Juga 4 u 1 [DOWNLOAD]

Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

nacionalna prvenstva + reg.liga
Medved87
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 16 Мар 2015, 12:45
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Medved87 »

Da,tamo pretpostavljam da se preklapaju utakmice s tekmama repke.I definitivno posjećenost treba srediti jer meni protiv CZV dodje 15.000 ljudi na stadion.Cak i danas kad cijeli Zagreb bojkotira utakmice Dinama,napunio bi se 5 puta stadion da dodje Zvezda...
A plasman u Ligu prvaka ostvarujes kroz nacionalna prvenstva.To je kao i u drugim sportovima gdje postoji reg.liga i to nebi trebalo dirati.
Ali ovo sa strancima je velik problem.Iako je sloba testirao do 2022. godine i Dinamo je osvajao naslove u tom testiranju,jednostavno nema sanse da se ista napravi s tim klubom jer moraju igrati juniori da bi se uopce sastavila momcad.Stoga ova stvar sa max 1 foreigner IN u sezoni je bolja solucija nego ovako ogranicavati.Da ne pricam o tome koliko se smanjuje kvaliteta lige ukoliko nema stranaca...
Zdravko odlazi!
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Staviti 6 stranaca u ligi i to je to.

Plasman u EL u kosarci se ostvaruje preko regionalne lige.

Prvak u regularnom delu i finalisti plejofa idu u EL koliko se secam.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Sve to moze da se uradi ali autor nije tako zamislio regionalnu ligu vec kao takmicenje koje se igra zbog zarade i prestiza. Jos veci je problem to sto ako se to uradi onda se gubi postojeci sistem LS i LE. Takodje koeficijenti drzava vise ne rade pa bi svaka drzava imala UVEK isti broj predstavnika u Evropi. Ni registracija igraca za Evropske kupove vise nece biti moguca. Sve je to bug koji mi pokusavamo da resimo vec 4-5 godina ali englezi (namerno malim slovom) nece da saradjuju.

Problem je verzija 2 jer se moraju izbaciti ex-drzave i ponovo napraviti sva kontinentalna i internacionalna takmicenja. Samo tako je moguce igrati Yugu.
Medved87
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 16 Мар 2015, 12:45
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Medved87 »

Moguce.Ali onda se mora izbaciti nekom drugom (nekom natjecanju,da bi se oslobodilo mjesto za prvaka reg. lige) mjesto u Europi ili tako nesto.Ne znam tocno kako to funkcionira pa necu nabadati.Ali sve u svemu mislim da ce sa tih par promjena ovo biti savrseno ukupno gledano.Makar mislim da i sami mozemo to promijeniti u editoru.Pod avg.attendance se promijeni posjecenost a jednostavno promijenis u ligi max broj stranaca u squadu i u match squadu.
Zdravko odlazi!
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Medved87 пише:Moguce.Ali onda se mora izbaciti nekom drugom (nekom natjecanju,da bi se oslobodilo mjesto za prvaka reg. lige) mjesto u Europi ili tako nesto.Ne znam tocno kako to funkcionira pa necu nabadati.
Lepo zvuci ali nemoguce je :)
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од daniloviccc »

Zbog cega pise da su svi ucesnici prve federalne lige kvalifikovani za ligu evrope od pocetka do kraja sezone?
Medved87
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 16 Мар 2015, 12:45
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Medved87 »

averel80 пише:
Medved87 пише:Moguce.Ali onda se mora izbaciti nekom drugom (nekom natjecanju,da bi se oslobodilo mjesto za prvaka reg. lige) mjesto u Europi ili tako nesto.Ne znam tocno kako to funkcionira pa necu nabadati.
Lepo zvuci ali nemoguce je :)
Vjerujem...onda samo attendance popraviti i nesto smisliti sa brojem stranca.Razumijem kaj je Sloba zamislio i svidja mi se ideja ali ipak treba zadrzati profil i nalicje nekih klubova.Ako Dinamo oduvijek ima hrpu stranaca i ako je to njegov zastitni znak i nacin rada,onda bi bilo dobro neka tako ostane.Ali stvarno bi bilo super ograniciti broj stranaca u ulaznim transferima.To je dobra zamjena za ovo sta je autor pokusao napraviti.
Zdravko odlazi!
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

daniloviccc пише:Zbog cega pise da su svi ucesnici prve federalne lige kvalifikovani za ligu evrope od pocetka do kraja sezone?
Zato sto nisu izbacene ex-yu drzave i nije sredjen novi sistem evropskih kupova. Ne zelim da budem grub prema Slobi ali verzija 2 je daleko od kraja.
Medved87 пише:Vjerujem...onda samo attendance popraviti i nesto smisliti sa brojem stranca.Razumijem kaj je Sloba zamislio i svidja mi se ideja ali ipak treba zadrzati profil i nalicje nekih klubova.Ako Dinamo oduvijek ima hrpu stranaca i ako je to njegov zastitni znak i nacin rada,onda bi bilo dobro neka tako ostane.Ali stvarno bi bilo super ograniciti broj stranaca u ulaznim transferima.To je dobra zamjena za ovo sta je autor pokusao napraviti.
Nisam strucan za to. Ja se uglavnom bavim ligaskim sistemima a databazi ne pridajem puno znacaja. Sto se stranaca tice- treba naci neku sredinu. Ja mislim da je 4 realno.
Последње учитавање од averel80 дана 16 Мар 2015, 15:47, учитано 1 пут укупно.
Medved87
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 16 Мар 2015, 12:45
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Medved87 »

averel80 пише:Zato sto nisu izbacene ex-yu drzave i nije sredjen novi sistem evropskih kupova. Ne zelim da budem grub prema Slobi ali verzija 2 je daleko od kraja.
Kod mene nije tako a igram V.2...Kod mene nikom ne pise da se kvalificirao za ista tokom sezone.A sad sam u 11. mjesecu.
Jel se to regulira u drugoj sezoni ili ostaje?
Последње учитавање од Medved87 дана 16 Мар 2015, 15:58, учитано 1 пут укупно.
Zdravko odlazi!
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Probacu jednu opciju za koju ne verujem da ce raditi ali ipak... Javicu kako je proslo
Medved87
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 16 Мар 2015, 12:45
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Medved87 »

I da,naravno,taj second nationality srediti kod stranaca koji bi trebali imati nas second nat (Zlatan,Drmic,Krkic, itd...)
Последње учитавање од Medved87 дана 16 Мар 2015, 16:15, учитано 1 пут укупно.
Zdravko odlazi!
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од daniloviccc »

Ako su svi kvalifikovani, za LE kao sto pise, i ako postoje jos dosta propusta takvih, bbolje da dodatak nije izlazio nezavrsen, i da ne krecemo da igramo uopste ukoliko nije gotovo..
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nisam bio pre tu pa ću sada probati da odgovorim na sve.
daniloviccc пише:Zasto u prvoj federalnoj ligi, posle 6 kola pise na tabeli pored svake ekile da je kvalifikovana za evropsko takmicenje? :-( igram V2 pod zastavom juge, kao i ti slobo, i da, zasto sam video da engleska i skotaka i dalje igraju meceve, kada postoji britanija, nemaju igrace, ali igraju i dalje?
Već sam objasnio to. Nisam znao za to od strane SI-a ali tako je. Igraju je i Srb, Hrv.. ali ne nešto previše. Ne učestvuju na velikim takmičenjima i loše su kotirani. Njihov rejting kao i Eng i Ško.. ne postoji. Postoji reprezentacija Velike Britanije ali ona igra samo OI. Razmišljao sam o tome da sve iz VB osoblje prebacim u Eng pa bi tako bila jaka Eng a ništa se ne bi remetilo u dodatku. Razmišljam o tome pa me zanima i šta vi mislite? :)
suki86 пише:Slobo majstore svaka čast nadmašio si sam sebe :winner: :cheers: .
Ipak imam kritiku kako sad da završim sejv sa Vaduzom i da konačno uzmem švicarsko prevenstvo kad mi se ovo igra :P, pa Vaduz mora na dugo čekanje.

E da što se tiče piratske verzije,ako staviš da sve lige imaju kao i srbija update day sezone 25 jun,onda će sve raditi i njima čisto da znaš jer ja sam već provjerio i znam da radi ako se to napravi i na piratskim verzijama.
Nisam znao za to.
Medved87 пише:Pozdrav svima.Nov sam tu na forumu ali igram ovu igru od CM 99/00.Takodjer cesto skidam addove poput ovof i htio bi reci da si Sloba napravio odlican posao.Ima par malih sitnica koje jos treba twerkati ali sve u svemu,vrhunski posao.
Htio bi ti samo na neke sitnice skrenuti paznju.Igram ovu V2 posto sam to i prije igrao i najdraza mi je.Npr second nationality se treba popraviti.Igraci koji su strani drzavljani (npr Josip Drmic ) a imaju ''nas'' second nat., vise nemaju second nat uopce u V2.Takodjer je tesko igrati s max 2 stranca u starting 11 (iako je to tako realno bilo).Npr igram sa svojim Dinamom koji je inace uvijek sa 7-8 stranaca u prvih 11.Takodjer Yuga kao nacionalna ekipa nema uopce reputation stoga npr kad pobjedi Farske Otoke u prijateljskoj,mediji govore da je to surprise.
Vrijednosti igraca su bitno smanjene na pocetku pa npr u Dinamu nemam nikog (osim igraca s posudbe) koji vrijede vise od 500-600K funti.Zbog tog se dogadja da igraci poput Vlasica (hajdug) , ademija ( dinamo ), Jovica (zvezda) odlaze odmah u prvim danima prijelaznog roka za mizerne novce.Trebalo bi nekako zastiti taj odljev najperspektivnijih.Takodjer predlazem da nema ogranicenja stranaca u squadu nego da se stavi da je max 1 ''in'' transfer foreign igraca u sezoni te da se poveca da u match squadu moze igrati barem 3 stranca.Znam da je poanta da se odrzi domaca kvaliteta i koncentracija igraca u ligi ali je to nemoguce posto oni odlaze zbog malih cijena za sitne pare u bijeli svijet.
Nadam se ne shvacas ovo kao kritiku nego samo kao zapazanje.Jos jednom,vrhunski posao si napravio.
Pozdrav,

Cenim tvoj post jer je poprilično argumentovan.

- Hm, ja sam malo zaboravio ali ok sa tim što je ograničenje stranaca ne veliko baš nije nikakav problem jer Dinamu se sada ili drugom nekom klubu iz svih država računaju kao stranci pa čak i iz Albanije, Kube (Albanija zbog Prištine, Kuba, Sovjeti... zbog komunizma takozvanog)..
- To ću nekako popraviti. Primetio sam to i može se promeniti u editoru i moguće je da ću to odraditi već večeras kad su cene u pitanju jer je poprilično neigrivo tipa igrač kao što je neki talenat iz Voše ili Hajduka napusti klub za 300-400k €.
- Ovo za strance ću videti. Upravo Dinamo pravi ogroman problem a ne toliko drugi. Jbg. Dinamo sa ograničenjima koje sam ja hteo ispao bi na kraju iz lige. :D Zato moram malo da prilagodim i Dinamu ali d ane bude nerealno jer neka ograničenja moraju da postoje.

I nema šta da se izvinjavaš ili nešto slično. Volim ja i kritike. Vlada velika zainteresovanost i za dodatak pa ljudi stalno hvale ili kritikuju što mi je jako drago. A kao što vidiš trudim se i ja da odgovorim svima. :)
Danijel_CH пише:

Код: Изаберите све

http://gyazo.com/61807a5f835e4c766c09e6dde7015c64
Bolje mi ide u LS nego u regionalnoj :xD:
Ono što je zanimljivo jeste da sam na testiranjima video kako isto klubovima odlično ide Evropa a u regionalnoj ligi skroz slabo.. pa često su i plej of igrali neki slabiji timovi a Cz ili Hajduk nisu ulazili u isti.
Danijel_CH пише:Jedna stvar je malo problem, a to je poklapanje utakmica Regionalne lige sa utakmicama reprezentacije.

Takodje, Dinamo nema nikakve sanse u regionalnoj zbog toga sto je ogranicen broj stranaca, a oni ih imaju na pretek.

Posetu definitivno treba srediti.

E sad, mislim da se moze srediti da se iz regionalne lige ide u LS.

Probaj Slobo da iscackas to, jer pobednik LE ide u LS, mozda mozes to napraviti i u regionalnoj, posto je igrica vidi kao kontinentalno takmicenje.
Povećaću broj stranaca u regionalnoj ligi kao ograničenje ili potpuno ugasiti.

Posetu isto moram srediti. Kod drugih dodataka je ok koliko vidim... dosta posete bude koliko sam primetio ali taj dodatak je malo problem V.1 pa ću probati da sredim.

Što se tiče utakmica reprezentacije i regionalne lige pokušao sam to da rešim i probaću dodatno na tome da poradim. Naime, stavio sam ako ti 4 igrača idu u reprezentaciju da se utakmica može odložiti. Smanjiću to na 1 ili 2. Time delimično rešavam sve a drugačije je nemoguće. Probaću da doradim te dodatke dodatno da bude daleko bolje jer to sada i nije veliki posao a sviđa mi se i broj konstruktivnih kritika. Nemoguće je bilo baš da odradim bez greške. :D A ima i nekoliko propusta ali jbg. Rešiću to.

Ovo za LŠ i LE sam probao bar u LE da se ide i sada.. možda bi i išlo i ide se ali pod uslovom da se ne obezbedi kroz svoju državu. Ja nisam imao taj slučaj na testiranjima. Baš nikako.

A podesio sam da finalisti a kasnije i šampion igraju u LE ali nije htelo nešto. Poradiću još na tome.
Medved87 пише:Da,tamo pretpostavljam da se preklapaju utakmice s tekmama repke.I definitivno posjećenost treba srediti jer meni protiv CZV dodje 15.000 ljudi na stadion.Cak i danas kad cijeli Zagreb bojkotira utakmice Dinama,napunio bi se 5 puta stadion da dodje Zvezda...
A plasman u Ligu prvaka ostvarujes kroz nacionalna prvenstva.To je kao i u drugim sportovima gdje postoji reg.liga i to nebi trebalo dirati.
Ali ovo sa strancima je velik problem.Iako je sloba testirao do 2022. godine i Dinamo je osvajao naslove u tom testiranju,jednostavno nema sanse da se ista napravi s tim klubom jer moraju igrati juniori da bi se uopce sastavila momcad.Stoga ova stvar sa max 1 foreigner IN u sezoni je bolja solucija nego ovako ogranicavati.Da ne pricam o tome koliko se smanjuje kvaliteta lige ukoliko nema stranaca...
To za posete ću definitivno probati da sredim ali ovim najvećim klubovima uglavnom pa ćemo videti. Biće baš dorađivanja. Ne znam sad ali kakva je vaša ideja otprilike? I šta mislite o ideji smanjivanja lige na 12 ili 10 klubova kada je regionalna liga u pitanju? To je taman oko 38 utakmica onda godišnje sa prvenstvima jer bi bilo ako je 12 klubova u ligi dakle 22 utakmice + nacionalna prvenstva 14 to je 36 + plej of regionalne lige (max 4) + kup (max 3) i to bi bilo ukupnih 43 što je po meni ok. Ako je 10 klubova to je još manje i ne bi se mnogo menjalo u tom smislu ali bi samo najbolji igrali ligu dakle da bi neko igrao regionalnu ligu uglavnom bi morao da bude šampion. Primer za ligu 10:

Liga:
2 Srb
2 Hr
1 BIH
1 Slo
1 MKD
1 CG

Kup:
Pobednik kupa Srb
Pobednik kupa Hr

Ako je liga 12 sve isto samo se stavi 2 BIH dakle vicešampion lige + zadnji osvajač regionalnog takmičenja.
averel80 пише:Sve to moze da se uradi ali autor nije tako zamislio regionalnu ligu vec kao takmicenje koje se igra zbog zarade i prestiza. Jos veci je problem to sto ako se to uradi onda se gubi postojeci sistem LS i LE. Takodje koeficijenti drzava vise ne rade pa bi svaka drzava imala UVEK isti broj predstavnika u Evropi. Ni registracija igraca za Evropske kupove vise nece biti moguca. Sve je to bug koji mi pokusavamo da resimo vec 4-5 godina ali englezi (namerno malim slovom) nece da saradjuju.

Problem je verzija 2 jer se moraju izbaciti ex-drzave i ponovo napraviti sva kontinentalna i internacionalna takmicenja. Samo tako je moguce igrati Yugu.
Ali ne znam je si li probao da pokreneš solo neku državu?

AKO se solo pokrene Juga a isto važi i za ostale države, koeficijenti pogotovo tada ne prave problem! Dakle... ako se pokrene SOLO Juga šampion ide u kval. za LŠ a viceprvak / finalista/osvajač kupa u kval. za LE. Ne znam samo kako se odražava na reprezentacije to.

I da... ja sam naznačio problem sa koeficijentima koji traje dve sezone a nakon toga je sve normalno oko novoaktiviranih država. Problem pravi Gibraltar ali nakon tri sezone ni oni više neće zajebavati pa tako Gibraltaru i ostalima se skroz gube koeficijenti a države se raspoređuju pravilno u evrokupove.

Testirao sam jednom 30 a jednom 20 sezona i zadovoljan sam tim mada nekome izgleda kao bag. Jednostavno.. SRBIJA, HR... nemaju više ni jednu jedinu ekipu a to ne pravi problem i igra ne puca. Koeficijenti se kroz par sezona regulišu. A ako se pokrenu samo Juga, Sovjeti... uopšte problemi ne postoje. Nikako. :)

EDIT: Moja greška. Osvajač kupa ide u Evropu što je sasvim ok a od treće sezone je sve ok što je zadovoljavajuće po meni.
Medved87 пише:
averel80 пише:
Medved87 пише:Moguce.Ali onda se mora izbaciti nekom drugom (nekom natjecanju,da bi se oslobodilo mjesto za prvaka reg. lige) mjesto u Europi ili tako nesto.Ne znam tocno kako to funkcionira pa necu nabadati.
Lepo zvuci ali nemoguce je :)
Vjerujem...onda samo attendance popraviti i nesto smisliti sa brojem stranca.Razumijem kaj je Sloba zamislio i svidja mi se ideja ali ipak treba zadrzati profil i nalicje nekih klubova.Ako Dinamo oduvijek ima hrpu stranaca i ako je to njegov zastitni znak i nacin rada,onda bi bilo dobro neka tako ostane.Ali stvarno bi bilo super ograniciti broj stranaca u ulaznim transferima.To je dobra zamjena za ovo sta je autor pokusao napraviti.
Slažem se.
averel80 пише:
daniloviccc пише:Zbog cega pise da su svi ucesnici prve federalne lige kvalifikovani za ligu evrope od pocetka do kraja sezone?
Zato sto nisu izbacene ex-yu drzave i nije sredjen novi sistem evropskih kupova. Ne zelim da budem grub prema Slobi ali verzija 2 je daleko od kraja.
Medved87 пише:Vjerujem...onda samo attendance popraviti i nesto smisliti sa brojem stranca.Razumijem kaj je Sloba zamislio i svidja mi se ideja ali ipak treba zadrzati profil i nalicje nekih klubova.Ako Dinamo oduvijek ima hrpu stranaca i ako je to njegov zastitni znak i nacin rada,onda bi bilo dobro neka tako ostane.Ali stvarno bi bilo super ograniciti broj stranaca u ulaznim transferima.To je dobra zamjena za ovo sta je autor pokusao napraviti.
Nisam strucan za to. Ja se uglavnom bavim ligaskim sistemima a databazi ne pridajem puno znacaja. Sto se stranaca tice- treba naci neku sredinu. Ja mislim da je 4 realno.
Imao sam napravljene kupove po starom sistemu ali sam brisao ako se ne varam... nema veze možda se odlučim opet da odradim.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Upravo sam proverio. Koeficijenti prestaju sa radom ukoliko evropa ima ispod 51 drzave. Maximalan broj ne znam ali na FM14 je bilo 49-54. Ovde je od 51-???. Sve u svemu nije ni vazno jer klupska takmicenja ne mogu raditi normalno dok se ne srede. O internacionalnim necu ni pricati.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Čekaj. Testirao sam dakle jednom 30 a jednom 20 sezona. Kako tačno ne rade koeficijenti? Ne razumem kako to kada klubovi iz Juge su stalno išli u Evropu bez ikakvog problema kao regularne države. Pa ako napravim evrokupove po novom sistemu koeficijenti neće postojati.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Moras obrisati nepostojece drzave da bi igra bila realna. U tom slucaju koeficijenti a samim tim i LS i LE prestaju sa radom. Cak i ako to ne uradis one rade ali bude puno gresaka. Fajlovi za LS i LE su pravljeni tako da mogu da istrpe max 1 drzavu manje ili vise (zavisno od FM) i cak i ako ucitas samo Yugoslavia file nece raditi kako treba. Zbog nedostatka klubova i zbog onih ex-yu drzava u listi koeficijenata-imaces problem. Igra ce uzimati neke no name klubove samo da popuni broj ekipa. Na fm14 je bilo moguce napraviti samo YUGU jer si onda imao 49 drzava i to je radilo(mada je brljavila LS i LE bas zbog tog broja) ali je radilo nekako.
MBarbaric je radio dobar fajl (ima ga na SI forumu) u kom je odradio sve(yugu, cehoslovacku, nemacku i sssr) nova evropska i internacionalna takmicenja.
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од daniloviccc »

Nisi trebao da objavljujes dodatak jos, jer smo mi poceli da igramo, a ti sad kazes da ces tek da ga doradjujes...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ma nije to velika dorada. Sem toga ja sam sam radio.. ali to sto vi pricate manje ili vise ja sam naznacio u uvodu i da stavim kraj s tim Jugu ako pokrenete samu radice bez ikakvih bagova i sa koef a ni zajedno po meni nije neki bag.

Dakle.. ima blizu 200k izmena sa svim fajlovima koji ce i narednih dana izlaziti (Ist. Nemacka, Baskija..). To nisu sve izmene osoblje vec i dosta toga drugoga.

Uglavnom.. Igra ne puca radi bez problema perfektno nije al sam ja zadovoljan. Bice minimalnih dorada.

P.s NO NAME klubovi? To nisam primetio kod ovih dodataka.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Ne rade ti internacionalna takmicenja. U LS i LE imas po 10 ekipa iz SSSR,YUG,CZE. Ako je to mali propust onda u redu.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”