Ocene igrača - onakve kakvim ste ih ocekivali ili ?

Sve o FM15
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

ukah iz cukarickog ocajno uradjen,bosancic treba slabije,a dusanu zivkovicu iz czv treba malo podici a,decko je masina
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Ne znam sta ste se uhvatili tog Bosancica, covek osim 2 jace ocene nema nista drugo preterano nabudzeno niti vredno pomena. Uostalom pogledajte diagram koji je najreaniji prikaz, a ne dve jace ocene, pa pricate o njemu kao da je napravljen kao Inesta i uporedite sa nekim drugim veznim igracima u nasoj ligi. Inace ako sam ja dobro razumeo on je takav dosao u srpski research nije ga niko ovde tako napravio, znaci da je su ljudi gde je igrao procenili da su takvi njegovi kvaliteti. Inace moje licno misljenje je da je on dobar igrac pogotovo za nasu ligu, samo nespreman i u losoj formi, mada poslednje 2 utakmice dize formu, a i kada nije u formi vidi se iz aviona da covek ima fudbal u malom prstu. Problem je sto ljudi gledaju igraca iskljucivo kroz trenutnu formu, a to bas nije celokupan reper necijeg kvaliteta niti pravi reper. Meni licno najvise bode oci Volkov koji je napravljen kao bek za lige petice, a realno je suvi prosek, pa ne vidim da se nesto mnogo pominje.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Tachini, slazem se za volkova,al opet i njemu kad pogledas dijagram,nije nista posebno...
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Pa nije bas da nije dobar, svakako mnogo bolji nego kod Bosancica oko kojeg se digla frka. Kako god slozili smo se da je mnogo bolje uradjen nego sto je realno toliko dobar igrac.
Последње учитавање од Tachini дана 12 Нов 2014, 00:48, учитано 1 пут укупно.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Kakav je Ivanović? Njega svake godine žestoko podcjene.
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Po meni opet podcenjen i totalno pogresno uradjen, ofanzivne karakteristike su mu ocajne, a to mu je bas jak segment igre. Takodje po meni opet lose uradje i Kolarov koji nakon 1, max 2 sezne nije ni za nasu ligu. Zatim i Tadici je mogao da bude mnogo bolji, a isti je kao na FM14, Matic je cini mi se isto minimalno diran, ako je uopste, a zasulzuje sigurno i on neka manja unapredjenja itd. Sve u svemu Englezi jako potecnjuju nase igrace i ako su jedni od boljih u ligi na svojim pozicijama, bar vecina njih. Dok sa druge strane engleske igrace toliko nabudze da bukvalno u svakom timu ima bar jedan vanserijski igrac ili wonderkid, i to od premijer pa do league 1.
Последње учитавање од Tachini дана 12 Нов 2014, 20:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

А шта ћеш очекивати од Енглеза? Најодвратнији народ на планети.
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Hrvati i Cesi imaju bolesne fizicke i mentalne ocene, kad vidim da neki klinac ima 3-4 fizicke ocene preko 16 katastrofa :nasty:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”