KK Crvena Zvezda 2015/16

Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Momci neka vas, sacekajmo sezonu pa cemo onda videti da li su ocekivanja bila nerealna :) Lepo je sto se sladite sto smo zavrsili putesestvije al siguran sam da imate bitnijih problema kod sebe u dvoristu. :)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_vPThtC ... e=youtu.be[/youtube]

:ole:
Последње учитавање од paske дана 18 Апр 2016, 23:30, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

paske, mnogo toga ce zavisti od 24.4 ako slucajno padne #lepausna pasce i #legendaKosova a onda vidi sta je sledece... to je realno... Vas uspeh u vaterpolu je slican bio, ulagali su pare sve dok niste uzeli trofej evrope a sad igrate sa Partizanovom decom koju vam je isti pozajmio da ne bi igrali bez igraca ako je to moguce, nemojte da dopustite da vas dvojac bez kormilara dovede dotle da ce vam posle opet neki Dulo biti kriv... covic i vucic vam ne trebaju, POSTO Ako je FMP Zvezda, Coki sportski radnik, i Zvezda srBija, ponosan sam sto je Partizan osnovan u Zagrebu... :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Alexandar_81 пише:paske, mnogo toga ce zavisti od 24.4 ako slucajno padne #lepausna pasce i #legendaKosova a onda vidi sta je sledece... to je realno... Vas uspeh u vaterpolu je slican bio, ulagali su pare sve dok niste uzeli trofej evrope a sad igrate sa Partizanovom decom koju vam je isti pozajmio da ne bi igrali bez igraca ako je to moguce, nemojte da dopustite da vas dvojac bez kormilara dovede dotle da ce vam posle opet neki Dulo biti kriv... covic i vucic vam ne trebaju, POSTO Ako je FMP Zvezda, Coki sportski radnik, i Zvezda srBija, ponosan sam sto je Partizan osnovan u Zagrebu... :yesko:
Kao prvo, posle dužeg vremena uspeo si da me nateraš da se registrujem isključivo zbog tebe.

Da li si bre ti dečko normalan prvo da te pitam? Apsolutno me nije briga to što ćeš da me banuješ, i onako ne pišem na forumu. Ti si paranoičan lik. Ej, pa tebi je bre svaki drugi upis o jebenoj Crvenoj zvezdi, Vučiću i Čoviću. Kaži mi molim te da nemaš više od 15 godina i povući ću svaku reč. Tebe je večeras toliko prodmrao kompleks da si morao da dođeš ovde da se naslađuješ Zvezdinim porazom. Imaš svoj klub, prati ga, voli ga, pusti ljude ovde na miru, nikoga apsolutno ne zanima tvoj paranoičan stav o Vučiću i Čoviću. Koji koeficijent inteligencije moraš da imaš ili nemaš da bi ispisao sve ovo što si ti iznad napisao. Jebo te više Vučić i Čović i 24. april. Skini se ljudima više sa one stvari.

Znači milion puta sam rekao sebi ma pusti budalu, ali da ti, posle drugog najvećeg uspeha jednog košaršakog kluba u poslednjih 20 godina(da, meni nije problem da priznam da je vaš F4 još veći uspeh od našeg, čak sam se za razliku od tebe radovao tom vašem F4) dođeš ovde i provociraš ljude, to ne mogu da pretrpim. Kakav košarkaški neznalac moraš da budeš da milion puta pomeneš kako Zvezda nema dobrog trenera, ili kompleksaš, šta god.

Odjebi više sa ove teme, pusti ljude da komentarišu svoj klub. Tvoj paranoičan stav prosipaj na vašoj temi, nikoga ovde ne zanimaju te ortodoksne gluposti.

Ostale admine molim samo da ne brišu dok onaj kome je namenjeno ne pročita, pustite njega neka me banuje.

Pozdrav.
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

ustvari, Partizan je u poslednjih 20 godina bio dva puta na fajnal foru, znaci treci najveci uspeh.
A ako gledamo modernu Evroligu(final4 format), Partizan je 1988. bio treci, 1992. prvi, 1998. cetvrti i 2010. opet cetvrti

daj mi tinks slobogrobare, znam da to zelis
Последње учитавање од Papučar дана 19 Апр 2016, 00:59, учитано 3 пута укупно.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Papučar пише:ustvari, Partizan je u poslednjih 20 godina bio dva puta na fajnal foru, znaci treci najveci uspeh.
A ako gledamo modernu Evroligu(final4 format), Partizan je 1988. bio treci, 1992. prvi, 1998. cetvrti i 2010. opet cetvrti

daj mi tinks slobogrobare, znam da to zelis
Moja greška, treći najveći onda.

Mislim da mi nikad draže nije bilo kada je Partizan pobedio nego kada je Makabi izbačen. Sa nestrpljenjem sam čekao utakmice posle 1:1 u Izraelu i na pamet mi nije palo da omalovažam eventualni poraz u 1/4 finalu kako neki to ovde imaju potrebu da rade posle našeg uspeha.

Razumeo bih da je Partizan trenutno redovni učesnik F4, pa da nekako i prođe to. Ali klub ti je u nikad težoj situaciji i ti dođeš ovde da se naslađuješ time što je Zvezda ispala u 1/4 finalu Evrolige od najskupljeg tima Evrope. Za to postoji samo jedna reč. Da podsetim, Zvezda je bila u još težoj situaciji nego Partizan pa se nikada nije kukalo ovoliko, zapravo se nije ni kukalo. Pre svega su se tražili krivci u sopstvenom dvorištu, nije su upiralo prstom ni u koga van kluba. Pre svega tu mislim na dotičnog Vesića koji je uništio i fudbalsku i košarkašku sekciju Crvene zvezde.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Vise su grobari komentarisali ovde posle tekme nego delije.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ja ovde ne vidim ni grobare ni delije Lesa.
Jusqu'ici tout va bien…
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

Aleksandaar пише:
Papučar пише:ustvari, Partizan je u poslednjih 20 godina bio dva puta na fajnal foru, znaci treci najveci uspeh.
A ako gledamo modernu Evroligu(final4 format), Partizan je 1988. bio treci, 1992. prvi, 1998. cetvrti i 2010. opet cetvrti

daj mi tinks slobogrobare, znam da to zelis
Moja greška, treći najveći onda.

Mislim da mi nikad draže nije bilo kada je Partizan pobedio nego kada je Makabi izbačen. Sa nestrpljenjem sam čekao utakmice posle 1:1 u Izraelu i na pamet mi nije palo da omalovažam eventualni poraz u 1/4 finalu kako neki to ovde imaju potrebu da rade posle našeg uspeha.

Razumeo bih da je Partizan trenutno redovni učesnik F4, pa da nekako i prođe to. Ali klub ti je u nikad težoj situaciji i ti dođeš ovde da se naslađuješ time što je Zvezda ispala u 1/4 finalu Evrolige od najskupljeg tima Evrope. Za to postoji samo jedna reč. Da podsetim, Zvezda je bila u još težoj situaciji nego Partizan pa se nikada nije kukalo ovoliko, zapravo se nije ni kukalo. Pre svega su se tražili krivci u sopstvenom dvorištu, nije su upiralo prstom ni u koga van kluba. Pre svega tu mislim na dotičnog Vesića koji je uništio i fudbalsku i košarkašku sekciju Crvene zvezde.
BOgme se kukalo, ali izbledi to vremenom :D
Problem sa aleksandrom i slobomgrobarem je sto vise mrze zvezdu nego sto vole partizan.

Kad smo vec kod kosarkaskih uspeha, mislim da ni polufinale ulebkupa nije mala stvar. Tu imamo, mislim cak tri kluba, ali to je tema za neki drugi topik
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dupli nalog nekoga ko nema muda da piše sa svog pravog. Eto na primer ja mogu bilo šta da napišem sa svog pljuvali me ili ne ali ću stajati iza svog naloga da se zna da sam ja autor. Tvoje postove nisam ni čitao jer čim sam pročitao da si se registrovao da bi Aci odgovorio mrzelo me je da čitam ostatak... znam koliko je sati i koja je tvoja namena.

Što se tiče mržnje, ja ne mrzim nikoga. Ne volim Zvezdu i uvek navijam protiv nje jer su nam rivali a patriotizam ne priznajem na taj način i sa njim možeš da obrišeš zadnjicu slobodno jer me zabole i za Zvezdu i za Srbiju.

I za kraj ja nikoga nisam vređao, moji postovi su daleko umereniji nego sam prokomentarisao situaciju odnosno komentar paskea a to je da mislim da će teško igrati F4 naredne sezone. On ima svoje mišljenje ja moje i to je to. I prvo gledajte u svoje dvorište, tamo vam na forumu bilo kojem zvezdaškom velika većina pominje Partizan i mržnju češće po članu nego što ja za mesec dana odem u toalet da izvršim malu nuždu i manite me te vaše kulture, vi niste ništa bolji. Mene ne uzimaj u usta i gledaj svoja posla a ja kada budem uvredio u vašoj temi Zvezdu kao klub i drugo najtrofejnije društvo sporta u državi, sam ću tražiti ban za sebe. :poz:

Hvala.
Последње учитавање од Sloba дана 19 Апр 2016, 01:47, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Odlučila je 3/4 kada je ekipi CSKA proradio šut za 3, a mi nismo imali pravog rešenja u napadu. Delovalo je da ćemo se ipak vratiti i preokrenuti u poslednjoj četvrtini, ali nismo uspeli. Svaka čast našim momcima i u sve 3 utakmice smo igrali egal i zaslužili smo makar jednu pobedu, ali dobro idemo dalje, pokazali smo da smo zasluženo u vrhu evropske košarke i da zasluženo igramo sledeće sezone najjače evropsko takmičenje. Slika sa kraja meča govori da je Zvezda velika porodica i velika emocija - definitivno slika sezone!
Слика
Sloba, kao prvo sličnu raspravu sam baš juče imao sa Aleksandrom81 i ne vidim zašto bih se ponovo spuštao na njegov nivo i pričao zidu. Uvideo sam da sa vama nema normalne rasprave i manuo se ćorava posla. Samo zato što dečko ima slično mišljenje, ne znači da sam to ja, nego da ste vi stvarno opsednuti mržnjom prema Zvezdi i da to svako normalan ko poseti forum vidi. Evo i Papučar misli isto da mrzite Zvezdu, dal po tebi i to nije još jedan moj nalog? Tako da te molim da ne prozivaš bez razloga.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Sloba пише:Dupli nalog nekoga ko nema muda da piše sa svog pravog. Eto na primer ja mogu bilo šta da napišem sa svog pljuvali me ili ne ali ću stajati iza svog naloga da se zna da sam ja autor. Tvoje postove nisam ni čitao jer čim sam pročitao da si se registrovao da bi Aci odgovorio mrzelo me je da čitam ostatak... znam koliko je sati i koja je tvoja namena.
Kao prvo, tebe ja nisam ni spomenuo, samo dotičnog moderatora, admina, šta li je već.

Kao drugo, na forumu sam registrovan ima 2,3 godine, ali zaboravio sam korisničko ime jer nisam pisao, kao što sam i napomenuo, a koliko sam video ne postoji opcija da to saznaš preko email adrese. Evo ostaviću ako treba email adresu preko koje sam bio registrovan, čisto da vidiš da to što pričaš nije istina. Ako hoćeš tebi mogu i fejs na pp, najmanji problem.

A to da li neko drugi ima ili nema muda ja ne znam, verovatno da ljudi neće da rizikuju ban zbog neke gluposti.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Moze i br telefona, ako nije problem
Jusqu'ici tout va bien…
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Tik'al пише:Moze i br telefona, ako nije problem
PEDERI STOP!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Sta fali, da se guramo malo u Tiltu, Braunu :(
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Aleksandaar пише:
Sloba пише:Dupli nalog nekoga ko nema muda da piše sa svog pravog. Eto na primer ja mogu bilo šta da napišem sa svog pljuvali me ili ne ali ću stajati iza svog naloga da se zna da sam ja autor. Tvoje postove nisam ni čitao jer čim sam pročitao da si se registrovao da bi Aci odgovorio mrzelo me je da čitam ostatak... znam koliko je sati i koja je tvoja namena.
Kao prvo, tebe ja nisam ni spomenuo, samo dotičnog moderatora, admina, šta li je već.

Kao drugo, na forumu sam registrovan ima 2,3 godine, ali zaboravio sam korisničko ime jer nisam pisao, kao što sam i napomenuo, a koliko sam video ne postoji opcija da to saznaš preko email adrese. Evo ostaviću ako treba email adresu preko koje sam bio registrovan, čisto da vidiš da to što pričaš nije istina. Ako hoćeš tebi mogu i fejs na pp, najmanji problem.

A to da li neko drugi ima ili nema muda ja ne znam, verovatno da ljudi neće da rizikuju ban zbog neke gluposti.
Problem sa aleksandrom i slobomgrobarem je sto vise mrze zvezdu nego sto vole partizan.
Kako nisi?
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Tiki gay looool
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Tokelara пише:Tiki gay looool
Pazi kad sam znao trap rap i gay, ide zajedno :winner: :xD:
Последње учитавање од Berserk дана 19 Апр 2016, 07:11, учитано 1 пут укупно.
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Problem sa aleksandrom i slobomgrobarem je sto vise mrze zvezdu nego sto vole partizan. - by Papucar

Tikal sry ja mislio da oni jesu :((
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

mozda sam stvarno sizofren, pa pravim vise naloga. Samo sto ne znam zasto bih to radio kada mogu i sa ovog naloga da ti kazem da si glup(admini nije uvreda)
Ne znam da li je vazno za ovu diskusiju, ali "navijam" za Partizan a navijam i za srpsku kosarku
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Aco, brate moj, ne gledaj u taj 24.4 kao neki specijalan dan sto se tice premijera i Covica. Odrastao si covek majku mu, vidis valjda da se ovaj nece skloniti dosta dugo. A i da se skloni to uopste nece uticati na Covicev status.
Druga stvar je sto se ti a i ostali Grobari sa raznih foruma nadate da ako padne premijer da ce odmah i Covic. Evo jedno logicno pitanje tebi i ostalim navijacima Partizana, Vucic navija za Zvezdu, Vesic je pokrao Zvezdu pre dolaska ovog na vlast, da li je Vesic uhapsen? Da li stvarno mislis da ce takav profil coveka kakav je Covic ikada otici u zatvor? Covek koji ima prejaka ledja van granica nase zemlje jako tesko ce zaglaviti u bajbokanu veruj mi.
Trece stvar je vaterpolo. Totalno neprofitabilan sport i jako rizican za nase uslove zbog navijaca. Da se nastavilo sa ulaganjem na nekom od sledecih derbija bi izbili ogormni neredi, siguran sam. A i da se nelazemo, taj sport Srbija prati samo kad su reprezentativna prvenstva.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”