FM 2014 - diskusija

Sve o Football Manager-u 2014
Mauzeer
Youth Team Coach
Поруке: 151
Придружен: 04 Нов 2010, 16:09
Место: Stari Grad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Mauzeer »

SerbianEagle пише:Imam jedno pitanje, bukvalno za sve ili za bilo koga ko zeli da odgovori...

Posto imam nikad manje vremena za igranje efema, zanima me da li se isplati trositi ono malo slobodnog vremena koje imam na ovu verziju?

Pre nego je fm14 izasao, odigrao sam nekoliko sezona na trinaestici, sa zadnjim patch-om, i bio koliko/toliko zadovoljan. Odredjena igrivost je postojala, nisam morao svaki cas da cupam kose sa glave (kojih je ionako vec znatno manje)...

Onda izadje Fm14, i poceo sam fino na original bazi, odigrao sezonu sa sopstvenom taktikom, uzeo titulu i kup sa Zvezdom...Nakon toga dosao prvi patch pa drugi...i ono igrica sve gora.

Znaci, da/ne? Unapred zahvalan... :zvezda:
Nemoj gubiti vreme na djubre (iako za nijansu bolje od 13-ce).
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

SerbianEagle пише:Imam jedno pitanje, bukvalno za sve ili za bilo koga ko zeli da odgovori...

Posto imam nikad manje vremena za igranje efema, zanima me da li se isplati trositi ono malo slobodnog vremena koje imam na ovu verziju?

Pre nego je fm14 izasao, odigrao sam nekoliko sezona na trinaestici, sa zadnjim patch-om, i bio koliko/toliko zadovoljan. Odredjena igrivost je postojala, nisam morao svaki cas da cupam kose sa glave (kojih je ionako vec znatno manje)...

Onda izadje Fm14, i poceo sam fino na original bazi, odigrao sezonu sa sopstvenom taktikom, uzeo titulu i kup sa Zvezdom...Nakon toga dosao prvi patch pa drugi...i ono igrica sve gora.

Znaci, da/ne? Unapred zahvalan... :zvezda:
Mozes da probas da igras ali jebeno nije preporucljivo. Jedino ako ti je zivot ravan ,bez problema , cist kao oridjidji desktop na XP-u. Onda navali. U drugom slucaju mojne :cheers:
Pravda za 2D!
fedzy
First Team Coach
Поруке: 218
Придружен: 10 Јан 2011, 02:13
Место: SKV
Status: Није на вези

Порука од fedzy »

SerbianEagle пише:Imam jedno pitanje, bukvalno za sve ili za bilo koga ko zeli da odgovori...

Posto imam nikad manje vremena za igranje efema, zanima me da li se isplati trositi ono malo slobodnog vremena koje imam na ovu verziju?

Pre nego je fm14 izasao, odigrao sam nekoliko sezona na trinaestici, sa zadnjim patch-om, i bio koliko/toliko zadovoljan. Odredjena igrivost je postojala, nisam morao svaki cas da cupam kose sa glave (kojih je ionako vec znatno manje)...

Onda izadje Fm14, i poceo sam fino na original bazi, odigrao sezonu sa sopstvenom taktikom, uzeo titulu i kup sa Zvezdom...Nakon toga dosao prvi patch pa drugi...i ono igrica sve gora.

Znaci, da/ne? Unapred zahvalan... :zvezda:
Zavisi sa kakvim timovima igras. Ako igras sa jakim timovima nije toliko tesko igrati, ali ako hoces sa malim timom da napravis neke senzacionalne uspehe to je skoro ne moguce bez 5 i vise sezona igranja. I to vrlo frustrirajucih 4-5 sezona igranja.

Odbrana je potpuno unistena poslednjim pecom, jer i nakon nekoliko sezona igranja sa istim(dobrim) igracima odbrana ume da se raspadne na nekim utakmiicama. Koliko sam primetio, tu pomaze samo jacanje veznog reda i napada, jer se tako smanji pritisak na sopstvenu odbranu.

Cak i kada sa istim timom i istim taktikama igras treba par sezona da se tim zapravo uigra(iako taktika "pokazuje" da je uigrana vec posle pola sezone).
Последње учитавање од fedzy дана 28 Мар 2014, 16:46, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Poenta igre nije u tezini vec u obimnim bagovima koji se desavaju i u vasu korist i protiv vas. Do kraja decembra igra je i mogla da se igra koliko toliko, ali onda je ME unazadjen.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Мени је ово много игривије него оно на почетку. Мени одбрана тренутно сасвим добро функционише, док су ми онда у новембру испадали ко дебили у сваком нападу противника..
Корисников грб
Miksa
Youth Team Coach
Поруке: 174
Придружен: 26 Сеп 2012, 00:16
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од Miksa »

Ne znam u čemu je fora, možda u tome što sam ja na OSX-u, ali gomilu stvari na koje se svi žale ovde ja ne iskusih nijednom. Imao sam par problema koji je ovaj poslednji patch lepo sredio i to je to, sad šljaka sve ko leptir.
'So when I go home, sometimes, even when I had an amazing game, I always think about what I missed.' - Thierry Henry
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

nije da kontriram dežurnim pljuvačima ovde, al meni ovaj fm preti da postane i najbolji do sad... :wtf:

http://serbian-fm.net/associazione-calc ... htm#321403 - trenutni sejv.

http://serbian-fm.net/talk-to-board-vt10934,100.htm - sejv pre tog.
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Zbog ovog gola sam ispao iz lige sampiona. Pripisan je gol ovom sto je izvodio korner, odgledao sam iz svih mogucih uglova situaciju, i nema sanse da je bio gol :banned:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pZ67dl5VM60[/youtube]
Корисников грб
ivanisevic
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 28 Окт 2010, 08:49
Место: Humska 1
Status: Није на вези

Порука од ivanisevic »

Reinstaliram komp, ubacim FM, ubacim isti apdejt kako je i bio, sve šljaka ali su svi igrači izgubili imena, potpuno promenjeno. Nacionalnost i podaci su ok ali nijedno ime nije ispravno.

Šta može da bude?

Npr: regen iz moje PFC škole Marinko Krizmanić postao Henry Adukor. :slap:
Ми навијамо за Партизан, прво зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Ako nemas original, nema pomoci.
Корисников грб
ivanisevic
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 28 Окт 2010, 08:49
Место: Humska 1
Status: Није на вези

Порука од ivanisevic »

E J***m ti znaš kakav sam tim stvorio, sad ih gledam ko da sam iz kome ust'o, sve mi nepoznato.

E uspeo sam. U opcijama, u onim dodacima bilo štiklirano FAKE, šta god, prvi put to vidim, kad sam sklonio sve oke.
Последње учитавање од ivanisevic дана 29 Мар 2014, 22:11, учитано 1 пут укупно.
Ми навијамо за Партизан, прво зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.
gargamelus
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 27 Јан 2013, 07:53
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од gargamelus »

Samo da pitam kakva je razlika iymedju originalnog fm 14 i crackovanog,jer ja igram crackovan ove godine,prosle sam kupio original fm 13 i nisam ga ni mesec dana igrao na kraju sam ga poklonio drugaru jer je bio tesko sranje sa bagovima.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Dosta je bilo.
Слика
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ево и ја сам сад, дувај га СИ!!!!
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Шта вам се десило? :)
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ма ништа, враћам се лајфовању.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Tokelara пише:Dosta je bilo.
Image
Što je prelilo čašu?
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Ne umem da igram.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

+1
Jusqu'ici tout va bien…
Bajke
First Team Coach
Поруке: 251
Придружен: 09 Јул 2011, 22:35
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Bajke »

Ljudi, neki savet za Pabla Osvalda iz Sautemptona? Covek ima 17 finishing i 14 composure i ne moze da da situaciju jedan na jedan. Mislim da je imao oko 10 CCC sansi vec (a nisam puno odmakao u igri, a CCC sanse su one zaista prave) i da je mozda 1 gol dao. Nadje se 1 na 1 sa golmanom i bukvalno mu doda, sutne unutrasnjom, iskrivi se sta znam, bas lose izgleda, a i cele sezone igra ocajno. Neki savet, bilo sta?
If you heard the bullet, you are still alive.

"Me, 2012. new era" :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”