Полудим

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Најтужније што нисам бранио резултат :) И добио сам их 3:0 тамо. Исто и са Бенфиком, добијем их у гостима, а у Торину ме одувају.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Prvo se po ko zna koji put desi da uništimo protivnika, ali nekim čudom ne možemo da pobjedimo. Moji napadači svjetskog kalibra maše boga oca, dok s druge strane protivnici kao da pucaju iz snajpera!

Слика

Odmah zatim je usledilo još neprijatnije iznanađenje! Igramo derbi kola, mi prvi na tabeli, Newcastle četvrti, međutim meni je više od pola tima odsutno zbog južnoameričkih kvalifikacija za SP. Naravno da nikako nisam mogao da ih spriječim da odu, a nije ni bilo one opcije da se odloži utakmica.
Po prvi put u životu odlučio sam da koristim save/load sve dok ne pobjedim. U inat!

Слика
D.
First Team Coach
Поруке: 381
Придружен: 09 Авг 2011, 19:40
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од D. »

-
Последње учитавање од D. дана 15 Мар 2015, 10:07, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Poludim kad pitam uprqavu da mi omoguci jos trenera jer se raspadam sa jednim GK koučom i jednim Fitnessom, a oni mi kažu: Manda brate, uzmi ti pa ih treniraj. :nasty:
Bajke
First Team Coach
Поруке: 251
Придружен: 09 Јул 2011, 22:35
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Bajke »

Kad covek (defanzivac) odigra za ocenu 4.4 i ja mu posle tekme na private chat kazem da je bio los, a on meni kaze da je razocaran u moj komentar i da misli da je dobro branio.
If you heard the bullet, you are still alive.

"Me, 2012. new era" :)
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Довољно је да има 4.4, не морам ништа ни да му кажем. :)
Bajke
First Team Coach
Поруке: 251
Придружен: 09 Јул 2011, 22:35
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Bajke »

Ali nisam hteo da ga oteram u ..... jer je stvarno dobar, u pitanju je Luke Shaw iz mog Sautemptona, igra stvarno super, samo je tu odigrao ocaj pa rekao samo malo da ga iskritikujem :)

P.S. Jes da je off topic, ali ovaj Wanyama je ploditelj, preporucujem ga svima. Naucio sam ga da igra na DM i lik ubija.
If you heard the bullet, you are still alive.

"Me, 2012. new era" :)
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Šta krešuje ovoliko jebote. . .dva dana kako igram ovaj menadžer kreš za krešom.
Pogotovu sa zonama i nižim ligama, užas.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Gymbro
Youth Team Coach
Поруке: 163
Придружен: 09 Мар 2012, 21:04
Место: Niksic/Podgorica
Status: Није на вези

Порука од Gymbro »

Bajke пише:Ali nisam hteo da ga oteram u ..... jer je stvarno dobar, u pitanju je Luke Shaw iz mog Sautemptona, igra stvarno super, samo je tu odigrao ocaj pa rekao samo malo da ga iskritikujem :)

P.S. Jes da je off topic, ali ovaj Wanyama je ploditelj, preporucujem ga svima. Naucio sam ga da igra na DM i lik ubija.
Šta mu stavljaš da igra?

Ja sam ga koristio kao Anchor, pa sam mu sad prebacio na Half Back i čini mi se da tek tu počinje da plodi.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Bajke пише:Ali nisam hteo da ga oteram u ..... jer je stvarno dobar, u pitanju je Luke Shaw iz mog Sautemptona, igra stvarno super, samo je tu odigrao ocaj pa rekao samo malo da ga iskritikujem :)

P.S. Jes da je off topic, ali ovaj Wanyama je ploditelj, preporucujem ga svima. Naucio sam ga da igra na DM i lik ubija.
Е с тим Ванјамом сам полудео. Хтео да га доведем, он се одлучи за Реал. Две сезоне касније га они ставе на ТЛ, ја опет да га купим, кад он оде у Сити. :nasty:
Bajke
First Team Coach
Поруке: 251
Придружен: 09 Јул 2011, 22:35
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Bajke »

Mladjo, haha nemas srece :) Greota zaista :)
Gymbro, stavljam mu BWM - defend, sad malo zbog nekih drugih stvari sam mu stavio support, ali razlika je neprimetna, stvarno decko ubija.
Inace DMC igraca tesko prepoznam kad igra dobro jer se njihova uloga ne vidi toliko kad gledas mec (vise se obraca paznje na neke druge pozicije), ali ovaj momak je ogroman izuzetak. Svaku utakmicu je konstantan, makar izgubili 3:0 on ce imati 7 ocenu haha :) Igrac sa najvecom prosecnom ocenom u celoj EPL, na drugom mestu je sto se tice PoM u celoj ligi. Ako bi ista lose mogao da kazem to je sto cesto dobija kartone (samo zuti, mislim da do sad nije dobio nijedan crveni, kao da oseti granicu), drugi je u ligi po broju zutih kartona, ali zbog njegove uloge u timu to i mogu da prihvatim itekako. Pogotovo sto ne dobija crvene...
P.S. sad videh, najmanja ocena ove sezone mu je 6.7... Brutalan lik stvarno, vredi 47 miliona trenutno.
Jos jednom se izvinjavam za OT :)
If you heard the bullet, you are still alive.

"Me, 2012. new era" :)
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Rodaljega! Ne opet rodaljega decu mu pobačenu. . . JEEEBOTE,koliko ga mrzim. . .
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Juvenino86 пише:Rodaljega! Ne opet rodaljega decu mu pobačenu. . . JEEEBOTE,koliko ga mrzim. . .
Joooj, kako je mene silovao na prosla 2 FM-a. Od njegovih 6 golova, meni je dao 5 u dve utakmice. I to se ponavljalo iz sezone u sezonu. Ove godine sam izbegao govedo. :zelenko:
Trust me, i'm the Doctor
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Jel moguce da je Rodaljega oplodio svima nama keve? :xD:
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Mi 1. na tabeli i u odličnoj formi. U goste nam dolazi Crystal Palace koji je 19. na tabeli i u katastrofalnoj formi.
60 min - 2:0 za nas, potpuna dominacija.
90 min - 2-3!!!

Za svega 20-ak min smo uspjeli da primimo 3 gola iz prekida, od toga smo 2 sami sebi zabili.

Treba li napominjati da nam je match preparation bio def. set pieces?

Inače, protivnik je imao samo 2 šuta u okvir.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Stravicno, ima tako igraca koji su baksuz zivi. Rodaljega od 2010 ili 2011, do danas mora da me kara, pa da jebe oca, isto sam imao problem sa Mutuom i Pacinijem, mora covek protiv mene da da dva gola pa to ti je.
Ja imam prokletstvo od menagera 2007, Bordo kad vidim u evro takmicenjima zivot mi se smuci. Ne mogu da ih bijem kuci, zemlja da se otvori, u gostima ih sastavim sa terenom, ali kod mene kuci, nece pa bog. Igrao sam na proslom menageru sa juveom, i posle nekih sedam-osam sezona, sa kosmicki jakim timom, ali KOSMICKI jakim timom(Dve neresene za celu sezonu), ja izgubim od bordoa u LS.

Uglavnom, nocas mi se desio toliki bag, da ja ne mogu da opisem. Kraj poluvremena mojeg prvog sejva sa Arsenalom na ovom menageru, vodim 1-0, i u 44 minutu Norvicu poniste gol iz ofsajda. Pocinje drugo poluvreme, rezultat, 1-1, gol u 44 minutu priznat. :wtf:
Elem, druga tekma, protiv njukasla, 1-0 vodim na poluvremenu, pocinnje drugo poluvreme, 2-1 za njukasl, golovi u 46 minutu, oba, bez ripleja, bez akcije, bez iceg, samo se stvorili odjedared, i sad mi krivo sto nisam napravio screenshot :slap: . MOmentalno sam obrisao sejv.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Oću li ikad dobit regena višeg o metar šeset devet. . .
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

:slap:

Слика
Pravda za 2D!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

1 kat
1 stativa
18 van gola
:argh:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Neverujes , sve sto su sutali islo pored jebenog. A ovi iz prvog prekida mi bocnuli gola .
Последње учитавање од 100Dzointa дана 30 Апр 2014, 19:43, учитано 1 пут укупно.
Pravda za 2D!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”