Žalbe na rad administratora i moderatora

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne interesuje me to zatvaranje tema, ali Fanste je u pravu za ovaj deo:
Vidim poceo i da deli zabrane,ali kada treba nekome iz suportnog tabora po obicaju nema ga jer ni ne ulazi u te teme,a kamoli da okaci koju vest.I pitanje da li je on zaduzen samo za CZ ili za celu temu.Ako je samo za CZ pa da razumem...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ako imate neki argument iznesite ga ovde na videlo, ja se nikada nisam bavio rekla-kazala pričama, ne pada mi na pamet da sada počinjem. Ako mislite da je trebala da padne neka zabrana za post nekog zvezdaša, a da smo mi to propustili da uradimo, izvolite iznesite citat ovde i link do posta/teme. Ove priče kad treba ili onomad neko nije dobio upozorenje ili zabranu zaista ne prolaze kod mene.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Partizanova tema,pri dnu ironican post jedino ako to po vasem nije provokacija.Ovo da je legendin PR pogledaj mu istoriju postova ako mozes ili procesljaj teme sve ce ti biti jasno...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

fanst[E] пише:Partizanova tema,pri dnu ironican post jedino ako to po vasem nije provokacija

Fudbal? Košarka? Ne vidim ni u jednoj ni u drugoj. Pri dnu koje strane?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Kosarka,144 strana...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Da odgovorim za iznesene optuzbe na racun Mareta. Hocu da znate da je uvek bilo zatvaranja tema pred derbije kada se u admin i mod timu ustanovi da postoji mogucnost da krene lavina neprijatnih komentara. Preventivno se branimo i od toga i od spama koga posle treba cistiti.

Drugo, nadjite mi nekog navijača Zvezde koji toliko strastveno ucestvuje u diskusijama kao sto to rade Toki, Tikal, Sloba, Marko itd? Eventualno nekad iskoce Kiba čini mi se i TheBigOne ponekad i odmah ali odmah budu sankcionisani. Dakle zaista argumenti govore drugacije. Ima malo i Maretove navijačke pristrasnosti, ne kazem da nije ali daleko od toga da decko radi sujetno sto se tice clanstva i ophodjenja prema korisnicima. U njegovim postovima se vidi navijanje, a kad je u pitanju podela korisnika na czv i partizan, ma tu nema dileme da sagledava obe strane medalje podjednako.

Nemojte praviti problem gde ga nema, stvarno nema potrebe.
Последње учитавање од Orthodox дана 23 Феб 2014, 22:12, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kad vas Aca svako malo loži da dovodite pojačanja čija su imena u nekim sefovima da ne sazna Čović. NBA igrač! :yesko: Čeka se domaći igrač, povratnik! :yesko: I da ne nabrajam. A kad se sam se ja sprdao za Ronda i posle Gagi objavio onu njegovu verziju njuznet vest sve je bilo okej. Ja razumem da ste sad malo nervozni, pa 'ajde da tražimo dlaku u jajetu, ali nemojte preterivati.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Sta se zalite ljudi koji k***c, ovo je forum, jbt... I dalje ne shvatam ljude koji se svadjaju tu preko foruma i neta. Sprdajmo se malo.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ovde kadija te tuzi i kadija ti sudi :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Orthodox пише:Da odgovorim za iznesene optuzbe na racun Mareta. Hocu da znate da je uvek bilo zatvaranja tema pred derbije kada se u admin i mod timu ustanovi da postoji mogucnost da krene lavina neprijatnih komentara. Preventivno se branimo i od toga i od spama koga posle treba cistiti.

Drugo, nadjite mi nekog navijača Zvezde koji toliko strastveno ucestvuje u diskusijama kao sto to rade Toki, Tikal, Sloba, Marko itd? Eventualno nekad iskoce Kiba čini mi se i TheBigOne ponekad i odmah ali odmah budu sankcionisani. Dakle zaista argumenti govore drugacije. Ima malo i Maretove navijačke pristrasnosti, ne kazem da nije ali daleko od toga da decko radi sujetno sto se tice clanstva i ophodjenja prema korisnicima. U njegovim postovima se vidi navijanje, a kad je u pitanju podela korisnika na czv i partizan, ma tu nema dileme da sagledava obe strane medalje podjednako.

Nemojte praviti problem gde ga nema, stvarno nema potrebe.
Ја не навијам за Звезду, а и не пецкам ривале, јер увек може да се нађе нека будала која ће да тражи свађу, на неког другог си вероватно мислио.Мада небитно је то.Али ипак, Маре треба да дозволи мало више тих пецкалица, јер је то једна од ствари која чини дербије, а и читаво ривалство занимљивим.Ако се неко напали и крене да започиње свађу, одмах то треба пресећи, али не верујем да ће се то десити уколико се дозволи нешто већа слобода у тим стварима.Наравно, не треба претеривати, али опет не треба бити ни превише стегнут.Уколико би неком сметале те неке ситне провокације, нек напише, али стварно не верујем да таквих има.Поздрав :cheers:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

TheBigOneFCB пише:Ја не навијам за Звезду, а и не пецкам ривале, јер увек може да се нађе нека будала која ће да тражи свађу, на неког другог си вероватно мислио.
Izvini.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Gledajte... sada stvarno.. nemojte da brišete postove više u košarci ! Ima i gorih postova pa nikom ništa i provokacija od jedne slike i par komentara kad smo kod toga bolje da ste Kibu kaznili zbog rečenog ali eto vi ste "pravedni".

Mnogo objektivan moderator ili ko god da je već brisao ove komentare. Smejurija. :poz:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Kiba je dobio ban i obrisani su provokativni postovi i slike kako bi se sprečio dalji spam i uvrede.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nisam očekivao tako dobru reakciju. Nego jel ovo njegov dupli acc :

Код: Изаберите све

http://serbian-fm.net/profile.htm?mode=viewprofile&u=10140
Mislim da ga je odao ovaj vaš mod ili šta već o javnom prepoznavanju ip za isticanje bana što stoji.. :xD:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Bravo Šerloče, da nam nisi rekao ne bismo izvalili.
Gagi je sinoć bio tužan, pa nije stigao da pične ban, pa je zato drugi nalog dočekao današni dan.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Žalba, apel.. sugestija.. kako god.

Слика

Bahatosti od strane moderatora koji je zadužen za taj deo foruma nema kraja. Igor je bio zlatan za njega. Mogao sam da napišem uvredljiv post, dobio bih kaznu, možda.. al mi post ne bi bio brisan.

Post koji sam napisao je bio test da vidim hoće li mi opet obrisati i JESTE..

I to sam namerno takav napisao. Daleko normalnije postove mi briše.. ne sme ništa da se kaže. Bezobrazan je, bahat i nevaspitan u svakom pogledu.

Ima daleko gorih postova pa se ne brišu. Pojedinci prozivaju Partizan pa nikom ništa a ja pišem u granicama normale. Od mene nećete pročitati uvredu na forumu ka navijačima SD Crvena zvezda.

Ako nešto ne podnosim onda je to arogancija i nepravda.

Eto. Izneo sam argumente ako nije zabranjeno i to od njega sobzirom da u konverzaciji sa mnom dotični je jako neprijatan i pokazuje veliku dozu nevaspitanja ka sagovornicima. Govorim generalno.

Stvarno nema smisla.
Последње учитавање од Sloba дана 04 Мај 2014, 19:39, учитано 1 пут укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

SlobaGrobar пише:Žalba, apel.. sugestija.. kako god.

Slika

Bahatosti od strane moderatora koji je zadužen za taj deo foruma nema kraja. Igor je bio zlatan za njega. Mogao sam da napišem uvredljiv post, dobio bih kaznu, možda.. al mi post ne bi bio brisan.

Post koji sam napisao je bio test da vidim hoće li mi opet obrisati i JESTE..

I to sam namerno takav napisao. Daleko normalnije postove mi briše.. ne sme ništa da se kaže. Bezobrazan je, bahat i nevaspitan u svakom pogledu.

Ima daleko gorih postova pa se ne brišu. Pojedinci prozivaju Partizan pa nikom ništa a ja pišem u granicama normale. Od mene nećete pročitati uvredu na forumu ka navijačima SD Crvena zvezda.

Ako nešto ne podnosim onda je to arogancija i nepravda.

Eto. Izneo sam argumente ako nije zabranjeno i to od njega sobzirom da u konverzaciji sa mnom dotični je jako neprijatan i pokazuje veliku dozu nevaspitanja ka sagovornicima. Govorim generalno.

Stvarno nema smisla.
Daj da vidimo te postove koji prozivaju Partizan ?! Nemas ti sta da pises u temi FK CRVENA ZVEZDA , da ce Zvezda da izgubi.Imas JSL temu i temu FK Partizan pa pisi tamo.Drugo ja ti nisam brisao prosle postove, vec ih je obrisao zele ja mislim.Tako da ti ja postove nisam brisao opet.Sto se tice testa, alo bre ko si ti da mene testiras ? Ja postove ne brisem, vec banujem.Brisu ih junior admini i administratori.Pitao si da li je zabranjeno ja sam rekao da, ne vidim u cemu je problem.
Последње учитавање од Rossobianco дана 04 Мај 2014, 19:55, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Maree пише:Nemas ti sta da pises u temi FK CRVENA ZVEZDA , da ce Zvezda da izgubi.Imas JSL temu i temu FK Partizan pa pisi tamo
2. У теми ФК Црвена звезда се дискутује искључиво о ЗВЕЗДИ.
3. У теми ФК Партизан НЕМА МЕСТА за коментаре о ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА.

Код: Изаберите све

http://serbian-fm.net/pravila-fudbal-vt8177.htm
Tako da to da ce zvezda izgubiti, treba da se pise u temi FKCZV
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Post sadrzi provokativan tekst,protiv kluba u cijoj se temi pise.Takodje moze izazvati raspravu. :yesko:
SlobaGrobar пише:Opet mi banovan post i to gde sam napisao da Sloboda dobija. Jel to zabranjeno? :xD:
Dule93 пише:Jeste. Smaras.
Evo, ukoliko se misli da samo meni smeta.
I to sam namerno takav napisao. Daleko normalnije postove mi briše.. ne sme ništa da se kaže. Bezobrazan je, bahat i nevaspitan u svakom pogledu.
Navedi koji su to postovi ! A zele je svedok tvojih provokacija u temi FKCZV pre par dana.

I nemam stvarno zivaca da se sa tobom vise raspravljam,posto vidim da ti se zivot svodi na citanju foruma i izigravanju zrtve.
Последње учитавање од Rossobianco дана 04 Мај 2014, 20:07, учитано 4 пута укупно.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Male provokacije su uvek bile dozvoljene, postovi se banuju zato sto je to Sloba napisao :)
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”