F.K. Crvena zvezda 15/16

Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Jbg, zavrsio je sa Barsom zbog malog vork rejta, sto je ovih dana i Vidal objasnio u novinama.
„Odluka kluba da otpusti te igrače verovatno je potez koji je napravljen kako bi se poboljšao sadašnji tim, ali i rad mlađih kategorija Barselone. Da sam bio na njihovom mestu, uveravam vas da ne bih propustio priliku da uzalud treniram i ništa ne postignem u klubu kao što je Barselona. Rastanak sa njima znači da nisu trenirali dovoljno dobro, pa će morati da potraže neka nova rešenja u karijeri. Treba da budu svesni da nisu smeli da propuste priliku koju su dobili, a to je da treniraju u velikom klubu kakva je Barselona“, poručio je Vidal.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pare od Grujića su vam dosta pomogle. Zvezda je imala 1,800 uplata u zadnjih par dana.
Deblokada računa – 1.800 000 evra
FK Rad – 580.000 evra
FK Jagodina – 320.000 evra
FK Spartak – 300.000 evra
Bivši igrači 500.000 evra
Radna zajednica (šest plata) 200.000 evra
Aktuelni igrački pogon: 800.000 evra
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Prenos neke tekme.

Код: Изаберите све

https://www.periscope.tv/w/1jMKgzjqzDPxL
Последње учитавање од zele дана 20 Јан 2016, 17:22, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Код: Изаберите све

http://redstarbelgrade.info/fudbal-rsb/vesti/8968-ankaran-crvena-zvezda-0-3.html
Kratak izveštaj sa prve pripremne utakmice.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Ja ne znam za vas,ali Parker meni kad sam uzivo gledao njegove igre,nije uopste izgledao toliko lose.Vise mislim da se na decka podigla medijska hajka i da je to unistilo njega.Pustio bi njega da igra,ima na 13 meceva mislim 4gola ili tako nesto.
Drago mi je i sto Luku,nece da puste ispod 5miliona iskreno ne znam koliko je to sad moguce da dobijemo za njega,ali stasao je sad samo da pocne da dobija sanse sto vise.
Usput,ovaj Orlandic,mi je bio gotivan lik ali Boze moj sta je ovaj promasio na ovoj prijateljskoj znaci..
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Drugar,Parker je u rangu mene da istrčim na Marakanu. I ja evo garantujem i potpisujem vise vazdusnih duela cu dobiti od njega i jači sam sigurno. Ne verujem da sam brzi u 35 godina ali tu smo negde. Što se tice tehnike i ostalih segmenata igre, verujem da je tu pitanje ko je gori, posto nam je dribling obojici iz školskog dvorista , gurni loptu pa mozda je stignem. Ja ti garantujem da on nema mesta u Napretku ovde ili tvom Radnickom, mada niko ga nije ni zvao iskreno ali sam da dodje, ne bi igrao. Preloš je.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Pa sta znam,napala je hajka na njega,ali znas ono.. Neki "Fudbaleri" umeju da ih izglume i to dobro na terenu kad ih gledas,da pomislis ovaj ubija ,a kad vidis posle na delu ne daj Boze.Haha,tesko da ne bi igrao u ovom sadasnjem Radnickom - omladinci igraju za 1 tim,.. Ako hocemo iskreno necu ni da uporedim Parker i Sikimica-Sikimic je duplo bolji i korisniji od Parkera i ako je ovako mladji.Ali sta znam kod Lalatovica da smo doveli ovu ekipu sad ,opet nista ne bi uradili i onda rekoh mozda krene da postize golove u ovoj novoj Zvezdi.Sada citam u medijima : Rodrigo Moledo blizu Zvezde,pratio sam malo Brazilsku ligu.Lik je ludak kako skace i kako bezi ljudima kad ga cuvaju na prekidima,dace 10 golova u sezoni ako bude znao neko da mu centrira(a,sada to imamo).Jak stoper,platili su ga Ukrajinci 5miliona pre nekoliko godina,ali mu je koleno u losem stanju.Nije igrao duze vremena,.Mozda je ovo Terzic namerno ubacio u medije ,a da sa strane radi nesto drugo.Ali nije bitno verujem Grofu.
NAPRED ZVEZDO!!
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ja nesto načuo da štoper neće biti Brazilac, mada mozda me i lazu :)
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Ali kad vidim likove koji bas,bas veruju(mislim ajde malo da se salis i kao da se nadas,ali ovu su ubedjeni) da kao namerno Terza daje imena ovih juznoamerikanaca ,a da ce da dodje Vidic.Iskreno,voleo bi i ja to ali nema sanse. :xD:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Meni su najjaci komentari na portalima, gde vise nije cilj ulazak u LS i trece mesto, nego bar osmina finala :D
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Sta je sa Babunskim, sto ne stize u Sloveniju? Ili makar u Beograd kad ce?
Cuo sam da je imao ponudu Astane od 400k godisnje ,ali je odbio.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Слика :fanman: :fanman: :fanman: :fanman:
Последње учитавање од Danijel_CH дана 22 Јан 2016, 13:12, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Od njega samog više me brine ovaj broj sa leve strane pored "+".
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Ma ovaj mozzartsport skines na telefon udjes u aplikaciju udaris + ,izadjes i opet udjes i udaris +.To svi rade ovi bolesnici sa ovim komentarima
Babunski stize u ponedeljak u Sloveniju :).
Samo se pitam zasto teraju Bruna,skroz korektan igrac,koji se bori i igra dobro.Izgleda da ce Grof da,da ponovo Gavricu priliku,wtf?
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Код: Изаберите све

http://redstarbelgrade.info/fudbal-rsb/vesti/8983-vered-u-izraelu-zvezdina-deca-u-bezaniji-sa-garantovanom-minutazom.html
Pravi se mesto za Babunskog ovim odlascima, a još kad bi Gavrinja udomili negde to bi bilo odlično.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-izivisila-moledo-nasao-klub/125893

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-precrtala-vereda-i-matosa-povratak-gavrica-i-sansa-za-mladog-zivkovica/125845
Nadam se da ce dati priliku Zivkovicu, mamojebca sa FM moram uzivo pogledati.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Ispalio nas Moledo izgleda..
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Evo sad insajderska prica da Andrija Zivkovic prelazi kod vas na leto :xD:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Nisam jos skinuo FM pa ti ne mogu potvrditi taj info al nadam se da cu uspeti da ga ubedim. Mnogi su uspeli u novom serijalu, valjda cu i ja. :yesko:
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Danas se vrv saznaje ko ce biti precrtan iz 1 tima :).Moramo da imamo 26 igraca ukupno,a u taj broj da racunamo i golmane,izjavio je Blazo Raosavljevic ili kako vec za mozzart :D
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”