FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Jedna mala insajderska informacija. Ranko Stojic sastavlja ekipu i to vas sigurno ne vodi ka tituli bar po nekom mom misljenju. Nikolic se izgleda nista ne pita a i ako se pita nesto to nije mnogo znacajno. :cheers:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ne mlati. :cheers:
Jusqu'ici tout va bien…
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

@paske

Pa nista novo....godinama menadzeri sastavljaju tim i godinama smo prvi. Dakle eto je sedma u nizu.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Zamalo "doktor" Nikolic da startuje kao Grant :slap: Ne valja ovo nista...
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Nemate nikakvu igru .

@Srbihno

Videcemo ko ce da osvoji titulu, u ova dva kola smo pokazali vise od vas a gostovali smo
nezgodnoj Jagodini .
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Ne bih sad da se proseravam i nije ni tema za to ali Jagodina vam je dala bodove, kojoj ste inace platili pripreme. :poz:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Bravo ti ga bate, i Javor nam je dao bodove .
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Откуд нама паре да платимо некоме припреме? :slap:
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Niko u našoj ligi nema igru, pa ni Zvezda i Partizan.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

bubi.ue пише:Откуд нама паре да платимо некоме припреме? :slap:
Sponzor da besplatan smestaj.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Па они ишли у Анталију, који спонзор?
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

@Tik'al, ma standardna priča, nikad tu nije ni bilo dogovora konkretnog, samo facebook senzacije... Ako ništa drugo više se ne bijemo međusobno i ne prozivamo, za bilo šta drugo mislim da ćemo čekati još neko vrijeme.

A što se tiče ovih što su počeli da mrače posle samo 2 kola, nemojte ni da gledate onda. Nisam ni ja zadovoljan igrom, ali i suđenje juče nam je bilo kriminalno, par situacija koje bi i u Engleskoj bile bar za žuti karton, nije sviran ni faul. Da ne pričamo o tome kako su 2 lika pokupila Saleta u kaznenom, a sudija okrenuo glavu.

Istina je da su igrači stvarno bili borbeniji nego i 1 meč ove sezone, valjda je i kod njih proradio taj inat. Volkov ludak čim je sudija svirao kraj vuče ostale prema jugu i kreće prvi sa "Ne damo titulu", još da je nešto pokazao na terenu, bio bi super. Najjača scena je posle našeg gola za pobjedu, dolaze kod tunela ovi koji nisu bili u protokolu, Aksent, Saša Marković, Grbić, Danko, i sa njima Ivica Iliev, Marko Jovanović i Milivoje Ćirković, i zagrljeni kreću da pjevaju sa nama. Posle su se čak Aksent i Saša popeli na ogradu i poveli navijanje :D Bar je eto stvorena ta neka pozitivna energija u ekipi i oko nje, možda je čak dobar i način na koji smo dobili sinoć.

Što se tiče sastava, Brašanac mi je totalno nekako nevidljiv, dečko je kao talentovan, ali nikako da pokaže nešto konkretno, al ajde njega drži jer treba neko defanzivniji od Andrije i Pantića. Ali Luka, pa zašto on? On se toliko trudi, gine, ali on jednostavno ne zna. Prije svakog polaska u dribling mora prvo da se okrene oko svoje ose, pravi roling kao da igra basket. Kad bi bar podigao ponekad pogled sa svojih nogu možda bi i mogao nešto. Od idućeg kola će valjda i Danko biti spreman, bićemo odma mnogo opasniji u napadu. Nadam se da neće opet da iskrsne neka njegova "povreda", pošto zna on tako, nije tip koji voli mnogo da igra.

I najveći hit večeri, posle tekme kad su igrači došli ispod juga, kreće pjesma "Ko ne skače, taj je cigan", a Luka stoji ispred svih i skače kao ludak :zelenko:
И душа и тело, све је црно бело...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bio sam na utakmici. Upoznao Marka hahaha :D

Bio sam na zapadu gde je iole manja gužva bila. Jug i istok skoro ispunjeni, zapad isto dosta je bilo ljudi. Ne pamtim ovako da je bilo a nije ni Evropa, ni derbi.. 20k ljudi za svaku pohvalu. Da tu su i dalej Zabranjeni, ali malo je normalnija atmosfera koliko sam primetio.

Iz mog ugla.. jer sam bio blizu atletske staze skroz u oba poluvremena, mislim da je Partizan za jedan penal oštećen sigurno, to je onaj start nad Vulićevićem, ako ne i za dva kada su na našeg jednog igrača startovala trojica protivničkih u kaznenom.

Bila je dobra utakmica generalno. Navijači su dignuli ekipu do preokreta. Nikolić doktor. Uvodi Živkovića, Pantića i Džigija i to u potpunosti preokreće igru na našu stranu. Šteta za crveni, ali po meni Džigi nije kriv.

Malo su me neki i razočarali. Škuletić mora bolje da igra. Drinčić jako slabo izvodi prekide, posebno kornere, ali njemu ide zasluga za drugi gol ipak.. Brašanac nije imao svoj dan ali će biti bolje valjda. Što se tiče odbrane mislim da smo tu, neverovatno ali istinito najjači.. imamo i dobrog golmana, dobre štopere i ODLIČNE bekove.

Sredinu isto imamo i u to sam 100% siguran da je jako dobra.

Ipak, i Saleta malo forsiraju, ali on nema snage za pola sata ne za čitavu utakmicu i on je solidno odigrao juče. Ja bi Džigija ili Danila odmah u startnih 11 pre njega a on da ulazi u zadnjih pola sata, kapitenski da odradi.

Malbašić je prevazišao neke probleme i sada vrhunski igra. Nadam se da će i Grbić prevazići te neke "bubice" i da će i on zaigrati pre Luke recimo. Luka je odigrao dobro, ali i on ume da greši.

Čeka se da Danko zaigra konačno uz Škuletića pa ćemo videti na šta će to ličiti.

A SADA PRAVAC KRAGUJEVAC !

I da... šteta za Pazar, ali to je bio pozitivan šamar da se tako izrazim i sada je inat proradio što je i juče moglo da se vidi!

NE DAMO TITULU!
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

arseNal-serbia пише:Nemate nikakvu igru .

@Srbihno

Videcemo ko ce da osvoji titulu, u ova dva kola smo pokazali vise od vas a gostovali smo
nezgodnoj Jagodini .
Pokazali ste vise rezultatski, a igra....pif...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

SlobaGrobar пише:mislim da je Partizan za jedan penal oštećen sigurno, to je onaj start nad Vulićevićem
To ni Nikolić ne bi svirao. Domogao se kaznenog prostora i pao. Onaj drugi start je mogao biti penal, ali i to sumnjivo, gledao sam ovaj snimak više od 10 puta i još imam dilemu, da li je igrač pao pre kontakta. Ako ima neko neki bolji snimak neka okači. Ali kako se u ovoj našoj ligi svira penal i za manje, mogao je lagano da pokaže na kreč.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Pem_QmiqZ4A[/youtube]


Ninković jeste zaslužio crveni. Kakao je to ponašanje? Glumi ludilo. Mogao bi lagano da dobije i dva meča suspenzije. Malo neka se ohladi, jer nikad od njega neće biti igrač ako se ne sredi malo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Kada vrati kockarske dugove mozda i bude nesto od njega.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Koliko ti duguje?
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Meni nista, za BG sam siguran. :)
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ne mlati :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ne mlatim, govorim ono sto mi je receno. :)
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”