Cut-Out Faces Megapack 9.0 (Version For FM17)

Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

Слика nece brate torent link
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Код: Изаберите све

http://sortitoutsi.net/graphics/style/1/cut-out-player-faces
na dnu strane imaš download torrent file. Meni radi, sad sam probao.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

hvala, radi :ole:
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

I ja sam počeo da ga skidam, delite torent! :zelenko:
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Uh, 7GB :noway:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja skinuo i ako ne koristim da mi se tu nađe :D
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Markus_Wolf пише:Uh, 7GB :noway:
I ti si ga skinuo zato što ga je neko "delio", tj. seedovao. Meni je download brzina za sada odlična, blizu maksimuma za moju brzinu interneta, ali jednostavno je kretenski da skineš torent i da nećeš da ga seeduješ, ne košta te ništa, a onima koji skidaju posle tebe to znači. I to ne moraš da seeduješ ne znam koliko dugo, nekoliko dana je sasvim dovoljno. Sharing is caring.
Последње учитавање од zele дана 23 Нов 2014, 11:41, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

zele пише:
Markus_Wolf пише:Uh, 7GB :noway:
I ti si ga skinuo zato što ga je neko "delio", tj. seedovao. Meni je download brzina za sada odlična, blizu maksimuma za moju brzinu interneta, ali jednostavno je kretenski da skineš torent i da nećeš da ga seeduješ, ne košta te ništa, a onima koji skidaju posle tebe to znači. I to ne moraš da seeduješ ne znam koliko dugo, nekoliko dana je sasvim dovoljno. Sharing is caring.
Kako gde, kod mene je download bilo cega sa interneta dozvoljen, ali upload i seeding zatvorom kaznjiv :)
Последње учитавање од Danijel_CH дана 23 Нов 2014, 18:25, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Da, ako seeduješ i uploaduješ nešto čime narušavaš autorska prava, a momci sa sortija su sami okačili ovaj fajl.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

U ovom slucaju je ok, ali ti si rekao globalno, pa sam zato ja odgovorio :)
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Ma dobro, meni bi skinulo za 10-ak sati torrent, seed ne bih ni osetio jer danima ne skidam nista, ucitam par stranica i to je moja aktivnost na netu. problem mi pravi malo prostora imam na hardu :D
"I sut u dupe je korak napred"
Jsmn
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 22 Јан 2011, 19:33
Место: Hollandija
Status: Није на вези

Порука од Jsmn »

Braco, Sta trebam ja sve da skinem sada? Nemam ovaj tip facepacka nikako pa mi nije jasno cim da pocinjem?
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Ne moras nista osim gejma. :) Skines ovaj Mega pack v7 i Metalic logos pack ili neki drugi logo pack. Imas sve u

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/grafika-graphics-vf158.htm
Sa ovim imas prakticno sve od grafike. Ostaje ti samo da menjas skin ako ti se osnovni ne svidja.
Корисников грб
valjevac
Youth Team Coach
Поруке: 147
Придружен: 29 Нов 2010, 23:22
Место: valjevo
Status: Није на вези

Порука од valjevac »

Не ради линк за торент комплетан
Нек' нам Бог да среће да се врате дани, славни дани наше прошлости. Да и деца наша на маракани, радују се светској титули
lošMI
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 23 Окт 2014, 15:35
Место: NS
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од lošMI »

Kad ne bi bio lenji debil možda bi video da je čovek na ovoj strani dao novi link na kom se može naći link za kompletan torent.
Последње учитавање од lošMI дана 29 Нов 2014, 23:55, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
valjevac
Youth Team Coach
Поруке: 147
Придружен: 29 Нов 2010, 23:22
Место: valjevo
Status: Није на вези

Порука од valjevac »

lošMI пише:Kad ne bi bio lenji debil možda bi video da je čovek na ovoj strani dao novi link na kom se može naći link za kompletan torent.
Линк је данас радио, па је то још један од разлога што сам писао. А то ко је овде дебил, ко не-нема потребе ти да процењујњш. Процењуј у својој кући :poz:
Нек' нам Бог да среће да се врате дани, славни дани наше прошлости. Да и деца наша на маракани, радују се светској титули
lošMI
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 23 Окт 2014, 15:35
Место: NS
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од lošMI »

Došao sam na forum jer mi je trebao link za cut out, pogledao sam sve postove u ovoj temi i našao, a ti nisi, što implicira da si glup, a i lenj. Kad je neko tako lenj i glup u meni se javi neopisiv poriv da na to ukažem. I onaj raniji link ne radi već odavno, jer vidim da je neko već tražio (i dobio) novi link.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Ovde si jedino ti glup, sto se moze zakljuciti iz tvog ponasanja i vaspitanja.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
valjevac
Youth Team Coach
Поруке: 147
Придружен: 29 Нов 2010, 23:22
Место: valjevo
Status: Није на вези

Порука од valjevac »

lošMI пише:Došao sam na forum jer mi je trebao link za cut out, pogledao sam sve postove u ovoj temi i našao, a ti nisi, što implicira da si glup, a i lenj. Kad je neko tako lenj i glup u meni se javi neopisiv poriv da na to ukažem. I onaj raniji link ne radi već odavno, jer vidim da je neko već tražio (i dobio) novi link.
Лепо са твоје стране, види се да си лепо васпитан. Да си бар једном пробао у току дана, видео би да је линк радио... али то је небитно. Почео си да пишеш глупости, а и немам намеру да се расправљам са тобом. Свако добро!
Нек' нам Бог да среће да се врате дани, славни дани наше прошлости. Да и деца наша на маракани, радују се светској титули
lošMI
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 23 Окт 2014, 15:35
Место: NS
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од lošMI »

Ali sam ti pomogao da nadješ link. Pa vi vidite ko je glup i lenj. Onaj koji ne mož' da nadje link koji na istoj strani na kojoj postuje ili ja, koji mu je ukazao na taj link. :slap:

Tokelara, Vaspitavan sam da kažem šta mislim. A i da pomognem ljudima koji ne mogu da se snadju. Uradio sam i jedno i drugo. Što se ti tako plemenit nisi našao, pa mu nacrtao gde da nadje link.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Slike igrača/Facepacks”