Opšta diskusija

Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Andrej пише:Ovaj Sbraga ti je isto desni bek i dobro se snalazi tu kao limited full back ili kako se to vec zove. A imas i par matorih desnih bekova koji mogu praviti razliku a da su slobodni.

A super su ti do sada rezultati, sredina tabele je sasvim pristojna.
Eto nisam se setio za sbragu da ga probam desno...hvala ti! :cheers:
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Слика


Mnogo se nerviram! Kakvi su neambiciozni...
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Probaj uzeti Feronetija, odlican je i za stopera i za limited ful beka na desnoj strani.
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Ma ne vredi, proso free transfer proslo sve... Evo sad sam igrao sa Krotone, oni su 4. u gostima sam igrao, u prvih 10 minuta sam 4 sanse za gol imao i ovaj debil Volpi ne ume da da gol, i posle su me ubili 4:1
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Meni je Volpe igraqo na krilu, u napadu ga nisam ni koristio. Probaj sa Baretom u spicu, bolje se snalazi od Volpea. Steta sto nisi uspeo Quaresmu uzeti, onda bi bio prejak po krilima.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Mnogo golova primaš, zašto oba štopera na CD-X? Probaj ih kombinaciju cd-d i cd-cover, samo na cover stavi onog koji je brži...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Rossi mi je nekad stoper, nekad cover, ako imaju brzi napad na cover ga stavljam. Dzabe sve kad i Barreto promasuje, sad da ste gledali zadnju utakmicu sa Padovom kuci sam igrao, i 0:0 i opet sam imao 2 stopostotne prilike, Barreto sam ispred golmana i Foggia sam ispred golmana. Nema veze, opstajem sigurno pa kad sledeci preuzme nadam se da ce da se plasira u prvu ligu! Ja jos malo pa zavrsavam, ne znam da li moram da pravim i treci izvestaj? :cheers:
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Marko mislim da prima mnogo golova jer igra usko. Vecina ekipa u ligi igra po krilima. To mu je jedan od problema. Ja recimo bi isforsirao Foggiu po krilu jer je tu najbolji, po potrebi sa Volpeom ili Semiolijem.
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Evo sa Sienom u gostima sam igrao 1:1, dobili su crveni u drugom poluvremenu i penal za mene je bio, i namerno nisam na attacking okrenuo kasnije, jer sam od tih X-eva bezao cele sezone, i to me je i sjebalo jer sam dosta puta jurio pobedu.
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Ljudi ja sam tek sad provalio, a vidim ne igraju mi rezerve, i vidim mnoge zamene su severely lacking in fitness, ja verovatno nisam video kad su me pitali za rezervnu ligu da igraju rezerve (ako su me pitali uopste), jbg :(
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Слика

Pobedih nekako...debili... :argh: :zelenko:
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Evo sejv ---

Код: Изаберите све

http://www.mediafire.com/download/phy9esgvjtg2e0l/Salernitana-Teamwork-GennaroIvanGattuso.fm
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Odmah sam dogovorio prelazak Sbraga i Lućanija na kraju sezone. Valjaće. Ali javljam vam se zbog nečeg drugog, mnogo je klubova nudili po 60k za 50% ugovora ovog klinca i ja sam to odbijao, ali onda je došao Palermo i ponudio 245k, isto za 50%. Šta da radim?


Слика
Последње учитавање од zele дана 11 Феб 2014, 17:23, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Trazi da ga ti zadrzis i ako hoce da dignu jos malo cifru a tih 50% ko ih jebe, do tada cemo finansijski ojacati i moci cemo ga otkupiti nazad.
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Odlican klinja, samo sto sam ja resio bekove, jesi poceo prijateljske Zele? Mozda ti je bolje da igras malo vise prijateljske jer meni nisu igrali rezerve utakmice.
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Neće da daju pederi, tražio sam samo 5k više, jer sam od ovih koji su nudili 60k tražio 100k, odmah su prekidali pregovore. Ako sam dobro skontao, ako prihvatim i sve se potpiše on ostaje u klubu narednih godinu dana? Pa onda šta bude.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Da ne zaboravim, mislim da je Muro veliki potencijal ali se nece razviti u zver jer ima uzasne ocene determination i work rate. Mozda je i najbolje za njega uzeti pare.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Tek sam 15 dana prošao, još mi je ekipa na holideju. Polako.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Neće da daju pederi, tražio sam samo 5k više, jer sam od ovih koji su nudili 60k tražio 100k, odmah su prekidali pregovore. Ako sam dobro skontao, ako prihvatim i sve se potpiše on ostaje u klubu narednih godinu dana? Pa onda šta bude.
Imas dve opcije, na godinu i dve. On je tvoj igrac samo sto 50% je u vlasnistvu drugog kluba. Kada istekne co-ownership nudite i jedni i drugi na slepo kes i ko ponudi vise igrac je 100& njegov, u slucaju iste ponude igrac ostaje u klubu u kojem je igrao.

dulecartman, jesi ti dobio nekog interesantnog klinju? Nisi nam to rekao u ovim izvestajima.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

zele, juri ove matorce kojima su istekli ugovori. Sa par njih mozes napraviti bruka tim. I obrati paznju na broj starijih igraca u timu, ima dosta cudnih pravila za registraciju. Baci pogled pa ces videti.
Пошаљи Одговор

Повратак на “U.S. Salernitana 1919”