Filmovi

Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

To su parodije :rugalica:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
crne cvidze
Youth Team Coach
Поруке: 146
Придружен: 06 Нов 2010, 17:24
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од crne cvidze »

dajte neke predloge na fazon "the damn united" recimo. a moze i neke geto filmove, crnje i to.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Stari film opasnost po drustvo...Geto,crnci...dobar film.Pa onda imas onaj sa Mišel Fajfer gde je Cooliov sound track Gangsta Paradise...ne mogu da se setim kako se zove film.

Sad sam baš uzeo da pogledam Kraljev Čovek,film koji deobio Oskara...javljam kakav je.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

crne cvidze пише:dajte neke predloge na fazon "the damn united" recimo. a moze i neke geto filmove, crnje i to.
Remember the Titans.
Корисников грб
Pajser
Manager
Поруке: 2258
Придружен: 14 Нов 2010, 19:02
Место: Vranje
Status: Није на вези

Порука од Pajser »

Dangerous Minds ti je to sa Fajfer ako se ne varam.
Potpis
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Orthodox пише:Stari film opasnost po drustvo...Geto,crnci...dobar film.Pa onda imas onaj sa Mišel Fajfer gde je Cooliov sound track Gangsta Paradise...ne mogu da se setim kako se zove film.

Sad sam baš uzeo da pogledam Kraljev Čovek,film koji deobio Oskara...javljam kakav je.
Dangerous Minds (1995) se zove ..

A ovaj drugi nije covek nego speech .. ili ti govor .. i film je odlican,tj bar se meni svideo ..

Ma da zadnje vreme gledam uglavnom komedije i horore to mi pase nekako ..

Recimo preporucio bi Fat Pizza australijska komedija totalno 'underrated' film , a sabila ..

Fear and Loathing in Las Vegas legendaran Depov .. The Hangover naravno ko nije gledao ako ima takvih uopste , sad ce i dvojka uskoro .. How High crnacka komedija .. Saw svi delovi .. Insidious jedan od boljih horora koje sam pogledao zadnje vreme .. I recimo MegaMind ko voli animirane tipa Ledeno doba .. toliko od mene za sad :ole:
Последње учитавање од Lucifer дана 25 Апр 2011, 22:39, учитано 2 пута укупно.
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Ivan 96
Assistant Manager
Поруке: 757
Придружен: 27 Окт 2010, 08:44
Место: Begaljica
Status: Није на вези

Порука од Ivan 96 »

Preporucujem svima da pogledaju filmove Sisanje i Montevideo,bog te video(ako vec niste gledali).
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Jebo nanu sve sam pogledao od ovoga... :cheers:

Law abiding citizen je dobar film.triler akcija...bas vristi od neočekivanih obrtaja.
Корисников грб
Toxic
Assistant Manager
Поруке: 607
Придружен: 30 Нов 2010, 14:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Порука од Toxic »

a mogli bi nekad i okciti linkove (posto neke od filmova koje ste napisali nisam gledao a ako neko nije gledao neki od onih koje sam ja napisao nek se obrati na pp xD ) ? :cheers: nzm meni je dobar krug,saw, the mist itd itd... xD e da vas pitam taman zna li neko kako se zovu sledeci filmovi u jednom neki lik dolazi u zatvor i pravi ekipu kao i sta ti ja znam xD a u drugom neki hrvat kao igra tamo po ulicama u francuskoj i na kraju zavrsi u PSZ :D nadam se da bar neko zna o cemu pricam :cheers:
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Pa nije ti ovo rodjace warez forum .. kakvi linkovi te spopali .. :nasty:

Admine ma de znam sta sve nisam pogledao nego ko ce da se seti .. al najvise me se svidja Stari zavet :)
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Toxic пише:a mogli bi nekad i okciti linkove (posto neke od filmova koje ste napisali nisam gledao a ako neko nije gledao neki od onih koje sam ja napisao nek se obrati na pp xD ) ? :cheers: nzm meni je dobar krug,saw, the mist itd itd... xD e da vas pitam taman zna li neko kako se zovu sledeci filmovi u jednom neki lik dolazi u zatvor i pravi ekipu kao i sta ti ja znam xD a u drugom neki hrvat kao igra tamo po ulicama u francuskoj i na kraju zavrsi u PSZ :D nadam se da bar neko zna o cemu pricam :cheers:
za ovaj prvi ima jedno da te ne lazem 50-tak filmova sa takvom tematikom,a drugi je

Код: Изаберите све

http://www.imdb.com/title/tt0295736/
i nije Hrvat vec Madjar :)
Корисников грб
Toxic
Assistant Manager
Поруке: 607
Придружен: 30 Нов 2010, 14:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Порука од Toxic »

a znam da je neki rtd :xD:
EDIT : jel mozes da das neki link od tih pedesetak ? :D
Последње учитавање од Toxic дана 26 Апр 2011, 01:02, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Toxic пише:a mogli bi nekad i okciti linkove (posto neke od filmova koje ste napisali nisam gledao a ako neko nije gledao neki od onih koje sam ja napisao nek se obrati na pp xD ) ? :cheers: nzm meni je dobar krug,saw, the mist itd itd... xD e da vas pitam taman zna li neko kako se zovu sledeci filmovi u jednom neki lik dolazi u zatvor i pravi ekipu kao i sta ti ja znam xD a u drugom neki hrvat kao igra tamo po ulicama u francuskoj i na kraju zavrsi u PSZ :D nadam se da bar neko zna o cemu pricam :cheers:
To mi lici na Mean Machine
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Jeste to je to definitivno .. Engleski batica Mirkovic bivsi igrac Celzija Vinnie Jones i legenda Jason Statham :D Uredan film skroz ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Toxic
Assistant Manager
Поруке: 607
Придружен: 30 Нов 2010, 14:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Порука од Toxic »

e jeste to odma cim sam usao u link i video dresove znao sam :cheers: hvala :yesko:
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

Jel ima neko da mi preporuci dobar horor, al ne ono tipa klanje i to, nego neki sto udara na psihu.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Insidious (2010) Ne znam da li si gledao Drag Me to Hell .. dosta uredan psiho horor .. The Crazies isto nije los ma da dosta slican fazon kao Resident Evil .. Let Me In isto moja preporuka ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ovaj mali glumi i u filmu Unborn,koji je isto po traileru bio veliki hit ali nisam bio bas odusevljen i ako film moze da se pogleda.

I ja inace volim psiho horore,tipa 6.čulo,Duhovi u nama (najači film ikada),Beli šum itd...ako niste pogledali nešto od ovoga,preporučujem opasno :yesko:
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Preporucujem svima filmove Danny Boyle-a, kida lik
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

lvzifer пише:Insidious (2010) Ne znam da li si gledao Drag Me to Hell .. dosta uredan psiho horor .. The Crazies isto nije los ma da dosta slican fazon kao Resident Evil .. Let Me In isto moja preporuka ..
E danas sam gledao ovaj Indusios i mogu da ti kazem da nije los sve dok nisu ukljucili ovog demona iz crtanog filma...mislim da im on nije trebao u seriji doro uradjenih kostima sa real ljudima :nasty: ali nije loš :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Obrazovanje - Kultura - Umetnost”