Back to the past [WIP]

Закључано
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Back to the past [WIP]

Порука од Sloba »

Dobio sam ideju za jedan projekat.

O čemu se radi?

Radila bi se ligaška struktura po prvim sezonama fudbala u za sada evropskim državama koje su po default aktivne na FM i bar BIH, CG, MKD. Bar njihove prve lige.

Tada su i neke drugačije države postojale ali primer za ove prostore uzeli bi se za Srbiju naj timovi iz sezone 92/93 a za Cg za istu tu sezonu samo njihovi naj klubovi.

Za pobedu bi se dobijala dva boda, za nerešen jedan.

Ne bi postojale LŠ, LE itd... postojao bi jedan SP Klubova kao i reprezentacija gde bi učestvovale sve ekipe sveta tj najbolji iz svake države nakon čega bi se moglo reći ko je najbolji na svetu.

Lige bi se detaljno radile. Bile bi možda i korekcije u igračkim kadrovima tj izmene u CA i PA kako bi neke igrače klubova koji su tada bili dobri pojačali. Primer: Zvezda je tada skoro osvojila KEŠ pa pošto ne radim sa igračima iz prošlosti onda bih neke sadašnje pojačao na određeni nivo.

Primer:

Za Srbiju, Cg... sam naveo. Primer za Englesku bi bio ovaj:

Код: Изаберите све

http://en.wikipedia.org/wiki/1899–1900_Football_League
tj. ne mora da znači da bi uzeo tu sezonu ali bih uglavnom uzeo jednu od prvih sezona u istoriji ENG fudbala i odradio 4 lige primer.

Vaš deo:

Ako neko hoće da pomogne neka da neku sugestiju ovde ako mu nije jasno neka pita. Ono što je sigurno jeste da se kreće uskoro sa izradom jer imam još neke stvari da odradim koje nisam odradio. Ako neko hoće da pomogne neka postavi određenu sezonu za neku državu za koju misli da bi trebalo odraditi i može pomoć oko prikupljanja informacija.
Последње учитавање од Sloba дана 01 Јан 2015, 21:26, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

dobra ideja...ako treba nesto da uradim na editoru javi
Корисников грб
MrBla
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 13 Феб 2014, 00:17
Место: FMLand
Status: Није на вези

Порука од MrBla »

Pozdravljam ovu ideju i ako treba neka pomoć u editoru možeš računati i na mene.
TheFuego
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Probijam granice narednih nedelja. Možda bi i trebala pomoć ali evo primer...

1. DODATAK

Radim upravo da Juga, Istočni Nemci, Čehoslovaci, Sovjeti i još nekoliko država budu zajedno aktivne na fm. Uradio sam dodatak za kupove po novom sistemu evro kao i reprezentacije sada je sve dosta zanimljivije jer će postojati i lige Skandinavije, Beneluksa... baš par jakih liga će biti sad samo ako uspem da uklopim u jednu celinu.

2. DODATAK

To je ovo. Planiram za početak Evropu, a za posle ću videti. Krećem kada završim prvo.

3. DODATAK

- Državni projekti -

Primer najbolji igrači iz jedne države igraju za određeni klub. U Italiji najbolji njihovi igrači će primer igrati za Napoli, u Srbiji ću staviti u OFK i tako dalje...

Biće i još dosta toga.
DjomlaBro
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 09 Јан 2015, 01:38
Место: Pozega
Status: Није на вези

Порука од DjomlaBro »

Kad ce ovo biti gotovo i hoce li jos koji skoro dodatak izaci i ako moze link za fm editor :) :poz:
Pitate sta radim ?
Pa sta ste ocekivali ?
J***m partizan u FM :D
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kupi original.

Krećem sa izradom kada završim prioritetnije dodatke.
Закључано

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”