(FM 2015) Poludim

Sve o FM15
Корисников грб
WOXER
First Team Coach
Поруке: 240
Придружен: 25 Дец 2010, 23:06
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од WOXER »

parnivaljak пише:U malom broju slučajeva može da se desi da je odbijanje tvoje ponude (ili uzvraćanje prevelikim zahtevom) naljutilo igrača, u tvom slučaju Nastasića, i da je onda on sam zatražio transfer. Onda neki drugi klub ponudi još manje para i kupi tog igrača.

Zbog toga treba biti uporan, slati ponude konstantno i preko medija vršiti pritisak na klub da pusti igrača.

Naravno, to što sam gore opisao se dešava stvarno u jednom broju slučajeva, ali je poznato i dokumentovano da AI može da kupi igrača za manji novac od korisnika, i kao što sam gore naveo, to je namerno napravljeno tako. Jednostavno, živ igrač ima mnogo više smisla za sastavljanje tima od virtuelnih menadžera, i ranije je bilo prelako sastaviti drim tim, i dominirati sa njim godinama. Po mom mišljenju, veoma retardiran mehanizam limitiranja igrača, ali šta da se radi. Ostaje uteha da se putem medijskog pritiska i ponovljenih ponuda donekle može zaobići to.
U mom slucaju je bilo da su oni ponudili prvi, pa sam ja video i onda za takvu sicu sam naravno hteo i ja da ga dovedem. Ali nije se ostvarilo posto su meni trazili 45mil.
Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

Isti slučaj. Lajpcig prihvati ponudu Bazela od 1.2m (bez procenata) za Kimiča, pošaljem ja istu, stiže odgovor da ga ne puštaju ispod 2.7m, na kraju se nađemo na 1.9m (+20% od sledeće prodaje), što je jako velika razlika u tako malim ciframa.
Последње учитавање од the Stig дана 10 Јан 2015, 13:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Ti pošalji generalnog menadžera da ti realizuje transfer, možda on izboksuje bolju cenu.
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

WOXER пише:U mom slucaju je bilo da su oni ponudili prvi, pa sam ja video i onda za takvu sicu sam naravno hteo i ja da ga dovedem. Ali nije se ostvarilo posto su meni trazili 45mil.
Može da se desi i da City nije hteo da proda Nastasića konkurentskom klubu (pretpostavljam da si ti Čelsi). Da li su prihvatili ponudu Arsenala?
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Dal je moguce, Rodaljega... :wtf:
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Слика
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Vladar пише:Ti pošalji generalnog menadžera da ti realizuje transfer, možda on izboksuje bolju cenu.
Ja sam tako poslao svog da mi dovede nekog klinca koji je kao neki talenat, ali ima trenutne ocjene kao ja što sam imao u 16. godini. Kontam, dovešće ga za 2-3M, kad ono frajer puko 22M.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Isti dan jebeno

Слика

Sledeći dan traži transfer i sere da sam poznat kao neko ko prekrši obećanja

Слика
Последње учитавање од Džajo5 дана 11 Јан 2015, 09:51, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

mikoexclusive пише:Ja sam tako poslao svog da mi dovede nekog klinca koji je kao neki talenat, ali ima trenutne ocjene kao ja što sam imao u 16. godini. Kontam, dovešće ga za 2-3M, kad ono frajer puko 22M.
Retko se događa da završi nešto kako treba, ali ima slučajeva. Naravno, ograničiš mu cenu iznad koje ne sme da ide u pregovorima, i za ugovor i za transfer.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

Слика mršupi**********u :argh:
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Jesi li menjao taktiku pred kraj utakmice?
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

ne,desilo mi se posle toga jos 2 puta...inace koristim gromovu
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Moraš da zatvoriš utakmicu pred kraj, kada imaš vođstvo. Ne možeš da držiš stalno istu taktiku. Kompjuter promeni pristup pred kraj utakmice kada gubi, treba se prilagoditi tome, inače ovakvi preokreti mogu da se dese...
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Да будем искрен, много сам више губио кад пробам да се затворим и трошим време. Ваљда не умем то да радим. Кад држим једно исто постоји шанса и да дам гол, а кад се затворим ја само чекам кад ће ми га увалити.
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Pretpostavljam da si se zatvarao tako što si se povlačio?

To je samo jedan od načina na koji se može zatvoriti utakmica. Možda se nisam najjasnije izrazio - više sam govorio o zatvaranju utakmice, u smislu umrtljavanja utakmice, nego o zatvaranju ekipe, kao o defanzivnijoj igri.

Dakle, imamo više pristupa. Moguće je povući se, ali to znači da ćemo trpeti veći pritisak. To je veoma loša opcija za timove koji imaju lošu koncentraciju, odluke... Druga opcija je povući se, ali igrati na kontranapad. Dalje, možemo zatvoriti utakmicu tako što ćemo se truditi da što više držimo loptu u posedu. To je odbrambena igra bez povlačenja. I tako dalje, postoji više mogućnosti... Ali ono što je najgore je ne uraditi ništa, u situacijama kada protivnik napravi dobru promenu!
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Jebo sam mater Majlsu pederu britanskom. Jebali ga ofsajdi u dupe. 2 gola mi poniste, a ofsajda na kilometar nema!
Sé un hombre
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

Слика sa 35 metara,a ovaj prvi kahriman degenerik sut sa strane i nije isla u gol,on da je uhvati i skrene je u gol...inace pola sata ranije,online-Слика
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Слика

Pa da l' je ovo realno ?! Poludeo sam .
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Имао си среће, и пенал су омашили :rugalica:
Корисников грб
Miljke
First Team Coach
Поруке: 378
Придружен: 15 Нов 2010, 14:50
Место: Lucca, Italy
Status: Није на вези

Порука од Miljke »

Ajde sto ludim vec par dana, nego sto ovaj retardirani agent nastavlja da mi radi sta 'oce. Prakticno 2 sezone pred istek ugovora Rangelovom sam pokusao da mu produzim, normalna stvar, ali ovaj pajser mi stavi klauzulu od 2.4m za odlazak, klasicna klauzula i zakljuca je. I sta da radim?! Tako par puta i onda na kraju ga potrazi Sahtjor i on padne u depresiju 'oce ide, nece ide, al' onda vise ni ugovor nece da produzi. Prodje letnji prelazni rok ne prodam ga iako mu je ostala 1 sezona do isteka a u medjuvremenu je postao zmaj od igraca. I sad, postao je ponovo srecan ali se vraca sve na pocetni problem, ovaj ludak mi i dalje stavlja onu klauzulu koju ne prihvatam ni slucajno. Odbio ponudu Chieva od 6m a da prihvatim onu klauzulu... I kako sad dalje? Imam par meseci sad do zime kad ce moci da pregovara sa drugima a do tad mogu samo da se nadam da potrazi vecu platu pa da ga pitam da otpusti agenta, ne vidim drugo resenje.. :nasty:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”