FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

SlobaGrobar пише:Mene bi bilo sramota da sam navijač tvog kluba i da tako pričam o jednoj legendi kluba. Kuda ide ovaj svet, ove nove generacije.. strašno.

Inače mu je uglavnom svaka na mestu.. dosta toga priča realno. Bio je on veliki igrač..
Neka te je sramota, mene nije, zato sto je to realnost, ukoliko pogledas njegove izjave u skorije vreme videces da nemaju blage veze.Postujem ja njega zato sto je legenda, ali ne mora da znaci da je za sve u pravu.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Маре брате, ти си гори од Слобе.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Mare je car, ne diraj ga.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Maree пише:
SlobaGrobar пише:Mene bi bilo sramota da sam navijač tvog kluba i da tako pričam o jednoj legendi kluba. Kuda ide ovaj svet, ove nove generacije.. strašno.

Inače mu je uglavnom svaka na mestu.. dosta toga priča realno. Bio je on veliki igrač..
Neka te je sramota, mene nije, zato sto je to realnost, ukoliko pogledas njegove izjave u skorije vreme videces da nemaju blage veze.Postujem ja njega zato sto je legenda, ali ne mora da znaci da je za sve u pravu.
Ako ga poštuješ, onda nemoj da ga pljuješ. Ako se ne slažeš sa njim nije ok takav tretman da ima od tebe takva legenda.

Igor ti nije ravan. :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

Zauvek JSD!

Слика

Naravno, sa stranice GTR i tri najvažnije kulturne institucije Jugoslovenstva. :)
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Imas opciju izmeni, postuj pravila.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Prelazni rok u Srbiji je zavrsen! Generalno zadovoljan sam prelaznim rokom 90%.Da je mozda dosao jos jedan vezni igrac umesto Jojica bilo bi to ispunjenje svih snova,ali i ovako je uradjen veoma dobar posao.

Nikola Drincic - Je ubedljivo najbolje pojacanje u poslednjih 4-5 godina.Jedan moderan zadnji vezni sa ogromnim radijusom kretanja odlicnim pasom i pre svega mirnocom u igri.To nam je bilo potrebno kao hleb jesenas,jer je Djemba bio totalan promasaj.Odusevljen sam kako je delovao na pripremama,stvarno je podigao nivo igre i formu kako je vreme prolazilo.Danas je jedan od stubova igre Marka Nikolica.Konacno nam igru ne kreiraju stoperi vec vezni igraci.Markacija prekid fizicka snaga sve to predstavlja Nikola Drincic.

Branislav Trajkovic - U pocetku sam bio skeptik,ali ipak mora se reci da je to jedan dobar igrac, dobra markacija, drzi liniju jak na prekidu. Pogodili smo,jer ipak je to znacajan upgrade za Voju i Ostoju.

Miroslav Vulicevic - Imamo pravog desnog beka posle 5 godina i odlaska Rukavine. Moze da se ponavlja vise puta drzi kompletnu desnu stranu. Stvarno smo pogodili i sa njim.

Petar Skuletic - Sidras,igrac koji fizikom donosi prednost. Dobra tehnika, smisao za igru. Za Kojica i Fofanu izmislio fudbal. Da je bio jesenas mogli smo bolje proci. Dobro se snalazi u tandemu sa Dankom.

Danko Lazovic - Uz Drincica najbolje pojacanje.Jedan top igrac,vrhunska klasa,stigle su ga godine,ali za nasu ligu ali i Evropu i dalje igrac koji donosi razliku. Poprilicno sam se pozitivno iznenadio njegovim potpisom, s obzirom da sam ocekivao da u zadnji momenat ode za finansijski jacom ponudom, i dodatno se obezbedi. Drago mi je da je sazreo, i nadam se u potpunosti promenio svoj temperament. Rutiner u realizaciji sto nam je falilo cele jeseni.

Danilo Pantic - Na osnovu vidjenog na pripremama, u pitanju je novi biser nase skole. Decko koji sa nepunih 18 godina ima sve potrebne karakteristike koje jedan kvalitetan moderan igrac treba da ima. Steta sto mu je ugovor samo na godinu i po dana, i sto ce vrlo brzo veseliti navijace Anderlehta, Benfike, Fiorentine i sl.. Ipak, nadam se da ce i za ovo malo vremena kod nas pokazati sve sta zna, i da cemo se sa ponosom hvaliti njime za par godina.

Marko Nikolic - U pocetku mi se nije svidela pocetna formacija 4-3-3 i dobro je sto je na neki nacin odustao od nje.Ipak stara klasicna 4-4-2 sa ultraofanzivnim bekovima i krilima je za Partizan prava formacija.Presing je izuzetan,svidja mi se sto se ne prilagodjavamo protivniku vec igramo svoju igru.Izlazimo protiv Sahtjora sa 2 spica i 2 visoka beka,pri tom konstantno igramo presing.Dobro se trci,mislim da su pripreme stvarno kvalitetno odradjene.Nije floskula,vise informacija od samih igraca.Treninzi nisu ni malo laki,ali su raznovrsni i nema dosade.Ono sto je pokazano za sada je vise nego dovoljno.

Nadam se da cemo svi slaviti sedmu uzastopnu titulu u maju mesecu, ovaj tim je najkvalitetniji u Srbiji, i to treba da dokaze. Imamo 15 utakmica. Treba ici od jedne do druge, Pazar je prva i trenutno najteza. Od pobede do pobede, za novu titulu!

Za pobede, za miran san, za titule, za Partizan! :partizan:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

red je da Pazarce neko dobije tamo više :yesko:
И душа и тело, све је црно бело...
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Crno-bele stolice, Grobari se ujedinili, Djuri se opasno drma fotelja....bice da je opet neki rat u planu kad nas je ovako krenulo :zelenko:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

srbinho пише:Grobari se ujedinili
objavio telegraf ili neki njima slični... sačekajmo 1. mart i nišlije.
srbinho пише:Djuri se opasno drma fotelja
ko koga zajebava, vise se ne zna ni dal' je otisao ili nije? A ako jeste, isti nam se vata kad ce ga zamjeniti neko od onih pacenika koji su vec tu u upravi, bar do ljeta...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ma mutavi ceka izbore, da vidi ko ce u vladu..
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Alexandar_81 пише:Danko Lazovic - Uz Drincica najbolje pojacanje.Jedan top igrac,vrhunska klasa,stigle su ga godine,ali za nasu ligu ali i Evropu i dalje igrac koji donosi razliku. Poprilicno sam se pozitivno iznenadio njegovim potpisom, s obzirom da sam ocekivao da u zadnji momenat ode za finansijski jacom ponudom, i dodatno se obezbedi. Drago mi je da je sazreo, i nadam se u potpunosti promenio svoj temperament. Rutiner u realizaciji sto nam je falilo cele jeseni.
Malo pre sam posle treninga ostao malo i pratio trening prvog tima, bili smo tu kod igraca koji su radili realizaciju na centarsut. Iznenadio sam se kakav je doktor Danko. Covek je resio 15 od 20 centarsuteva volejima i golovima glavom rutinski, dok su ostali, osim Grbica, a posebno Fofana bili tolko tragicni da je bilo smesno. (sutirali su jos Dzigi, Skuletic, Luka, Malbasic i Zile)
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Daj sdre
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Strpi se jos malo
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Joca, Meni je Glava obecao videcemo :) dal ce da ispuni :yesko: Danko je igracina za ove invalide po nasoj ligi! Iskreno pored njega samo Kezman imao bolji njuh za gol! Tek ce se to videti kad pocne prvenstvo! Prvo sto ce vecina igraca paziti Skuletica posto je veoma opasan! A kad igras sa 2 napadaca uvek je jedan malo vise zapostavljen! Setite se Zigic Pantelic u Zvezdi proslavi se PANTELA ko nikad :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Koliko će biti ljepše :ave:

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Fali zuta
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Mare ti ne znas koje su prave boje kluba...
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Bot klasicni
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Kako su krenuli nece ni stici da postave na celom stadionu.Jel ima gde slika gde se lepo vidi cela zapadna tribina?
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”