FM15 - Ispravke

Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Nekadašnji štoper Obilića i Partizana Milan Obradović spreman je za novi fudbalski život! Iako je nedavno izjavio da se više neće vraćati na teren, te se posvetio trenerskom poslu u stručnom štabu Napretka, Kruševljani su za prolećni deo sezone licencirali bivšeg reprezentativca Jugoslavije.
„Kada je Mančester junajted posle sedam meseci mogao da vrati Pola Skolsa, koji je u međuvremenu postao trener mlađih selekcija, zašto mi ne bismo regostrovali Obradovića? Neće da igra protiv Čukaričkog, mora dobro da se pripremi, kako bi u slučaju problema sa povredama i kartonima, mogao da pomogne na terenu“, istakao je za Žurnal trener Napretka Slavko Marić.

Uloga player/coach.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

nikolagolubovic пише:Bajo gde igra ovaj drugi.
Obojica su u Moravcu (Orion) dosli letos,medjutim imali smo veliki problem da nadjemo bilo kakve podatke o njima,ja nasao pa da javim :claping:
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Спортски директор фудбалског клуба Партизан Драган Ћирић напустио је ту дужност два месеца након именовања, потврдио је Управни одбор црно-белих.
Корисников грб
stanly knife
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 03 Окт 2011, 11:46
Место: belgrade
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од stanly knife »

da li je proslo vreme za ispravke ocena? nisam duze vreme bio aktivan u pisanju i na tome se izvinjavam, iscitao sam sve sto se dosada pisalo i ne mogu da verujem kad da niste najocigledniju stvar uradili, povecali petru grbicu pace i acceleration...
covek ima 13 obe ocene a konstantno posle drugog koraka bezi protivnicima... utakmica protiv totenhema ili derbi, bolje receno bilo koja utakmica gde je imao loptu u prostor dokazao je i pokazao da zasluzuje vise...
acceleration 14
pace 16
non mollare mai!
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

Zasto Milos Stojanovic ima samo 129 PA,a naprimer Dusan Zivkovic 138...mislim da je Stojanovic zasluzio minimum 140,a mozda i -8 kao Vukasin Jovanovic??
Слика
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Baja пише:U Zvezdu je ubacen Nenad Cvetkovic 62137452,jedan od blizanaca Cvetkovic koji su igrali u Slobodi,a od ovog leta obojica igraju za Cukaricki.Nenad Cvetkovic koji je u Zvezdi (pozajmica IM Rakovica) treba da se doda u bazu jer ga inace nije bilo do sada.Rec je o takodje momku iz Uzica rodjenom 6.1.1996.
Dule,zasto ovo i dalje nije ispravljeno,a kad sam napisao.U Zvezdi je i dalje momak koji je u stvarnosti u Cukarickom?

U Bezaniji,onaj Brazilac sto sam pisao da se doda,njemu je ime i prezime Giovani Feital,a common name,Giovane (to mu je sada napisano i kao ime)
Последње учитавање од Baja дана 27 Феб 2015, 01:49, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Danko Lazović je na free na peču. Voja Stanković je na free na peču. Rade Veljović je na free na peču.

Za Stoiljkovića mi opet traže 8 miliona sa Partizanom, za Bojića 4, Filipa Stojkovića 6, Filipovića 6, Paločevića 5, Babića 7...
Последње учитавање од tadicweb дана 27 Феб 2015, 12:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

stanly knife пише:da li je proslo vreme za ispravke ocena? nisam duze vreme bio aktivan u pisanju i na tome se izvinjavam, iscitao sam sve sto se dosada pisalo i ne mogu da verujem kad da niste najocigledniju stvar uradili, povecali petru grbicu pace i acceleration...
covek ima 13 obe ocene a konstantno posle drugog koraka bezi protivnicima... utakmica protiv totenhema ili derbi, bolje receno bilo koja utakmica gde je imao loptu u prostor dokazao je i pokazao da zasluzuje vise...
acceleration 14
pace 16
Vreme je prošlo... A nazvati Acceleration/Pace Petra Grbića, jednog prosečnog igrača "najočiglednijom stvari" je stvarno preterivanje - da je toliko strašna, Tadić bi primetio i prijavio. Slažem se da može da ide za po 1 ocenu gore, ali 16 za Pace teško da će da dobije.
Последње учитавање од dukiss дана 28 Феб 2015, 23:26, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

JasminPetkovic пише:Zasto Milos Stojanovic ima samo 129 PA,a naprimer Dusan Zivkovic 138...mislim da je Stojanovic zasluzio minimum 140,a mozda i -8 kao Vukasin Jovanovic??
Moglo je da se prijavi i pre 4. februara, pa da uđe u igru... Ali mislim da nijedan od njih nije za 140...
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Baja пише:
Baja пише:U Zvezdu je ubacen Nenad Cvetkovic 62137452,jedan od blizanaca Cvetkovic koji su igrali u Slobodi,a od ovog leta obojica igraju za Cukaricki.Nenad Cvetkovic koji je u Zvezdi (pozajmica IM Rakovica) treba da se doda u bazu jer ga inace nije bilo do sada.Rec je o takodje momku iz Uzica rodjenom 6.1.1996.
Dule,zasto ovo i dalje nije ispravljeno,a kad sam napisao.U Zvezdi je i dalje momak koji je u stvarnosti u Cukarickom?

U Bezaniji,onaj Brazilac sto sam pisao da se doda,njemu je ime i prezime Giovani Feital,a common name,Giovane (to mu je sada napisano i kao ime)
- Ovo prvo - čekaj, postoje dva Nenada Cvetkovića, obojica iz Užica, jedan rođen 3. 1., a drugi 6. 1.? To je malo čudno. Što se mene tiče, naradije bih maknuo i ovog jednog iz baze. U moru podataka, nešto mora da promakne, ako je ovaj promakao, nije neka šteta. I ja sam napisao 55 transfera nakon 4. februara, pa je SI uradio desetak, a radi se o mnogo bitnijim igračima od ovog što ima Current Ab od 75. Tako da ukoliko od onog svega napisanog u ovoj temi ovaj nije urađen, i nije velika šteta, ne radi se o ne znam kakvom igraču. A realno, o igračkim kvalitetima ni prvog ni drugog ništa ne znamo, ovaj je bez ocena.

- Ovo drugo - uradio sam po instrukcijama iz Brazila. Ako je ovo što ti kažeš tačnije, ispraviću.
Последње учитавање од dukiss дана 28 Феб 2015, 23:24, учитано 5 пута укупно.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

tadicweb пише:Danko Lazović je na free na peču. Voja Stanković je na free na peču. Rade Veljović je na free na peču.

Za Stoiljkovića mi opet traže 8 miliona sa Partizanom, za Bojića 4, Filipa Stojkovića 6, Filipovića 6, Paločevića 5, Babića 7...
- U prva tri slučaja se radi o stvarima koje su se desile posle 4. februara (a veoma je mali broj tih stvari urađen), pritom prve dve nemaju veze sa našom bazom - ako nisu urađeni, to znači da nije stigao adekvatan zahtev iz Kine i Azerbejdžana (ili su jednostavno za patch stigli prekasno).

Što se tiče cena, sredili su ih dan ili dva nakon izlaska patch-a, zapravo tvrde da su ih sredili, ali to svakako nije ušlo u patch.
Последње учитавање од dukiss дана 28 Феб 2015, 23:22, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

dukiss пише:
Baja пише:
Baja пише:U Zvezdu je ubacen Nenad Cvetkovic 62137452,jedan od blizanaca Cvetkovic koji su igrali u Slobodi,a od ovog leta obojica igraju za Cukaricki.Nenad Cvetkovic koji je u Zvezdi (pozajmica IM Rakovica) treba da se doda u bazu jer ga inace nije bilo do sada.Rec je o takodje momku iz Uzica rodjenom 6.1.1996.
Dule,zasto ovo i dalje nije ispravljeno,a kad sam napisao.U Zvezdi je i dalje momak koji je u stvarnosti u Cukarickom?

U Bezaniji,onaj Brazilac sto sam pisao da se doda,njemu je ime i prezime Giovani Feital,a common name,Giovane (to mu je sada napisano i kao ime)
- Ovo prvo - čekaj, postoje dva Nenada Cvetkovića, obojica iz Užica, jedan rođen 3. 1., a drugi 6. 1.? To je malo čudno. Što se mene tiče, naradije bih maknuo i ovog jednog iz baze. U moru podataka, nešto mora da promakne, ako je ovaj promakao, nije neka šteta. I ja sam napisao 55 transfera nakon 4. februara, pa je SI uradio desetak, a radi se o mnogo bitnijim igračima od ovog što ima Current Ab od 75. Tako da ukoliko od onog svega napisanog u ovoj temi ovaj nije urađen, i nije velika šteta, ne radi se o ne znam kakvom igraču. A realno, o igračkim kvalitetima ni prvog ni drugog ništa ne znamo, ovaj je bez ocena.

- Ovo drugo - uradio sam po instrukcijama iz Brazila. Ako je ovo što ti kažeš tačnije, ispraviću.
Znas da sam detaljista,al pazi to su dva razlicita momka,a sve ostalo po licnim podacima je tacno,evo ovog iz Cuke koja si prebacio u Zvezdu,http://fkcukaricki.rs/slike/selekcije/o ... enad.jpg,a evo i ovaj sto igra za Zvezdu

Код: Изаберите све

https://www.facebook.com/cvelemdfk
,cudno al tako je,znas da nikada ne pisem ono ne provereno,sem ako ne naglasim.Ovaj sto u stvarnosti igra za Cuku je trebao u PSG,al je polomio nogu,i onda kao i Srnice,Cuka dovede obojicu.A ovaj u Zvezdi (u stvarnosti),nista posebno,kao i 3 napadaca i jedan ofanzivni vezni koji si dodao u novom updejtu,prosli neke omladinske kategorije u reprezentaciji,al nisu ni za balvan.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

OK, hvala na pojašnjenju - onda ovog prebacujem u Čukarički, i to je to...
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Код: Изаберите све

http://mondo.rs/a774222/Sport/Fudbal/Fuad-Salami-iz-Nigerije-porucio-da-je-zavrsio-sa-Zvezdom.html
Салами се вратио у Нигерију.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

I ovo je sada zvanicno cini mi se.

Код: Изаберите све

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/268571/Usvojena-promena-sistema-Jelen-Superlige-Tri-kruga-i-podela-bodova
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Trebalo bi da je zvanicno, ali ne znaju se nikakvi detalji jos uvek.

Oni hoce da na polusezoni prepolove broj bodova a ne znaju sta da rade ako neko ima neparan broj. Ionako smo zakasnili sad za FM15, tako da mislim da je najbolje da se saceka da se sve ozvanici, sa pravilima i svom dokumentacijom pa tek onda da se salje SI-ju na kodiranje.
Корисников грб
stanly knife
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 03 Окт 2011, 11:46
Место: belgrade
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од stanly knife »

dukiss пише:
stanly knife пише:da li je proslo vreme za ispravke ocena? nisam duze vreme bio aktivan u pisanju i na tome se izvinjavam, iscitao sam sve sto se dosada pisalo i ne mogu da verujem kad da niste najocigledniju stvar uradili, povecali petru grbicu pace i acceleration...
covek ima 13 obe ocene a konstantno posle drugog koraka bezi protivnicima... utakmica protiv totenhema ili derbi, bolje receno bilo koja utakmica gde je imao loptu u prostor dokazao je i pokazao da zasluzuje vise...
acceleration 14
pace 16
Vreme je prošlo... A nazvati Acceleration/Pace Petra Grbića, jednog prosečnog igrača "najočiglednijom stvari" je stvarno preterivanje - da je toliko strašna, Tadić bi primetio i prijavio. Slažem se da može da ide za po 1 ocenu gore, ali 16 za Pace teško da će da dobije.
brate meni jeste vidljiva razlika. najociglednija je bila protiv totnhema gde je ostavljao igrace bukvalno iza sebe. slazem se d a je prosecan, ne odlikuje ga nista posebno sem tog koraka sto ima... al dobro vreme je proslo do sledece analize ima vremena, pa da ne gulimo praznu pricu :cheers:
non mollare mai!
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Karna пише:Trebalo bi da je zvanicno, ali ne znaju se nikakvi detalji jos uvek.

Oni hoce da na polusezoni prepolove broj bodova a ne znaju sta da rade ako neko ima neparan broj. Ionako smo zakasnili sad za FM15, tako da mislim da je najbolje da se saceka da se sve ozvanici, sa pravilima i svom dokumentacijom pa tek onda da se salje SI-ju na kodiranje.
Obećali su da će da obelodane detalje do 1. maja - sa ovim što su juče objavili ne možemo pred SI, jer se radi o par rečenica gde se ništa ne specifikuje...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/jsl-znate-li-ko-je-najbolji-strelac-posle-odlaska-skuletica-216773.html
Imam utisak da od jedne sanse da 2 gola. Napredoao je brutalno. Predlozicu ocene, samo da ssacekam jos jedno kolo. I u Napretku mi je bio cudan ali se oporavljao od povrede, sad sam vec siguran da je dobar spic.
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Maša i on i to poprilično.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bZKMAfSARes[/youtube]
Закључано

Повратак на “Football Manager 2015 - Research”