FM 15 - FINAL Serbian FM Transfer & Data UPDATE - LETO

rale93lfc
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 27 Јул 2015, 01:23
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од rale93lfc »

Hvala na updateu. Posle ovih rezultata u prva dva kola, ocene ispadose prilicno realne. :D :zelenko:
Saponja demonstrirao silu u 15 min. :P

E sad, da vas pitam, da li je moguce skinuti update samo sa odradjenim transferima novim, a da ocene ostanu iste kao u oficijaljnom updateu 15.3 ?

Pozdrav.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ja ne razumem bezobrazluk pojedinih ljudi zaista...
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Tako je, ovde su pojedini ljudi toliko licemerni i bezobrazni da je to strasno. Jos opravdavaju taj svoj bezobrazluk raznim glupostima. Objektivnosti je ovde jako malo, sve je obojeno bojama jednog kluba. Sreca pa glavni covek foruma izgleda kao jako ok i na mestu lik, pa je to jedina nada da će zvanična baza za FM16 i novi apdejt biti realni, za razliku od ove sramote.
Последње учитавање од džo дана 27 Јул 2015, 15:00, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Post ti je banovan sledeći put dajem ti kaznene poene. Prestani da pljuješ po nama. Zadnja opomena. Ko god da si. :poz:
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Niko nije pljuno po tebi, niti po bilo kome. Imam pravo na svoje misljenje i ono je da je ovo do sada pristrasno uradjeno i da nije realno.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Svoje mišljenje iskazuj tamo gde ja nisam moderator. A ovo je bio tvoj post koji sam banovao čisto da svi imaju uvid u njega.
Tako je, ovde su pojedini ljudi toliko licemerni i bezobrazni da je to strasno. Jos opravdavaju taj svoj bezobrazluk raznim glupostima. Objektivnosti je ovde jako malo, sve je obojeno bojama jednog kluba. Sreca pa glavni covek foruma izgleda kao jako ok i na mestu lik, pa je to jedina nada da će zvanična baza za FM16 i novi apdejt biti realni, za razliku od ove sramote.
Prestani da pljuješ po Partizanu pod jedan jer si mi više prešao preko glave sa sva tri naloga! A druga stvar ne sme niko da pljuje ni jedan navijački klub. Dakle ja ti neću popuštati... rekoh... još jedan sličan post i idu poeni.
Последње учитавање од Sloba дана 27 Јул 2015, 15:57, учитано 1 пут укупно.
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Da Danijel sme isto da napise? Znaci dvostruki arsini...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Danijel ne vređa Crvenu zvezdu. Kada to bude uradio daću i njemu kazneni bod kao što sam upravo tebi.

Svako dobro.
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Nigde ni ja nisam uvredio Partizan, samo sam rekao da sadasnje ocene nisu realne. Druga stvar je sto tebe istina vredja.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Nisam ni pogledao ovaj apdejt, ali ako su ga radili nasi riserceri onda sam siguran da je dobar.

Ti poredis koliko je golova dao DM iz Partizana, a koliko AMC iz Cuke koji izvodi sve penale :wtf: :wtf:

Hoces coveku od 30+ godina da povecas CA i PA :slap:

Hvatas se za Saponjica da mu se smanje ocene, a ne spominjes Zvezdinog Falkaa koji daje golove samo filijalama, cak ni njima vise ne moze da da. Saponja je u ovom trenutku klasa za njega...

Spominjes Zivkovica da je prejak, pa covek se sprda sa ovom ligom, na meti svih evropskih klubova...Pantic koji je dosta losiji od njega je otisao u Celsi, a ti bi da on bude losiji od Pantica :slap:
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Jovic iz Zvezde je odigrao objektivno bolju proslu sezonu od Saponjica. Plus je igrao na krilu sto mu nije prirodna pozicija. Isto tako i za Saponjica moze da se kaze da je dao ove sezone dva gola ubedljivo najlosijoj ekipi u ligi koja je na nivu treceligasa. Sponjic je klinac koji jos nije klasa ni za koga. Talenat jeste i nista vise od toga. I ne znam zasto konstantno uplicete Zvezdu u prcu, istu niti jednom nisam pomenuo. Jel takva situaciju u Srbiji da ne moze da se navija za svoj klub, a da se ne mrze drugi i da mora stalno da se pominje?
Ja sam navijac Vojvodine, koji ne mrzim niti jedan klub. Ne pisem sve ovo jer ne volim Partizan, vec zato sto smatram da ovo kako je uradjeno nije realno i da je pristrasno i da su drugi klubovi malo zanemareni. Izmedju ostalog Vosa. Najbolji primer je jedan od najboljih igraca iz prosle sezone Mirko Ivanic, koji je ocajno uradjen!
Za Zivkovica ce moci da se kaze da se sprda kada bude imao dvocifren broj golova i asistencija i kada bude igrao tako u kontinuitetu. Pri tome ne bih rekao da je Pantic losiji. Samo sto ga vi navijaci Partizana ne volite, jer je otisao kako je otisao, pa je zato losiji.
I opet vam iz postova izbija navijacko opredeljenje, a moji se brisu bez ikakvog razloga, samo zato sto iznosim svoje misljenje. Sramota.
Последње учитавање од džo дана 27 Јул 2015, 16:38, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sa jednog naloga navijaš za Zvezdu, sa drugog za Vojvodinu, sa trećeg za Čukarički. A sa svih stalno uplićeš Partizan i širiš netrpeljivost. Fali ti Ofkin nalog.

Mislim da je admin gore bio jasan a i ja. Nemoj da budem prinuđen ponovo da reagujem.

Ovde se stavlja tačka na diskusiju o klubovima. Ne zanima me to.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Slazem se sa Slobom da ode stavljamo tacku na update do sledece verzije. budite kul.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

a kad je to?
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Od 1. do 5. avgusta.
rale93lfc
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 27 Јул 2015, 01:23
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од rale93lfc »

Moze li neko da mi odgovori na pitanje, da li ima neki update gde su transferi odradjeni ovi letnji a ocene ostale kao na oficijalnom 15.3 updateu ? (Samo igraci prebaceni u odgovarajuce timove, nista vise)

Sto se tice ovog updatea, igrao sam,sasvim pristojno odradjen, i svaka cast na trudu svima koji su ulozili u ovo. Pozdrav.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

mislim da ne, mislim da je svuda cackano oko CA/PA ali ovosto mi radimo za sledecu verziju bice najpribliznije tome i zvanicnom, researchu Srbije.
savambs
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 10 Јул 2012, 01:34
Место: Zemun
Status: Није на вези

Re: FM 15 - Serbian FM Transfer & Data UPDATE - LETO 20

Порука од savambs »

Da li je odradjen novi sistem takmicenja ?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nije preslikan. Ali kada se završi transfer period i ti transferi, podešavanje ocena i slično tražiću od kolega fajl i malo pročačkati po igri sobzirom da je to moguće uraditi ali zahteva rad u AE.

Ne obećavam ništa ali moguće je da će vam taj fajl biti dostupan. :)
rale93lfc
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 27 Јул 2015, 01:23
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од rale93lfc »

Orthodox пише:mislim da ne, mislim da je svuda cackano oko CA/PA ali ovosto mi radimo za sledecu verziju bice najpribliznije tome i zvanicnom, researchu Srbije.
Ok hvala. Uzeo sam editor i samo prebacio par transfera u nasoj ligi. :D
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”