Premier League Fantasy 2012/13

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Pise lepo u pravilima za te bonus poene, nije to nikakava novost ili ne znam ni ja sta, nego sam se iznenadio sto je tevez dobio 2p, da je imao asistenciju ili gol, pa da kazes eto zbog toga, nego nista, mislim da nije cak ni odigrao 90 min. Ionako planiram da ga sutnem, deli minutazu sa Dzekom i Aguerom, gol nije dao ne pamtim.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Etxeberria
Manager
Поруке: 1226
Придружен: 29 Нов 2010, 20:02
Место: San Mames
Status: Није на вези

Порука од Etxeberria »

Ljudi ja sam bio sarkastican, sledeci put cu da "metnem" u zagradi :)
I?
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

najlosije kolo od kad igram EPL Fantasy samo 39 poena, Jaaskelainen 3,Esli Kol 2, Skrtel 1,Rafael 1,Dzenkinson 1,Yaya Ture 2,Eden Hazard 4,Kagawa 7,Fellaini 2,Ba 13,Tevez 4....

Di Santo je izbacen iz tima, a ubacen je Rickie Lambert.... :cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Imam jednu dilemu, Hazard fejluje iz kola u kolo, Mata mu uzeo glavnu ulogu. Izgleda da njih dvojica ne mogu zajedno na terenu. Koga da uzmem? Hazard je malo igrao u LS, a Mata odigrao skoro celu. Cuo sam da ce Di Mateo da rotira malo, pa imate li neki savet sta da radim, da li da ostavim Hazarda ili da stavim Matu ili mozda nekog treceg. Inace iskoristio sam free transfer za ovu nedelju. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
SGrobar
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 22 Јан 2011, 18:03
Место: Morovic
Status: Није на вези

Порука од SGrobar »

Evo tima za ovo kolo:

Green

Jagielka
Ivanovic
Terry

Hazard C
Bale V
Pienaar
Kagawa

Pogrebnjak
Dzeko
Demba Ba

Izmene:
Jaskalainen
McAuley
Nolan
Rangel

Jedina promena je na golu, Green ima laksu utakmicu pa mozda i sacuva gol. Imao sam i dve dileme a to je da li da izbacim Dzeka ili Pogrebnjaka i ubacim McAuley-a pa da igram 4-4-2, a druga je bila koga da stavim za kapitena izmedju Hazarda i Bale-a.

:cheers:
:partizan: Срце, руке, глас! :partizan:
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

zele пише:Imam jednu dilemu, Hazard fejluje iz kola u kolo, Mata mu uzeo glavnu ulogu. Izgleda da njih dvojica ne mogu zajedno na terenu. Koga da uzmem? Hazard je malo igrao u LS, a Mata odigrao skoro celu. Cuo sam da ce Di Mateo da rotira malo, pa imate li neki savet sta da radim, da li da ostavim Hazarda ili da stavim Matu ili mozda nekog treceg. Inace iskoristio sam free transfer za ovu nedelju. :cheers:
Definitvno ostavi Hazarda bar za ovo kolo dok za sledece razmisli malo bolje.... :cheers:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

zele пише:Imam jednu dilemu, Hazard fejluje iz kola u kolo, Mata mu uzeo glavnu ulogu. Izgleda da njih dvojica ne mogu zajedno na terenu. Koga da uzmem? Hazard je malo igrao u LS, a Mata odigrao skoro celu. Cuo sam da ce Di Mateo da rotira malo, pa imate li neki savet sta da radim, da li da ostavim Hazarda ili da stavim Matu ili mozda nekog treceg. Inace iskoristio sam free transfer za ovu nedelju. :cheers:
Dok mi je u timu bio Mata,Hazard je sabijao.Sada kad sam ubacio Hazarda,Mata sabija.Izgleda da cu morati ubaciti 3 igraca da se ne nerviram...
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

:xD: nema tu leka, čim počneš da mudruješ sve krene naopako
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jel ima neko od vas Kolarova? Kako je lik danas izdominirao 18p. + bonus od 3p, pojedoh se ziv sto ga nism stavio, a hteo sam kad sam nacuo da vermalen nece igrati, kasnije procitam da je spreman i da ce igrati i ja odustanem od kolarova. :slap:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Prođe prva utakmica, nemam ni jednog igrača od njih(Iz principa nemam igrača iz Sitija i Liverpula). Čekamo ove utakmice od 16h.
Корисников грб
SGrobar
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 22 Јан 2011, 18:03
Место: Morovic
Status: Није на вези

Порука од SGrobar »

Morao je Celsi opet da primi gol -.-
40 za sad, jos 4 igraca ostala. Da Celsi nije primio bilo bi i preko 50 ovako morace ostali da nadoknade :zelenko:
:partizan: Срце, руке, глас! :partizan:
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Azar 7x2, Bane 11, Pienar 5 ali zato fail Ešli Kol sa 2, a Jagielka i Howard po 1. Ostali Rise, Alen, Suarez, Ba i Sise...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Bane 11, Torres 9, Hazard 7, Tevez 5... i 4 igraca po 1 bod :argh: da nije celzi pokidao ovo bi mi vjrv bilo najgore kolo u istoriji BPL Fantasya...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

za sada 49, a ostali su mi Sahin, Vertongen i Defo. Mislim da mogu preko 70 sa sve bonusima, a ocekujem da ce te bonuse dobiti Tores kapiten, Bane, Hazard, Kazorla. Nadam se da ce i ovi sutra ok odigrati, pa ce mozda i tu bude neki bonus. Mozda ovo bude moje najbolje kolo do sada. Fejlovao sam dva kola, red bi bio da se sada to vrati. Zasrali su Felaini 1p, Vermalen 2p, Foster 1p i Fletcher 2p. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Danas 46, Rafael,Nani,Kagawa i Gaston mi ostali. Vorm,Felaini po 1 i A.Cole 2 mi danas jedini slabo odigrali, Bane 22, Beins 6, Miralas 5, Tores 9. Trebao bih preći preko 60 sa ova 4 sutra.
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Jos jedno slabo kolo za moje standarde samo 35 poena a odigrali su 8 igraca iz prvih 11....Jaaskelainen 2,Esli Kol 2,Leskot 6,Jenikison 2,Fellaini 1,Yaya Ture 3,Eden Hazard (C) 14,Tevez 5 iz prvih 11 su ostali jos Rafael,Kagawa i Ba dok na klupi imam jos Lamberta i Skrtela... :cheers:
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Xavi pa otkud to da ti nemaš Baneta?
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Opet sam tanak, 43 danas. Zabezeknuo sam se kada sam video da mi je Kolarov doneo 18 poena, od pocetka mi je u timu, nije odigrao ukupno 3 meca od pocetka, i sad napravi ovo. Trasu Allen i Suarez, ocekujem ubedljivu pobedu Liverpula, a samim tim i bodove od Suareza.
Корисников грб
SGrobar
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 22 Јан 2011, 18:03
Место: Morovic
Status: Није на вези

Порука од SGrobar »

57pts, izvukli me Bane 11, Hazard 18, Pogrebnjak i Pienar po 8, ostali od 0 (Kagawa) do 3 (Bale)
:partizan: Срце, руке, глас! :partizan:
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Ukupno 61, Bane 24, Tores 12, Rafael i Beins po 6, Miralas 5 i ostali između 0 i 2. Zadovoljan sam.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”