Football Manager 2014 v14.2.0 Update

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Последње учитавање од Džajo5 дана 20 Дец 2013, 21:42, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

neverovatno kolko su usrali s ovim pečom... :slap: kakvih (auto)golova kretenskih sam se nagledao.
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
Oggi
First Team Coach
Поруке: 304
Придружен: 14 Јул 2013, 18:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Oggi »

Džajo5, opusteno moj je dao sa pola glavom (auto) gol,kad nadjem ubacicu ovde da vidite. :xD:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Ja sam tek danas instalirao update, posto sam procitao razlicita misljenja o njemu ovde i posle par utakmica nemam neku zamerku na njega, eventualno da opet ima previse suteva na gol, cak mi sam menadzer radi brze, brze se ucitavaju dani izmedju utakmica.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Tomas пише:cak mi sam menadzer radi brze, brze se ucitavaju dani izmedju utakmica.
Nema to veze do peca
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Mozda i ima. Oni stalno rade na optimizaciji igre. Dosta ljudi i na SI forumu kaze da im igra radi brze.

Ja nisam igrao sa 14.2 pecom, plasim se :D
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Sve u svemu, pec je dobar. :)
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

radi posao u smislu postavke instrukcija i logičnih stvari kakva taktika protiv kakvog protivnika daje ili ne daje rezultate, al čini mi se da je ovo ubedljivo najgora sinhronizacija kako se greške manifestuju u prikazu meča.

igraš protiv brzih napadača, staviš ofsajd zamke, visoku odbranu i presing. znači, zajebao si se, logično, gubiš meč. s te strane super je sve. nelogično, primaš golove posle kornera umesto iz kontri, s te strane katastrofa. primio sam tri gola u deset mečeva (seria a), a kad gledam meč, čini mi se da imam najgoru odbranu ikad. trče po trojica na loptu, dok protivnički špicevi nesmetano u 1 na 1 situacijama maše život, jer u teoriji postavljena je taktika da ne primim gol, al na terenu katastrofa kako sve to izgleda. :ass:

jel može nekako da se vrati peč unazad? kapiram da ne...
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Nema šanse da se vrati. Čak i da ga izbrišeš pa ponovo instaliraš on će opet pečovati.
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Uzas sta napravise ljudi :slap:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

J***m ti ljude. Pa ja sam pogodio 1 od 6 penala za sezonu i 5 mečeva. Alo bre!
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

Optimizovali su sigurno. Igra radi dosta brze nego u prethodnom patch-u!
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

Slazem se, i meni igra radi dosta brze... Medjutim, to je jedino dobro sto je ovaj pec doneo... Usrali su igru do jaja sa njim! :nasty:
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
vladimir88
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 30 Окт 2010, 18:03
Место: Ivanjica-Kragujevac
Status: Није на вези

Порука од vladimir88 »

Nikada gori menadzer nije bio. Ja se nadam da ce ispeglati ove bagove skorije dodatnim pecevima. Redovno krecem sa Javorom i uvek prve sezone budem prvi ili drugi. Ceo tim obavezno izmenim, jer ne mogu da gledam ove slepce koji inace igraju u Javoru. Mislio sam da mi se sve desava zbog toga sto je ceo tim izmenjen i da nisu uigrani. Ja im stavim kratke lopte a oni dzokaju napred, i to da dzoknu bar na spica, nego bas tamo gde nemam ni jednog igraca, katastrofa. Doveo sam odlicne igrace na free, jer sam prodao dva- tri igraca i zaradio oko milion i po evrica. Doveo sam pantelica, laneta jovanovica, ivana obradovica, purovica, milosa dimitrijevica i jos par po ocenama odlicnih stranaca. Medjutim kao drvece da sam doveo. Opet mi je drago sto cujem ovde da je za sada sve to zbog peceva koji su izlazili.

Moj predlog, igrajte FM13 sa updateom gde sve krece od maja 2013 sa realnim rezultatima iz sezone 2012/2013, dok nam ne isprave ovo trenutno sranje od FM14. Taj update imate na sajtu genie scout. Ja definitivno moram tako za sada. :cheers:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Svake godine ista priča. Uvek nam je onaj prethodni bolji od novog. :xD:
Корисников грб
dj90
Assistant Manager
Поруке: 824
Придружен: 01 Нов 2010, 19:41
Место: Bg
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од dj90 »

ja u gempleju ne vidim nikakve razlike
igra stvarno radi brže to sam i ja primetio, pogotovo kod searcha na f5. Imam dosta učitanih igrača i relativno brzo ide
vladimir88
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 30 Окт 2010, 18:03
Место: Ivanjica-Kragujevac
Status: Није на вези

Порука од vladimir88 »

Džajo5 пише:Svake godine ista priča. Uvek nam je onaj prethodni bolji od novog. :xD:
Ne kazem da je generalno bolji, ali FM14 je trenutno, nadam se dok ne isprave to, katastrofa. Sve novine koje su uveli deluju zanimljivo, ali sam match engine i retardirani potezi igraca su blago receno katastrofa.
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

Džajo5 пише:Svake godine ista priča. Uvek nam je onaj prethodni bolji od novog. :xD:
mnogo je bolji 14 od 13, tu nema diskusije. samo je ovaj peč totalno ujebao ponašanje igrača na meču, golove i to. tipa golman odbrani slobodnjak, uhvati loptu, okrene se i uđe u gol. :slap:
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Mene brine što postoje problemi sa ugovorima trenera (klubovi ne nude nove ugovore, ide na month to month), što ne može da se krene Pentagon (teško se dobija šljaka sa SLF reputacijom)
Sva sreća pa su to prijavili više puta, pa će valjda što pre popraviti. I ME, naravno.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”