Super liga Srbije 15/16

Ko je po Vašem mišljenju glavni favorit za titulu?

Crvena Zvezda
36
58%
Partizan
19
31%
Vojvodina
1
2%
Čukarički
3
5%
Jagodina
0
Нема гласова
Neko drugi
3
5%
 
Укупно гласова: 62

Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Ličke пише:Dug je bio veoma poznat svima u klub ali ko god je dosao u klub stavljao ga je po strani u svom reprogramu e sad za ovo sto se desilo kriva je sama nasa opstina.
dosta stvari koje su pisane jutros nisu tacne.
Hoce li biti neki miting pred skupstinom, za spas Hajduka?
Корисников грб
Ličke
Assistant Manager
Поруке: 583
Придружен: 05 Нов 2011, 01:20
Место: Kula
Steam: licke2
Status: Није на вези

Порука од Ličke »

Bice oprostaj od Hajduka ovakvog kakvog zanamo...
Ove sezone OFK Hajduk Kula ce nastupati u Srpskoj ligi

Код: Изаберите све

http://butasport.blogspot.com/2013/07/fk-hajduk-kula-menja-ime-u-ofk-hajduk-i.html
:partizan:ZNAJ DA NA OVOME SVETU NE POSTOJI NIKO KO CE DA SPRECI DA SA JUGA SE ORI PARTIZANE VOLIM TE JA :partizan:
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

saradnja Voše i Benfike.

Код: Изаберите све

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=07&dd=31&nav_id=738048
Последње учитавање од zele дана 31 Јул 2013, 18:22, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Ličke
Assistant Manager
Поруке: 583
Придружен: 05 Нов 2011, 01:20
Место: Kula
Steam: licke2
Status: Није на вези

Порука од Ličke »

Hajduk je dobio rok do ponedeljka da sanira dug i ako sanira najverovatnije ostaje u JSL

Код: Изаберите све

http://fkhajduk.rs/4259/zajednica-superlige-poziva-na-pomoc-hajduku/
Последње учитавање од Ličke дана 02 Авг 2013, 01:01, учитано 1 пут укупно.
:partizan:ZNAJ DA NA OVOME SVETU NE POSTOJI NIKO KO CE DA SPRECI DA SA JUGA SE ORI PARTIZANE VOLIM TE JA :partizan:
Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Šteta ako se ugase.. :argh:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Vojvodina ovo mora da osvoji.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Realno su u najboljoj formi od svih trenutno i imaju i najboljeg trenera, kolektivan tim.. :)
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Napisa neko negde mozda cak i ovde na forumu i odusevio me recenicom.

"Neko ima 50 miliona duga i dovodi igrace a nekoga gase zbog 2.5 miliona".
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

SUperligas je Vozdovac, nazalost opet klub iz BG-a :slap: nemam nista protiv BG-a ali bolje je da se liga prosiri na celu Srbiju

A novi prvoligas je Telepotik, TOLE LOPOV :lol: :lol:
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

laza95 пише:Napisa neko negde mozda cak i ovde na forumu i odusevio me recenicom.

"Neko ima 50 miliona duga i dovodi igrace a nekoga gase zbog 2.5 miliona".
Neko je SVETSKI I EVROPSKI SAMPION, a neko je k***c :fanman:
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

kiba пише:
laza95 пише:Napisa neko negde mozda cak i ovde na forumu i odusevio me recenicom.

"Neko ima 50 miliona duga i dovodi igrace a nekoga gase zbog 2.5 miliona".
Neko je SVETSKI I EVROPSKI SAMPION, a neko je k***c :fanman:
Неко је БИО светски и европски шампион.Свеједно, то и даље није никакво оправдање.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Nije to nesto sto traje odredjen period pa prestane, to se nosi zauvek. Jasno mi je da neko ko nikad nije poneo taj naslov moze da ima odredjenih problema da svari tu cinjenicu ali dobro. A za ovu glupost gore, oko Hajduka, znao sam da ce neko biti dovoljno dokon da se seti Zvezde i njenog duga pa da pravi imbecilna poredjenja. Zvezda mora da funkcionise ovako, procena je da je to najbolji put do oporavka kluba, na ovodjenje igraca se gleda kao na investiciju a ne kao na trosak koji je mogao da se izbegne.

Nemam nista protiv Hajduka, tuzno je sto se gasi klub koji postoji sto godina, ali nije me briga. Jednostavno. Ne bih patio ni da se ugasi Vojvodina, Borac, ili neko treci. E sad sto ima dusebriznika kojima je neizmerno zao zbog Ajduka, sta da Vam kazem, skupite se, pokrenite akciju pa prikupite nesto kesa, pomozite. Da tu postoji namera i volja da se spasi klub, ne bi se ni gasio, nego hajde da se pretvaramo sada, ako postoje neresivi problemi.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

laza95 пише:Napisa neko negde mozda cak i ovde na forumu i odusevio me recenicom.

"Neko ima 50 miliona duga i dovodi igrace a nekoga gase zbog 2.5 miliona".
Hajduk je ugasila uprava Hajduka, niko drugi, znaci da nisu morali da se ugase, isto kao sto sada Zvezdina uprava moze da ugasi klub, sad kako se dovode igraci to je pitanje za Covica, on je zaduzen za finansije.
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Vladar, Све је то у реду, ви сте освојили ту ЛШ пре 22 године, и то јесте највећи успех нашег фудбала, и то ћете имати заувек, али шампион Европе је пнај ко тренутно држи ту титулу а освајач је онај који ју је барем једном освојио.Исправи ме ако грешим.У сваком случају, нисам за гашење Звезде, и верујем да ћете се извући, али мени је инбецилно да се гаси клуб због дуга од 2,5м.Јесте да је то за наше услове не тако мали дуг, али далеко од тога да је довољно велики за гашење клуба.
Последње учитавање од TheBigOneFCB дана 02 Авг 2013, 19:27, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Jednom sampion - uvek sampion. Igraj se recima koliko god hoces, svi znamo sta znaci biti aktuelni prvak Evrope, ako te cini srecnim, neka ti bude. Znaj samo da se mnogi timovi koji su jednom osvojili taj trofej ponose time svakom prilikom, pa makra bilo i pre pola veka. Ne valja sramiti se, niti bezati od toga, u svakoj situaciji neko ce istaci to, na ovaj ili onaj nacin. Ja sam protiv pravdanja nekih aktuelnih stvari preko tog naslova, ali necu bezati od pominjanja tog torfeja kad god mi dodje. Nek od toga beze oni koji ga nemaju.
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Слажем се са свиме што си написао, ја имам другачије тумачење речи шампион, могуће и погрешно, и то је једини део неспоразума.
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Dobro Kibo onda nemoj vise da igrate fudbal. Sto igrate ako ste vi svetski i evropski prvaci ? Bitno je da prvo jurite sve trofeje a posle pricate o tome da ste svetski i evropski prvaci. Sta postizete time sto non stop kukate da ste svetski i evropski prvaci ? Sta mislite da nas to boli ne razumem ? Pa i mi znamo da nikad necemo biti. Mi ne zivimo od toga sto smo 6 puta za redom sampioni nego zivimo za to da budemo i 7. put za redom. :cheers:
Корисников грб
Djuka11111
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 10 Нов 2010, 12:41
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Djuka11111 »

laza95 пише:Dobro Kibo onda nemoj vise da igrate fudbal. Sto igrate ako ste vi svetski i evropski prvaci ? Bitno je da prvo jurite sve trofeje a posle pricate o tome da ste svetski i evropski prvaci. Sta postizete time sto non stop kukate da ste svetski i evropski prvaci ? Sta mislite da nas to boli ne razumem ? Pa i mi znamo da nikad necemo biti. Mi ne zivimo od toga sto smo 6 puta za redom sampioni nego zivimo za to da budemo i 7. put za redom. :cheers:
E to je jako dobro receno, isto kao sto nikad ne pominjemo istanbul'92, glavni cilj je 13. u nizu :DDD
Последње учитавање од Djuka11111 дана 03 Авг 2013, 01:08, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Slobodno napisite i sad neki komentar necemo da se ljutimo. Ocekujem da ce Rad ove godine biti dosta slabije rangiran na kraju sezone nego minulih sezona. Sloboda standardno 5. mesto. OFK 6. Ostalo ko zna kako ce biti. :cheers:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”