(FM15) Problemi i pitanja

Sve o FM15
Корисников грб
Mental Mickey
Youth Team Coach
Поруке: 87
Придружен: 16 Сеп 2011, 11:26
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Mental Mickey »

E, jedno glupo pitanje: hoce li kad izadje igrica 7. novembra biti odmah jos jedan patch ili je ovaj 15.3 to?
Svaki put mi se desi da ne mogu da izdrzim, pocnem igricu cim izadje i onda izadje patch i normalno, ja sve prekinem, skinem patch i onda se ispocetka...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Izlazi novi patch. Promena u bazi neće biti, ali će ME biti popravljen.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Mental Mickey
Youth Team Coach
Поруке: 87
Придружен: 16 Сеп 2011, 11:26
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Mental Mickey »

I dalje me fascinira da godinu dana prave jebenu igricu koju prodaju za 50 evra i onda imaju dva patcha u roku od 7-15 dana :waller:
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Ljudi imam problem sa shortilist-ama, znaci stavim da snimim ali kad odem u folder nema fajla :wtf:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Mene smara što mi SS-ove čuva u nekom folderu u 3 pizde materine tamo u program files/steam... koji sam jedva našao, promjenim mu putanju u podešavanjima na steamu i on opet po starom.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

ivogud пише:Ljudi imam problem sa shortilist-ama, znaci stavim da snimim ali kad odem u folder nema fajla
Da nisi otisao u pogresan, znam da nekad igra napravi dva Sports Interactive foldera.
markohn22 пише:Mene smara što mi SS-ove čuva u nekom folderu u 3 pizde materine tamo u program files/steam... koji sam jedva našao, promjenim mu putanju u podešavanjima na steamu i on opet po starom.
Slikaj na alt+F9 , biće ti SS u folderu gde ti je save i grafika.
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Vec sam jednom pitao pa da ponovim: Da li neko od vas ima problema sa dugim loadovanjem (logo fm15 i loading cargando...)? Cekam po 45 minuta po nekad da dodjem do screena da izaberem sta cu

Na Sigames forumu se ponasaju kao da svi imaju 6 godina i da ne znaju da apdejtuju drajvere i postave grafiku na high...samo se nadam da necete i vi da me posaljete da citam tekst o dva penzionera i da postavljam dxdiag da bi videli da li su apdejtovani drajevi i koliko rama imam :)
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

45 minuta, ozbiljno?

Upali Task Manager kad upališ FM i vidi šta ti je previše opterećeno. Meni zna dosta da učitava kada antivirus skenira i kada mi hard disk bude na 100 % opterećenju.
bianconero
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 08 Окт 2011, 20:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Re: (FM15) Problemi i pitanja

Порука од bianconero »

DS_RS пише:Ako vam je nesto nejasno pitajte ovdje...
Kada dobijamo kodove za punu verziju posto je aktivna?
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Da, da...45 minuta je bio maksimum, prosek je oko 7 minuta. Isto i bilo koji save da udarim snima po 3-6 minuta. Opterecenje harda nije toliko strasno: kucam ovo a upaljen mi je torent, firefox, manager, skenira nod32 a memorija je zauzeta 72%, cpu 44%. Obicno fm uzima oko 14% cpu..

Mislim, dizvinete ebe mi se koliko cu dugo da ucitavam menadzera nego igram na laptopu, ucitam ujutru kad ustanem i ceo dan mi stoji upaljen. Riknuce mi laptop zbog glupave bagovite igre! :)
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

sergavra пише:Vec sam jednom pitao pa da ponovim: Da li neko od vas ima problema sa dugim loadovanjem (logo fm15 i loading cargando...)? Cekam po 45 minuta po nekad da dodjem do screena da izaberem sta cu
Treba da ti je selektovano u preferences use caching i odsliktirano reload skin
bianconero пише:Kada dobijamo kodove za punu verziju posto je aktivna?
Ujutro valjda
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Orthodox пише:U ovoj temi i iskljucivo u ovoj pitajte sve sto Vas zanima vezano za kupovinu FM-a, informacija, bilo cega.

Dakle obavestenje za sve koji su kupili FM do sada:

- Svi koji naručili DVD primerak , isti ce i dobiti u toku jutra ili sutrasnjeg dana. Sve je poslato na Vase adrese i ocekujte kurirsku sluzbu na vratima od ujutru.

- Svi koji su narucili Steam kod na mail, isti ce dobiti tokom jutra u periodu od 8 do 12 časova. poucen ranijim iskustvima, i prosledjivanjem kodova tokom veceri pre izlaska, mnogo mailova sam dobio da kodovi ne rade, a istina je bila da nisu bili ni aktivirani od strane SI-a. Takve zahteve sam primao u nenormalnim kolicinama, Da se to ne bi desilo, od ujutru cim dobijete kod, moci cete da ga aktivirate preko Steam accounta.


Hvala.[glow=red][/glow]
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

DS_RS пише:
sergavra пише:Vec sam jednom pitao pa da ponovim: Da li neko od vas ima problema sa dugim loadovanjem (logo fm15 i loading cargando...)? Cekam po 45 minuta po nekad da dodjem do screena da izaberem sta cu
Treba da ti je selektovano u preferences use caching i odsliktirano reload skin
bianconero пише:Kada dobijamo kodove za punu verziju posto je aktivna?
Ujutro valjda

Probao. Nece. Kad se igra podize ne crpe editor resurse. Tek kad je loaduje, odnosno kad izaberem dal cu novu igru, save ili sta vec
Serbetli
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 26 Авг 2012, 04:12
Место: Sarajevo
Status: Није на вези

Порука од Serbetli »

kako da znam da li mi se ucitala full verzija ?? dosao mi je apdejt ali kad udjem na fm ne mogu igrat online i dole u lijevom cosku pise this is beta version ??
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Serbetli пише:kako da znam da li mi se ucitala full verzija ?? dosao mi je apdejt ali kad udjem na fm ne mogu igrat online i dole u lijevom cosku pise this is beta version ??
Probaj da restartujes steam ako si preko steama ili samu igru. Pre 48 minuta je izbacena full igra
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Serbetli пише:kako da znam da li mi se ucitala full verzija ?? dosao mi je apdejt ali kad udjem na fm ne mogu igrat online i dole u lijevom cosku pise this is beta version ??
Trebas dobiti novi kod
Serbetli
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 26 Авг 2012, 04:12
Место: Sarajevo
Status: Није на вези

Порука од Serbetli »

hocul dobiti od prodavaca ili ?
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Jel si uzeo preko nas?

Ako jesi, dobićeš kod koji aktiviraš u steamu ili DVD zavisi za šta si se opredelio.
bianconero
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 08 Окт 2011, 20:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од bianconero »

Dule93 пише:Jel si uzeo preko nas?

Ako jesi, dobićeš kod koji aktiviraš u steamu ili DVD zavisi za šta si se opredelio.
Kad dobijamo kod?
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Čitajte, molim vas...
Orthodox пише:U ovoj temi i iskljucivo u ovoj pitajte sve sto Vas zanima vezano za kupovinu FM-a, informacija, bilo cega.

Dakle obavestenje za sve koji su kupili FM do sada:

- Svi koji naručili DVD primerak , isti ce i dobiti u toku jutra ili sutrasnjeg dana. Sve je poslato na Vase adrese i ocekujte kurirsku sluzbu na vratima od ujutru.

- Svi koji su narucili Steam kod na mail, isti ce dobiti tokom jutra u periodu od 8 do 12 časova. poucen ranijim iskustvima, i prosledjivanjem kodova tokom veceri pre izlaska, mnogo mailova sam dobio da kodovi ne rade, a istina je bila da nisu bili ni aktivirani od strane SI-a. Takve zahteve sam primao u nenormalnim kolicinama, Da se to ne bi desilo, od ujutru cim dobijete kod, moci cete da ga aktivirate preko Steam accounta.


Hvala.[glow=red][/glow]

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/posting.htm?mode=quote&p=351437
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”