(FM 2015) Poludim

Sve o FM15
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ja o propustenim prilikama da ne pricam, svaku utakmicu MoM bude protivnicki golman. Kad sam igrao englesku sestu ligu gledam i ne verujem sta sve golman brani. Sa dva metra sut, sa pola metra, ma jebu samo tako, mogu da brane bilo gde. Onda naravno oni jednom predju centar i naravno gol.

Ja imam 20 suteva, 11 u okvir gola,5ccc i dam jedan gol, a protivnik 2 suta, 2 u okvir gola i dva gola :gunman:

Ne bi meni bilo krivo da su moji sutevi bezopasni, ali to su sutevi sa metar od gola kada ili masa celi gol ili golman brani. Dok ja primim gol sa centra ili kad moj igrac vraca golmanu loptu i ovaj stoji gleda u nju a protivnicki igrac samo prileti i da gol. :wtf:

Al dobro, mi zaludjenici FM-om smo poznati mazohisti i igracemo ga uvek i pored svih ovih sranja.
Последње учитавање од Danijel_CH дана 21 Нов 2014, 11:01, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Koji god LLM da krenem mora da me ubije u pojam. Krenem dobro drugu sezonu, pojacanog tima, mislim bicu bar u gornjoj polovini. 15 utakmica u sezoni sam na 6. mestu, a onda sve zaredjane poraze i pad u donju polovinu... Ekipa ima toliko losu reputaciju da je ovo vise nemoguce igrati... Svaki jebeni LLM moram da batalim jer me nervira kako od odlicne forme dodje do nikakve...
Sé un hombre
topboy
Youth Team Coach
Поруке: 54
Придружен: 02 Нов 2011, 18:19
Место: Subotica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од topboy »

Prošle godine su se ccc promašaji lečili tako što si smanjivao tempo igre u instrukcijama. Ove godine, hvala bogu, tih problema nemam, a ni problema sa povredama (nije da se ne žalim, ali ne ni približno nako kako drugi pričaju).
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Kad me raspali Gomez izdominira za 20 minuta :nasty:

Слика
Корисников грб
WOXER
First Team Coach
Поруке: 240
Придружен: 25 Дец 2010, 23:06
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од WOXER »

Последње учитавање од WOXER дана 24 Нов 2014, 21:24, учитано 1 пут укупно.
vladimir88
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 30 Окт 2010, 18:03
Место: Ivanjica-Kragujevac
Status: Није на вези

Порука од vladimir88 »

Jednom recju FM14 i FM15 su sranja nevidjena...
1. Igraci retardirani
2. Opcija sve vise, kao i tutorijala, a sta god da im covek stavi u taktici oni igraju isto. Stavio kratke ili direktne pasove, siroku ili usku igru, razlike nema. Hit early crosses, sem sto pozeleni kada kliknes, drugi efekat nema.
3. Bek sa jedno 20ak do 30 metara vraca povratnu loptu golmanu koja zavrsava u korneru, da bar gol pogodi bilo bi mi lakse, kontam golman je tu negde pa bi bio precizniji pas.
4. Stavim im higher tempo, oni cini mi se malo brze pomeraju noge i ruke, to je jedini efekat.
5. Easy tackle, igrac vise zutih kartona dobije nego na hard tackle.
6.
7.
...
1565. I tako dalje...

Ne znam sto samo lepo FM13 ne apdejtuju bazu podataka i promene kalendar, pa da igramo ko ljudi. Poceli smo svi da ih postujemo i da kupujemo original igricu a oni nam vracaju tako sto se nerviramo ispred svojih racunara. O ispravkama preko petcha ni govora za sada otprilike... No zbog ranijih serijala koji su zaista vredeli, ne bih da vredjam SI Games, ali zasluzuju velike kritike...
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Слика

I izgubim 1:0 uz ovakvu dominaciju... Nije htela rava u gol...
Sé un hombre
Корисников грб
WOXER
First Team Coach
Поруке: 240
Придружен: 25 Дец 2010, 23:06
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од WOXER »

Слика

Dokle ce vise ovaj FM da jede govna??? :waller: :nervous:
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Па јебем ти сунце и игрицу више. Па докле у пичку материну!
Гол из пенала у надокнади
Слика
2 гола из пенала и црвени картон
Слика
Доведем играча, цео буџет спискам на њега и на првој утакмици се повреди после 20 минута
Слика

Идемо даље. И то какав гол. Слободњак, голман брани и никог од мојих нема да испуца лопту! Стандардно, још један црвени картон!
Слика
Свирај пенал опет!
Слика
Последње учитавање од mmladja дана 29 Нов 2014, 03:01, учитано 2 пута укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Pusi ku*ac Miles! Mislio sam da je prethodni patch najgori ikad, ali ovaj novi me demantovao. Pa J***m mu mater vise i ME. Pobedjujem, al sve ovako od kako sam novi instalirao.

Pa jebo ga ja, ako ja moram da stvorim na utakmici 30 sansi da dam 2 gola, a protivnik koliko sansi napravi toliko da golova. Neko ce mi sad lupiti statistiku sa neke utakmice u RL. Ali to se desi 1 u 20 utakmica, a meni svaku jebenu utakmicu.

a u k***c :banned: :banned: :banned: :banned:

Слика

rofl

evo prva sledeca

Слика
Последње учитавање од Danijel_CH дана 29 Нов 2014, 15:08, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ovaj patch mi opasno ide na k***c

Слика

Слика
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ovo neka nova fora u fm-u, neko pravilo uvedeno? Crveni za mene, penal za protivnika, ali svaki jebeni meč!!! :gunman: :gunman: :gunman:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
cvetko91
Youth Team Coach
Поруке: 185
Придружен: 14 Мај 2013, 19:29
Место: Niš
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од cvetko91 »

Realno mogli su da stave opciju da napravim bolnicu, nerealan broj povreda!!!!
Džaba vam afrička šljiva , ako motka nije bukova.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

markohn22 пише:Ovo neka nova fora u fm-u, neko pravilo uvedeno? Crveni za mene, penal za protivnika, ali svaki jebeni meč!!! :gunman: :gunman: :gunman:
Иста ситуација код мене, качио сам неколико СС мало изнад. Не сећам се кад је противник оволико пенала добијао. О картонима да не говорим, имао сам највише и жутих и црвених, а ништа посебно у инструкцијама нисам стављао, па да бар знам зашто бију.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

I da, brane li vam golmani ikada penale? Ja nakon 2ipo sezone, ne znam da li su moji golmani skinuli jedan penal, sem u kupu kad sam igrao na penale. Znači nikad ni blizu lopte, a imaju dobre ocijene i bilo je dosta penala...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ja zavrsavam drugu sezonu i nijedan odbranjeni penal...Sto se tice povreda samo mi se krila povredjuju, niko drugi. Ono sto meni ide na penis je to da sam odigrao 31 kolo do sad, na 11 golman ima CC, a na ostalih 20 sam primio 42 gola, znaci ili ne primim nijedan, ili me probuse najstrasnije
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

a ja uglavnom primam po 1 gol, u ligi najčešće dobijam 3-1, 4-1, 5-1...

Inače, jebena instrukcija na poluvremenu da igraju dobro i da tako nastave! Ja kontam da nekad neki igrač kad ga pohvališ može da se opusti, ali ovo stvarno nije realno. Pa jbt svaki put kada im to kažem bukvalno igraju da sam im rekao da će dobiti po milion eura samo da izgube utakmicu! Završio sam 3. u grupi u LŠ, igram prvo kolo LE sa Benficom, obje utakmice vodim na poluvremenu 2:1 i oba puta gubim 3:2, jer sam budala pa ih pohvalim :argh:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Apsolutno najjače mi je kad dominiram i promašujem protiv jačeg protivnika i onda ide highlight...slobodnjak s pola igrališta, njihov igrač opiči loptu u gužvu u moj šesnaesterac...PENALTY!
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Moj golman je za 2 sezone odbranio par penala.
Последње учитавање од Tomas дана 30 Нов 2014, 21:12, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Moji svi za 6 sezona nijedan.
Trust me, i'm the Doctor
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”