(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

:headhurt: :waller: :headhurt: :waller: :headhurt: :waller:
Које сам ја курате среће...
Слика

Протутњао сам кроз лигу као брзи воз, нит ми је било на крај памети, нит сам желео, да се нађем у овим говнима сад, а таман, таман сам покренуо изградњу омладинске академије, и опет ће да ме сјебу са проширењем јебеног стадиона проклетог.
Ови пајсери остали, реко биће крљања ове сезоне, можда и будем у доњем делу табеле, али не, трпај сине.
Еј све сам покушао, све, и другог голмана сам стављао да брани, и неке клинце сам пуштао да играју, и опет сатро све живо. Играо сам на стадиону Афлертона, ливада 90х70, а фала богу пошто имам најбржи тим у лиги, на овако кратком терену пуцале контре, ко петарде за нову годину. :slap:
На крају кад сам већ видео да нема шансе да ме наватају, реко кад је бал, нек је под маскама. :nasty:

Коме могу да захвалим на овој глупости, питам се... :censored:
Слика
Битно да је он ударио печат на све сисе и гузице по Шефилду, а клуб, ма ко јебе клуб што мора да прође кроз јебени пакао сад.
Где су сад силни Абу Дабији и Руски кримоси и Кинески милијардери кад ти требају, ОВДЕ требају да улажу паре, маму им погану, а не у пишљиве медиокритетске клубове.

Слика
Елем, финансије су очај живи, једва да имам 900К, ужас јебени. А таман се понадао да ћу барем да одиграм код њих нерешено, и да одиграм код куће реванш и можда ако бог да, да наватам тв пренос и зарадим још пола милиона КАД ОНО КУРЧИНА, пошто је горепоменути невероватна курвештија од бога, ВБА, је бич клуб Реал Мадрида, који је баш ове сезоне послао половину својег омладинског(и јебено препуног врхунских регена) тима на каљење посусталом бившем премијерлигашу, те су се они мало зезали самном, па су ме мало малтретирали, да би ми на крају јебали све по списку. Овај Мајмун од Смита, у првих два минута, машио два зицера, после другог, голман испуцава и гол за њих. Одлепио сам, тута бугарин, који је неки набријани вундеркид закуцава са триес метра.
Остаје ми само да се молим само да ће да падне неки кеш однекуда, само да ми одржи баланс на изнад 825к колико ми кошта академија, а још стадион мора дас прошири за хиљаду СЕДЕЋИХ места... Животе... :argh:

Дал сам једини на форуму који је испиздео због промоцијеу виши ранг :xD:
:slap:
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Nema gotivnije lige za zaraditi pare na kraju prve sezone od italijanske. U svakom klubu krdo igraca na pozajmnicama
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

DS_RS пише:Nema gotivnije lige za zaraditi pare na kraju prve sezone od italijanske. U svakom klubu krdo igraca na pozajmnicama
Чини ми се да је Парма најјача, не знам да ли на овом или претходном менаџеру. Сачувај Боже :ole:
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ja zavrsio prvu sezonu sa Fiorentinom i najjace mi Roma i Juventus mi rivali a za koga god da im posaljem ponudu prihvataju, cak ispod cjene igrace prodaju. Npr nisam mogao odoliti iako imam Tariqa i Odegarda na Amc da ne kupim Comana iz Juvea :ole:
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Vodim Pisu trenutno, smorih se kuci, pa reko ajde da krenem sa nekim nizeligasem.

Слика

ps. stvarno bre ovi Italijani ludi sa ovim pozajmicama, vise od pola ekipa mi je bilo tu na loan
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Meni je suvlasništvo kod italijana prejebano. Igrao sam pre italijanske lige i dobijam više od ponuda za pozajmice ponude za igrače za suvlasništvo..

A meni ne ide baš najbolje. U principu nije loše alii... neću izboriti promociju. Ne mogu protiv ekipe koja ne doživi poraz cele sezone. Prejaki su.

Слика

Odigraću još ove tri utakmice pa pogledati šta dalje. Ja bih najrađe ako bi bilo zainteresovanih u recimo Nemačkoj trećoj ligi. To bi bilo super. Srbija i Hrvatska mi se ne čine primamljivim baš. Eventualno bih još razmotrio ponudu nekog kanadskog tima u MLS. Ali daleko sam od njih.

Ovo nikako ne znači da neću produžiti ugovor sa ovima. Zavisi. Iskreno, smara me da šest meseci teram continue.. liga se završi početkom novembra a početkom aprila prvo kolo naredne sezone.. to je malo zamorno. Nije bolje ni u višim ligama.
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Nisu ljudi za dzabe stavili opciju Holiday
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Uf ne koristim ja to (mada ću možda sad bar proterati taj decembar i neki deo januara dok su mi i igrači na go on holiday..). "Proživim" svaki dan u igri čak i kada sam igrao 11 sezona sa Partizanom.. jedino mi nekada igra a nekada ne pomoćnik prijateljske mada evo u ovom sejvu i prijateljske vodim... ali videću. Upravo sam dobio 2:5 ove što su mi disali za vratom koji su 4 na tabeli a ove što su treći sam dobio u drugom delu sezone sa 7:2..

Kakav sam baksuz predviđam sledeće sezone Hodd ili Moss u svojoj ligi.
Последње учитавање од Sloba дана 22 Јан 2015, 22:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Gotova još jedna sezona sa Barnetom. Pojačali smo se vrhunski. Jović je obnovio pozajmicu, doveli smo neke zajebane igrače i prekaljene asove. Očekivao sam plasman u LE, možda da napadnem LŠ, ali su momci odigrali fantastično. Borva za titulu sa Sitijem! 37. kolo, dolaze na Hive, ja bez Luke Jovića, koji se povredio dva kola ranije. Napadam, promašujem, uvodim Di Mariju, kontam zna čovek kako se osvajaju titule, on daje gol u 74.min, ja se povlačim, a Rodžers menja taktiku i igra uski dijamant. U 82. minutu izjednačenje, smrdljivi Berardi. Poslednje kolo, Siti gostuje Halu, ja dočekujem Totenhem, prvi golman mi se povredi dan pre meča. Hal je bulja, ali im gori pod nogama, a Totham ne može ni gore ni dole. Jović se oporavio. Kreće zezanje, Barnet vodi, Dier daje gol, Siti 0-0, ja povedem 2-0, Siti prima gol, pa još jedan. Totham prelazi u 4-3-3 flet, ali ne može da stvori šansu, lagano privodim meč kraju, titula ide na The Hive!

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Budući kapiten!

Слика

U LE i LC se nisam baš proslavio. Prošli smo grupu i naleteli na Volfsburg koji je prvi u bundesligi i oni su nas satrli. U LC sam ispao odmah nešto retardirano, druga postava, crveni, dva gola iz dva šuta, baš je bilo jadno, a u FA kupu finale protiv Sitija, gde smo isprašeni sa 4-1, dva lagana gola u prvom poluvremenu su odlučila meč, prvo je moj golman kiksnuo i primio gol sa 35m, a onda je i Tilemans dao gol iz slobodnjaka, u drugom još dva gola Sitija i počasni za nas, 4-1. Idemo dalje, cilj mi je da od ove sezone smanjim broj nebritanaca u klubu, pa sam već ugovorio transfer talentovanog golmana iz Brajtona, a biće valjda još neki kvalitetan Britanac da se dovede, neću žaliti pare.

Слика
Последње учитавање од zele дана 22 Јан 2015, 23:18, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Save/Load.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Gotova sezona. Na kraju druga pozicija. Zadovoljan sam. Ne može se protiv kluba koji ne zna da izgubi utakmicu. Jednostavno znao sam da moram da pobeđujem a to nije lako i pod tim pritiskom su i neki poeni izgubljeni ali ne bih da krivim igrače. Dobar posao su uradili. I ovako je ovo istorijski uspeh u ligaškom takmičenju za ovaj klub.

Слика

U kupu nisam baš imao sreće. Izbacio sam prvoligaša što je bila senzacija ali sam ispao od rivala u narednoj fazi. Šteta.

Слика

Ovo su igrači koji su dovedeni za ovu sezonu. Dosta sam ih doveo na pozajmice jer je klub bio u lošoj finasijskoj situaciji. Ali ne dramatično lošoj već podnošljivo lošoj.

Слика

I ako mi je posao bio veoma siguran i uprava prezadovoljna premašenim očekivanjima negde mesec dana pred istek ugovora sam odlučio da podnesem neopozivu ostavku na mesto prvog trenera. I ako je klub u čak dva navrata probao da me zadrži i da mi da znatno jači ugovor.

Dobio sam pozive za razgovor od nekolicine timova u narednih devet ili deset meseci a dobio sam i četiri ponude za posao. Neki su bili zadovoljni razgovorima ali su odlučili da im treba neko zvučnije ime. Razgovarao sam i sa nekim poprilično bogatim klubovima što me je iznenadilo. Ipak sam imao jako lošu reputaciju i dalje a ni ocene nisu mnogo napredovale.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Odlučio sam se da prihvatim ovu zadnju ponudu i ako je najzvučnija bila ona koja je došla od Šenksina (CSL).

Слика

Ugovor u stilu Avrama Granta.

Neda mi se da vodim čak i klub u lošim ligama sa iole normalnijom reputacijom. Polokvejn Siti je naslednik nekadašnjeg Baj Junajteda dok je se Baj Junajted nekada zvao Maricburg. Ni pod jednim imenom nisu imali uspeha. Kao godina osnivanja Polikvejna vodi se 2011.

Na FM ih preuzimam u trenutku kada posle tri kola imaju osvojen samo jedan bod ali tu su i dalje kupovi u kojima se nadam senzaciji.

Ekipa je daleko od skockane pa ono, možda je i bolji ovaj prelazak iz Evrope u Afriku jer je lakše možda iz Afrike se probijati ka dalje ali svakako da ću u nekim stvarima kod novog kluba biti ograničen.

Moram da izaberem novog kapitena pošto trenutni je veoma "mlad" i ima 39 godina te rasteretiti malo budžet za plate, dovesti tri ili četiri nova igrača pa da vidimo šta može sa ovim klubom bez ikakve istorije da se uradi. Imam skoro 500k € za transfere pa sam siguran da par kvalitetnih pojačanja može da se dovede.
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

sto ne prihvati Moroka Gutači ?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Oni mi nisu poslali ponudu za posao. U obrazloženju pisalo intervju nije uspeo i ako smo jako zadovoljni sa razgovorom tražimo nekog ko ima više iskustva. Tako nešto.. jedino žalim za Šangajom. :D Za Pekingom i ne toliko. I ako i oni su imali veliki tb za ponudu ali Šangaj skoro 10M. :)
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

Ide vise nego odlicno! Ni sanjao da ce biti ovako. Kroz Championship prozujao a u PL sam hit sezone...

Слика[/img]

Слика[/img]

Слика[/img]

Слика[/img]

Слика[/img]

Слика[/img]
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Ja sa krivim tornjem u Pisi izborio promociju u prvoj sezoni, sad krece Seria B, pa cemo videti, samo da opstanem
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

Jes' da su trenutno #13 u PL ali opet ne moze se tako lako na Etihadu slaviti..

CC Chances 4-0 :zelenko:

Слика[/img]

Слика[/img]
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

Uvek su me učili kad odlazim negde u goste da ponesem i prigodan poklon...
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

progutali 6 komada
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Taj Bournemouth je izbagovan u rl i igri :zelenko:\

Kod mene su igrali najluđi fudbal, svaka treća tekma 5+.
Последње учитавање од Gagi дана 24 Јан 2015, 22:56, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

Gagi пише:Taj Bournemouth je izbagovan u rl i igri :zelenko:\

Kod mene su igrali najluđi fudbal, svaka treća tekma 5+.
:zelenko: :zelenko:

A zipa role. Tek TI. Veze sa mozgom ( na prvi pogled ) :zelenko:

Слика[/img]

Слика[/img]

Слика[/img]

I tako igram kod kuce i u gostima. Retko kad sta menjam. Kada gubim stavim samo Attacking i menjam na pas igru i posed.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”