1-3-2, ne ide nikako, Možda ja ne zna sa tim taktikama, možda je izbagovana beta, ko će ga znati.

Zvezda ima dobre igrače za neku jebačku ofanzivnu taktiku i sigurno ću u nekim kasnijim sejvovima pokušati nešto tako da izvedem, ali za sada 4-4-2 odlično funkcioniše.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Kod mene Lazic vise nego korektno igra . On i Araujo mi cine stoperski tandem . A igram 4-3-3 ili 4-2-3-1 u obe taktike je klasican DC (D).

Слика
Pravda za 2D!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Forsiraću ga i ja mislim da može da postane dobar igrač, ali ovo do sada što mi je igrao, stalno neki penal, kiks ili nešto slično. Koju rolu mu stavljaš?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Pa kako kad' , kada mi igra u tandemu sa Martinovicem onda mi igra DC na cover. A kada igra sa Araujom onda mi igra DC na defend. Posto je peruanac nesto brzi od njega.
Pravda za 2D!
Корисников грб
CitizenBJ
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 24 Окт 2011, 10:36
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од CitizenBJ »

Moja odbrana sa Zvezdom je skroz podmladjena, jako lepo mi se razvijaju igraci. Desni bek mi je Petkovic (CWB) koji se odlicno brani i vrlo dobro prikljucuje napadu i cesto asistira. Centralni bekovi su Araujo i Brajovic (obojica CD), a na mesto levog beka sam doveo Rodica (WB) iz Zenita za samo 400.000. Golman je Rajkovic i fantastican je!

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Последње учитавање од CitizenBJ дана 30 Окт 2013, 09:10, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Da bacim i ja par SS-a iz sejva sa Crvenom zvezdom. Titulu uzeo bez problema , Partizan na kraju bas posustao i zavrsio tek kao 4. iza Slobode i Jagodine. OFK Beograd je totalno razocarenje sezone bili su poslednji.

Слика

U kupu nisam dobio respektabilnog protivnika sve do finala .

Слика

Слика

Sto se evrope tice recimo da sam zadovoljan. Posto mi je cilj bio ulazak u grupnu fazu LE, mada na kraju nismo imali dovoljno srece a mozda i znanja da se nadjemo ispred Dinama iz Kijeva pa da prezimimo u evropi.

Слика

Слика

Ekipa mi je generalno odigrala dobru sezonu , par igraca me prijatno iznenadilo. Jedan od njih je Vesovic od koga sam manje ocikao posto sam ga gurnuo na krilo iako mu je DR natural. Odlicno se snasao na toj pozicij i vise neko pristojno zamenio Darka Lazovica. Bekovi su mi odigrali odlicnu sezonu pogotovo Petkovic decko je bio neprikosnoven na toj poziciji i drago mi je sto mi je na kraju transfer Vulicevica propao.

Слика

Sto se transfera tice . uspeo sam da dovedem Djurdjevica (1,5 mil plus neke klauzule koje ukupno iznose jos dodatnih 400k ,dakle za ukupnu cenu od 1,9 mil) koji korektno odigrao prvu sezonu i sa 17 pogodaka bio drugi strelac lige iz Djilasa iz Vozdovca.

Слика

Evo i ostalih transfera ( na ss se ne vidi , Rakic i Roberts su otpusteni odmah na samom pocetku) :

Слика

Sto se tice prelaznok roka za drugu sezonu aspekt ce biti na domacim igracima , da pokusam da dovedem sto vise nasih klinaca iz sampionske generacije sa eura :)
Pravda za 2D!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

nisam daleko od kuće, tu vodam decu po komšiluku ...
Слика
Корисников грб
CitizenBJ
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 24 Окт 2011, 10:36
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од CitizenBJ »

S obrzirom da mi disk stiže tek sutra, dovršio sam treću sezonu sa Zvezdom.
Ušao sam u grupnu fazu LŠ, sa Bayernom, Atletico Madridom i Galatasarayem. Puno bodova sam izgubio u poslednjih 10min utakmica :argh: Na kraju sam ostao na samo jednom osvojenom bodu...
Osvojio sam prvenstvo, (15 pobeda u 15 utakmica prolećnog dela!), u kupu sam izgubio u finalu od Rada. Rad je drugi u prvenstvu, Partizan treći pa Borac i Vojvodina. Babović mi je opet najbolji asistent lige, Rajković najbolji golman. 8 prvotimaca mi je wanted, nemam nameru srpske igrace da prodajem, mozda jednog stranca. Imam 2 sjajna regena kojisu mi stigli prethodne sezone i sjajno se razvijaju!

Слика

Слика

sutra čekam disk pa krećem novi sejv, verovatno sa Stockport County, Dover ili nekim trećim iz najniže engleske lige :fanman:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Svaka cast za ove regene.Vidim da ove sezone necu biti jedini koji ce krenuti iz najnize lige,mozda i neka menadzerska prica padne.Samo da mi stigne dvd :gunman:
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

Слика

:wtf:

u prvoj, probnoj sezoni. bez ijednog pojačanja. in your face slaviša!
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Zeleni zub prezire slavu!
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Zeleni zub prezire slavu! Daj Slaviša glavu! :xD:
Корисников грб
Salabajzer
Youth Team Coach
Поруке: 62
Придружен: 09 Нов 2010, 19:26
Место: Bijeljina, RS
Klub koji vodite: Hibernian FC
Status: Није на вези

Порука од Salabajzer »

Preuzeo sam Viking. Nadam se da cu se dobro snaci u Norveskoj ligi. Nisam norvezane vodio od FM 12 (Valerenga) i tada sam imao solidne rezultate. Uskoro dolaze zvanicne utakmice pa cemo da vidimo... U prvoj sezoni cilj je sredina tabele.

:cheers:
Nema džabe ni za babe
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Uzmem voljeni mi Salthill da krenem da pišam po ostrvskoj i evropskoj sirotinji, al ispade da sam ja sirotinja, pošto smo jedini amaterski klub. Igračima mogu da nudim samo amaterske ugovore, te niko neće doći a i oni retadirani pecari što su u klubu, beže čim im neko ponudi ugovor.
Pu!!!
Корисников грб
Bakero
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 03 Дец 2011, 20:54
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Bakero »

Upravo popio otkaz u Radničkom iz Niša! :ole:

Iako sam u prvoj sezoni završio četvrti i odigrao par utakmica u kvalifikacijama za Ligu Evrope...Jbg, rasprodao sam neke starije igrače za fine novce a nisam hteo da trošim na pojačanja već sam furao neke klince. Jedva sam pregrmeo zimu. Na kraju mi klinci došli glave! Naopako! :lol:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pa može se reći dobro, osim što me je Werder dobio na pripremama sa 1:7, ali ajde..

Слика

U evropi dobijeni neki iz Andore u prvoj sa rezervnim sastavom od čak 7:0 na Maksimiru. Čeka se revanš. Igramo u narednoj rundi protiv Želje ili nekog tamo još amaterskog kluba sličnom ovima sa Andore.

Слика

Transferi. Probaću da stvorim ono što je nekada bila Metoloplastika u rukometu gde su najbolji iz Juge igrali tamo. Ovde će pretežno biti Hrvati sa kvalitetnim komšijama (tu podrazumevam i Albance..).

Mnogo ovih stranaca ima, probaću svih da ih se otarasim u dve sezone, a crnci, južno amerikanci će moći da igraju za klub, ali samo oni najkvalitetniji, max. 1-2. Ima dosta kvalitetnih HR igrača u NHL koliko vidim.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

SlobaGrobar пише: (tu podrazumevam i Albance..
A Kosovare?
Jusqu'ici tout va bien…
brambulas
Newgen
Поруке: 15
Придружен: 15 Феб 2011, 00:39
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од brambulas »

Kolege menadzeri molim vas za pomoc. Igram sa Lidsom i sastavio sam po meni bas finu ekipu za Championship, ali ne mogu nikoga da pobedim. Pokusavao sam i 4-5-1 i 4-4-2 pa i 4-2-3-1, ali ne ide.
Ovo mi se jos nije desavalo i stvarno ne mogu da skontam gde gresim i u cemu je problem. Svaki savet je dobro dosao.
Слика
Слика
СликаСлика
Последње учитавање од brambulas дана 10 Нов 2013, 13:41, учитано 1 пут укупно.
srbpfc111
Newgen
Поруке: 42
Придружен: 04 Јул 2011, 11:57
Место: Pozarevac
Status: Није на вези

Порука од srbpfc111 »

Слика

:boxer:

Слика

I nakon petnaest godina Reggae Boyz opet na Svetskom prvenstvu :ole:
Последње учитавање од srbpfc111 дана 12 Нов 2013, 20:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

Pozdrav svima, moj prvi post na forumu :zelenko:
Krenuo sam sa Fejenordom, odigrao pola sezone...ekipa je solidna, ima par vrhunskih talenata kao sto su Clasie, Martins Indi, Tonny de Vilhena, de Vrij...doveo sam A. Milosevica da pojacam malo konkurenciju u odbrani, Zuculinija na free, Ademilsona na pozajmicu, Risaria Zivkovica i jos par mladih igraca...za sad igramo promenljivo, malo je falilo da dobijem otkaz posle 5 vezanih poraza, imao sam zadatak da osvojim 10 bodova u narednih 5 kola, srecom osvojic 13 i spasih se bruke :zelenko: finansije katastrofa, imao sam 9 miliona pred pocetak sezone posle prodaje dva igraca, a nakon par meseci sam 2 miliona u minusu, nema sanse da idem u plus, ubise me otplate pozajmica, dajem preko 1.5 miliona mesecno, ...videcemo na kraju utiske, nisam ni ocekivao da ce biti laka prva sezona...
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”