Dvotockasi

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Dvotockasi

Порука од Andrej »

Ajd da otvorimo temu za dvotockase. Nema je pa je red da se i o tome malo pise.

Prvo me zanima dal neko ima iskustva sa Maxi skuterima, konkretno ovim od 250cc?
Odlucio sam da uzmem jedan pa razmisljam izmedju 4 modela koji su mi interesantni:
1. Kymco - Xciting 250
Слика

2. Yamaha - X city
Слика

3. Gilera - Nexsus
Слика

4. Malaguti - Madison III
Слика


Znaci iznesite svoja iskustva, ako ih imate naravno. Zanima me kakvi su za voznju, gradsku prevashodno a onda i sve ostalo, odrzavanje kakvo je, kvare li se cesto, izdrzljivost, neka ocekivana brzina sa dvoje ljudi na njemu i slicno...
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Imao sam APN 6. najjaci motor ikad.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Imam iskustva. Nisam ljubitelj. U zivotu sam vozio skuter neki koji je brat kupio. Zvao se Oliver, a ko je proizvodjac nemam pojma. To mi je za leto ono instant prevoz. Stric je bio zaludjenik za motore, vratio se iz Kanade sa jednim Suzukijem. Kaze ajd da te provozam, reko ajd. Volim adrenalin ali kad je raspalio po gasu, 218 u samo nekoliko sekundi....ja u igrici need for spped. Zamaglio sam bukvalno. Kao sto rekoh, volim adrenalin ali kad zavisi od mene. Mali ovi prdavci moze. Sportski ovi, turbo..jok.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Pa takav je slucaj i samnom. Zato i hocu ovako neki od 250cc. To ti otprilike dodje da se dvoje ljudi voze komotno 100-120 km/h. Preko toga moze ali da ga mucis. A meni treba najvise zbog posla, leto je, u Kotoru guzva, jedna ulica, ne mozes proci osihm motorom ili helikopterom. Za prvi mogu i da skupim, a za drugi malo teze :lol:
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Ja bih ti preporučio Gileru, jer za nju ćeš ja mislim u svakom momentu imati da nadješ šta god da ti zatreba, slučaj kao sa golfom 2 :) za ovu Kymco marku nijesam nikad čuo. Što se tiče mog mišljenja ja bih najradje uzeo ovaj Malaguti, prava je šminka od skutera :yesko:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Takodje Gilera, dosta njih po Subotici je vozi i par mojih drugara je to vozikalo.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Gilera i Mlaguti imaju Piagio Beverly motore, samo druga maska. Kymco je trenutno po masini najjaca marka, oni rade motore za BMW. Jako su ozbiljni, jedino sto su malo skuplji i nekako su vise nezgrapni. Gilera je sportska, ali ona i Yamaha su dosta manje. Sve mi se cini da cu uzeti Malaguti. Najveci izbor njih imam i to za dosta povoljne cene.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”