(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

shirajzl пише:b) imate 3 taktike koje vrtite u ritmu kod kuće-u gostima, kad vodim-kad gubim i sl.
Al igram sa Zvezdom, pa imam 2 dominantne taktike koje koristim u ligi i slabijim tekmama u evropi (nekad ova jedna nece, ne mogu da se sastave, pa moram na drugu da prebacim) i jednu na kontre..
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Silvu, koji mi je bio na loan, sam uspeo da potpisem i dao mu (C) traku, a uz njega pozjamljeni spic objasnjava Rodrigo Dias
Start iz snova:

Слика

Слика

Слика
Последње учитавање од Ronin дана 21 Мар 2014, 18:24, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
strupo1985
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 26 Јан 2014, 01:48
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од strupo1985 »

ko ima dobru taktiku za zvezdu ja nikako da se pokupim sa njima sve panjevi..... :slap:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Najzad! Titula je stigla u Portsmut. Prvi ozbiljan trofej. Koliko smo zaradili, toliko smo i potrošili u prelaznim rokovima. Iz kupova smo rano ispali, a u LŠ nismo imali sreće, ispali smo na penale od PSŽ-a, Srbi usrali motku, jebiga. Imali smo drugog i trećeg strelca lige. Stanču je postigao 20 golova, očekivao sam više asistencija od njega, ali zadovoljan sam učinjenim. Konzenca je igrao veoma dobro, asistirao, davao golove, postaje pravi as, još uvek figurira kao naslednik Paola Rosija. Novu sezonu smo otpočeli prodajom i kupovinom igrača. Otišao je Memfis Depaj , koji je imao prošle godine zajebanu povredu, za 12m u Tuluz i prihvatio sam ponudu za Pauela od 15m i 10% od prodaje. Doveli smo samo talentovane regene, ulažemo u budućnost. Možda bude još neka prodaja, Čuks Aneke je bio zanimljiv nekim klubovima, trenutno vredi 4m i ima jak ugovor, ako mu nadjem zamenu, prodaću ga pod uslovom da neko ponudi koliko budem tražio. Što se tiče kupovine, osim eventualne zamene za Anekea, mislim da na niko ne treba. Transfer Budžet za novu sezonu je 50m funti, obećao sam plasman u LŠ.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Свака част. Баци СС неких твојих добрих играча. Без регена.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Заврших другу сезону са Торином. Изборио сам шесто место и одлазак у Европу. Имам и првог стрелца и асистента лиге.
Слика
Слика
На полусезони сам био негде 12-ти. Тад сам и довео Јоветића на позајмицу. ОК је играо, мада сам очекивао више. Хави Гарсија ме разочарао, ал ипак ми је најглупљи потез било довођење Видића, претрчавају га како хоће. Некако сам га на полусезони шутнуо на позајмицу, да бар на платама уштедим. Поприлично се мучим да дам гол. Све из неких прекида или неко мрцварење што Ђилардино потури ногу. А лик кога сам довео да пакује голове имао 3 асистенције, а и то вероватно кад је изводио корнере.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

mmladja пише:Свака част. Баци СС неких твојих добрих играча. Без регена.
Prvi izbor na desnom beku, Lijam Doneli, doveo sam ga na loan iz Fulama kad sam ušao u CH, pa ga dve godine kasnije otkupio. Plaćen je 7.5m, ali sam par dana posle kupovina upravo Fulamu prodao mog desnog beka za 3.5m, što bi značilo da sam ga platio 4m. Fino je napredovao. Dva startna štopera su mi Veljković i Zuma, Srbin je bio na pozajmici prve premijerligaške sezone, pa sam ga onda otkupio sledeće, Zuma je doveden u januaru ove godine, hteo sam ga i ranije i dogovorio platu i sve, ali se lik poverdi nešto mnogo, pa sam stopirao transfer, dok se ne oporavi. Za njih dvojicu sam dao 15.5m. Mićka sam doveo kao bekap bwm za 3.5m, u leto gospodnje 2019 godine, jebiga, nisam se setio ranije, bio je na slobodan igrač. Daehil je bio gotovo badava, grejao je klupu u Čelziju. Platio sam ga tričavih 500k, a stigao je na početku sezone 2017/18. Vil Hjuz je plaćen 5m i kupio sam ga čim sam ušao u PL, planirao sam da mi bude glavni igrač. Nisam zadovoljan kako je napredovao, imao je nekoliko nezgodnih povreda, pa se nije razvio onoliko koliko može, ali fino igra. Stanču je moje najskuplje pojačanje, 20m plaćen, bio mi je potreban DLF, jer igram sa dva špica, para sam imao, tada sam prodao startno levo krilo Realu za 21m, a na tržištu nije bilo dobrog DLF-a koji je hteo da dodje kod mene. Dobro je odigrao. Bio je treći strelac lige, a drugi strelac kluba. Andriju Živkovića sam doveo kao zamenu za lika kojeg sam utopio u Real. Nije me mnogo koštao, bio je na TL u Šalkeu.

Ima tu još nekih igrača koji nisu regeni, ali nisu nešto preterano važni, trojica su tu jer su deca kluba, a dvojicu planiram da prodam uskoro.
Последње учитавање од zele дана 23 Мар 2014, 00:03, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Завршена и трећа сезона.
Слика
Слика
Слика
Освојих куп, па ми је то извукло сезону. А и лепо је видети да је Ђилардино опет први стрелац лиге, а да је одмах иза његов партнер у нападу. Иначе нисам задовољан како сам играо. Покушао сам разне варијанте 442, али невероватно колико ми противник лако долази до гола. Буквално му је потребно по 3 додавања и ето га 1 на 1 са голманом. А ја кад нападам, то је неко мучење... Редом су ме бушили сви живи, а више голова од мене су примили само Сасуоло и Сијена. Додуше, дао сам највише у лиги, али ту нема ни и од игре. 14 голова сам дао после корнера, 5 после слободног ударца и 5 са пенала. Никако ми ова 442 не иде, а пробао сам и уски и широки дијамант и ову обичну, ал џабе. Овај Шваба десни бек игра ко блесав, доводите га обавезно!
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Au Mladjo, neko se uzeleo menadzera, redjaju se ove sezone k'o na traci... :rugalica:
Daj sredi malo tu odbranu, pa da se ide u Ligu Sampiona, napad lepo sljaka. Jesi li probao 4-1-2-2-1, meni ancormen mnogo pomaze u odbrani?! Ili spusti jednog spica na dmc-a pa teraj 4-1-4-1, bice ti dosta stabilnije pozadi.
Trust me, i'm the Doctor
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Završio 14. sezonu sa Totenhemom. Osvojena titula prilično lagano, a ovo nam je treća u nizu.

U ECC nesrećan poraz u finalu od Arsenala. Iz 4 šuta su nam uvalili 2 gola.

Od pravih igrača u timu tu su ter Stegen, Casasola, Goretzka, Ward-Prowse. Ostalo regeni.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Шта ти је 41221? Јел ти то 451? И како бре да вратим шпица на задњег везног, па тако не могу дати гол до сутра :) А има лепих шпицева на тржишту. Јоветић хоће да дође на позајмицу, па оног Зазу снимам већ неко време, па Берарди у ПСЖ-у, исто хоће да дође. Ма 10 бих довео, а ти ми предлажеш да играм са једним. Боље ме посаветуј како да играм 442.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Kita, nisam ni ja bas (uopste) uspesan sa 4-4-2 na poslednjem pecu, probao sa Jedinstvom par puta, ugazili me u prijateljskim, razguzio me FAP u Zoni sa 5-1 i od tada vise ne eksperimentisem, drzim se 4-1-2-2-1 iliti 4-5-1.
Trust me, i'm the Doctor
fedzy
First Team Coach
Поруке: 218
Придружен: 10 Јан 2011, 02:13
Место: SKV
Status: Није на вези

Порука од fedzy »

Zavrsena je jos jedna sezona sa Dorchesterom.
Predhodne dve sam zavrsio 7, sad je osvojeno 2. mesto.
Celzi je brutalno jak, a Junajted je drugi po jacini u ligi.
Rezultati:
Liga
Слика
Слика
Kupovi
Слика
Glavni igrac, dosao za bagatelu iz Fejnorda kao formiran igrac
Слика
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

И ја све са једним нападачем..
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Распродао стране душмане, сводим екипу на минималан број странаца.

Слика

Слика

Гурам овог Пољског регена још ову годину са Роудсом, па пале обојица. У следећу сезону планирам да уђем само са 3 странца: Магнусон, Даехли и овај реген, Монтеро.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Druga sezona

Слика
Слика

Transferi

Doveo Stanciua trazili mi oko 7 mil. na pocetku sezone za njega i Iancua i ja uspijem prvog dovesti i kasnije stavili Iancua na transfer listu, a Dauda mogao kod nekih arapa za 3.8 a on odbije ponudu

Слика

Слика

U zadnjem kolu mi bio dovoljan X protiv Atletika za prolaz dalje i primim gol na kraju utakmice

Слика
Последње учитавање од DS_RS дана 25 Мар 2014, 00:39, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Страшно, тај Румун оде у нашу распалу лигу, а неће код мене у Торино! Колико плату ти има?
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Cini mi se da sam mu dao oko 5-6 hiljada al sam mu onda nabudzio bonuse stavio 50% da mu raste plata 20-30 % od sledece prodaje, al nakon 2-3 mjeseca dignem mu platu za hiljadu dve i bez ovih bonusa potpisem novi ugovor :zelenko:
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

mmladja пише:Страшно, тај Румун оде у нашу распалу лигу, а неће код мене у Торино! Колико плату ти има?
Начуо да имаш нешто против румунске музике. :zelenko:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Јанку мени у Чуку дошао на почетку 2. сезоне.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”