(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Hajlajt sejva.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

2017 godina, dovedoh Filipa Djordjevica za LŠ pa da vidimo. Nisam menjao tim duze vremena. zao mi terminatora Veselinovica sto se preselio na klupu ali previse je skup Fića da bi ga drzao van igre. Imam i neku svoju decu ali ni jednog svevisnjeg. :smeker:
Слика Слика
E da, vodim i majku Rusiju inače, kod njih SP, samo me unajmili odjednom :yesko:
Последње учитавање од Orthodox дана 15 Јул 2014, 17:59, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Mislim da ovaj Djurović igra kod mene u Telfordu :)
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Lazar Djurovic?
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

regen
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

луди пише:Image

Hajlajt sejva.
Pozdravi ga. :shy:
Корисников грб
Andrija
Assistant Manager
Поруке: 531
Придружен: 20 Окт 2011, 00:53
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од Andrija »

Kao i na proslom menadzeru vodim, Fejnord, ali sa mnogo manje uspeha nego ranije, ova sezona je zavrsena bez poraza, ali u evropi nismo imali neki zavidan ucinak... Svake sezone izgubimo po 2-3 igraca... Nece da produze ugovor pa sam prinudjen da ih prodam itd. Evo nekih najboljih ove sezone, tabela, itd. :) Regene kao i po obicaju dobijam lose, ali zato dovodim mlade igrace, pa ih gledam kao na svoje regene, i tako. Preuzeo sam i Meksiko, za sada tri utakmice, tri pobede, videcemo za dalje.

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Последње учитавање од Andrija дана 16 Јул 2014, 03:19, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Orthodox пише:Lazar Djurovic?
Da, da

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Gotova je još jedna sezona. L1 je preskočen, idemo u CH!

Слика

Osvojen je i JPT.

Слика

Individualno niko se nije posebno istakao, ali smo igrali timski. Čak pet igrača je dalo preko 10 golova. Najbolji deo tima je bila sigurno odbrana. Mnogo bodova smo tako uzeli, a mreža nam je mirovala na 22 meča.
Grin je fino odigrao.
Слика

Borjan se odlično pokazao.
Слика
Mekmejhon je fino napredovao. Dugo sam mu tražio poziciju, nisam zadovoljan učinkom, očekujem više sledeće sezone.
Слика

Balans u minusu 1m, a uprava se sprda.
Слика
Kontam da mora nešto zbog CH, ali nisam siguran.

Dobio sam i budže za sledeću godinu.
Слика

Sad prvo prodaja, pa kupovina, a onda u borbu za opstanak. Jedno dve sezone stabilizacije i napredovanja, pa onda u trećoj da napadnem promociju.
Последње учитавање од zele дана 16 Јул 2014, 15:49, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

To para sto si dobio najbolje ti je iskoristiti na igrace bez ugovora :yesko:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Biće tako, ali sam ušmekao nekog regena u Rendžersu, daću za njega koliko treba, ostalo ide za slobodne igrače.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Sarma пише:
Orthodox пише:Lazar Djurovic?
Da, da

Slika
Pa on kod mene speed merchant :) Krilo sasvim solidno. Tu je nekako nedovrsen :)
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика


Andros i ja krenuli najjaci LLM ikad, 3. ligu Severne Irske.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика


Слика


Malo je falilo da ne izgubim od Linfilda, ali jebiga. Ako nista drugo, nasao sam koga cu da mrzim na ovom sejvu.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mladić iz Rendžersa je odabrao Sautempton, nek' istrune tamo, kod mene je mogao da sa 15 godina igra u prvom timu. Bio je ovo najskuplji i najaktivniji prelazni rok u Barnetu do sada.

Слика

Otišla su tri bitna igrača, Borjan je imao klauzulu, Arsenal je dao i više nego što je morao, šteta što nas je napustio, imao je odličnu sezonu, planirao sam da bude prvi golman i u CH, ali ni 1.3m nije malo. Peterson ima odlične ocene, ali nije hteo da produži ugovor, CP je za male prate kupio odličnog igrača, vrlo upotrebljivog na više rola i na različitim mestima. Sa O' Konelom ista priča, ugovor je isticao, mislio sam da će biti vodja u odbrani, ali morao sam ga prodam. Ostali nisu vredni pomena. Krivo mi je samo što je Saterlend odbio ponudu Rendžersa, mogao sam tu zaraditi 400k.

Speroni, iako u godinama doveden je da bude prvi golman. Videćemo kako će se pokazati. Mislim da mi je pozicija golmana najtanja u ekipi, već sam našao nekog mladog Norvežanina, ali ne možemo da se dogovorimo oko plate, valjda ću nekako skrpiti love da ga dovedem. Posle odlaska O'Konela morao sam da dovedem jednog bar jednog štopera, odlučio sam da to bude snažni i brzi Džek Baten, 100k u kešu u 500k na rate, možda je moglo i jeftinije, ali sam zadovoljan, upravo je dobio poziv za u21 repku, valjda ću zaraditi od njegove prodaje. Na štopere sam potrošio čitav milion, video sam šansu da dovedem Veljkovića za 400k i nisam hteo da je propustim. Pozicija desnog beka je ostala upražnjena odlaskom Kevina Folija, tu sam planirao da dovedem O'Konora iz Blekburna, ali je on otišao u QPR, pa sam doveo Donelija, nije baš najbolje rešenje, ali poslužiće. Što se tiče defanzivnog veznog tu smo opet otišli na loan listu i doveli sasvim pristojnog igrača, Mekgijan je stigao iz Norviča, ako se ukaže prilika gledaću da ga potpišem za stalno. Ofanzivnog veznog igrača sam našao u reprezentaciji Kanade, doveden je iz Valjadolida za tričavih 120k, Kevin Aleman, a kao zalog za budućnost doveden je Peter Karlsen iz danskog Midtilanda za bednih 12k. Morali smo da dovedemo i jednog napadača, Robertson je imao dobru sezonu u Donkasteru, mislim da će biti pristojno pojačanje. Prvog januara nam dolazi i perspektivni levi bek , Danac, naravno dovodimo ga po isteku ugovora.

Možda dovedem još nekoga na loan za bekap (krila su mi kritična, voleo bih još jednog napdača i levi bek bi mi trebao do januara), ali videćemo. Mislim da imam pristojnu ekipu i da opstanak u CH ne bi trebao da se dovede u pitanje, ali videćemo.
Последње учитавање од zele дана 17 Јул 2014, 13:53, учитано 2 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Orthodox пише:
Sarma пише:
Orthodox пише:Lazar Djurovic?
Da, da

Slika
Pa on kod mene speed merchant :) Krilo sasvim solidno. Tu je nekako nedovrsen :)
Pa kod mene ne može da napreduje kad pre podne radi u pekari, popodne trening, a uveče radi na centrali u hipermarketu.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Evo ga kod mene, skuter onako letnji, pristojan :)
Слика
Zele ispadas glat. Nemas ti znanje za ostrvo. :smeker:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Orthodox пише:Zele ispadas glat. Nemas ti znanje za ostrvo.
Слика

Biće ovo zanmljiva sezona.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Update:

ja nisam imao sreće (ne znanja, znanje imam) kao Zele. Celu sezonu sam bio u plejof zoni, čak sam bio i drugi jedno vreme i to pred kraj sezone i onda crna serija povrede igrača i crni skor:

Слика

Jedna jebena pobeda samo u ligi... da sam barem još jednu imao, i možda x neki, bio bih barem u plejofu...najgora serija ikada.

Pozitivna stvar je da sam osovjio Džonson trofej, što znači da imam za sada Skrill north, Skrill premier, L2 i Džonson trofej. Samo FA trofej nemam...ako osvojim i L1 imam realne šanse da posedujem sve pehare osim eto FA trofeja (imao sam ideju da kad osvojim sve za jedno 10 sezona, ispadnem u Skrill premier :) )

Uglavnom, tabela je bila ovakva:

Слика

U principu i dobro je bilo...malo nesreće, ali velika jaja, jer sam odigrao sa ekipom koja je osvojila L2, samo golmana sam doveo novog, bugarče moje.

Zato sam ove sezone odlučio da se ne zajebavam i doveo nekoliko pojačanja.

Слика

4 portugalca, 2 bosanca i španac :) nadam se samo da ću imati dovoljno HG-ova. Napravio sam i dve prodaje, čisto da imam za plate do polusezone. Finansijski predviđam najtežu sezonu do sada, iako nisam bio u minusu niti jednom i generalno se dobro držim (a ne ko Zele), ali krajem sezone ističu ugovori ključnim igračima koje sam uglavnom dovodio za male plate dajući im visoki percentage fee od prodaje...sada toga nema i sada će plate otići vrlo visoko.

Jedan od većih problema je i taj da moram na more danas na 4 dana, a zabranjen mi je kompjuter od strane žene. Kad se vratim posla će biti preko glave, tako da skoro nedelju dana neću moći da igram FM :(
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Udri, lomi, tuci, samo da opstanem!

Слика

Doveo sam novog golmana, Ovo je malo stariji ss, nisam u fm-u sad.
Слика

A bilo je i dosta ovoga. :xD:
Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”