Kako ste proveli dan?

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

mmladja пише:Ja kuvam kad moram (da ne crknem od gladi), i to znam 5 jela pa njih vrtim, a ako je na krace, spremam musaku, to mi je omiljeno. A zna i Bard valjda da kuva, ali ne znas ti kakva je hrana koju njemu posalju iz Valjeva, mrtav bi ustao iz groba da dodje da jede :)
Ja sve što znam je da bacim nešto na tiganj... Šta god samo da se peče... :D Slaninu znam da pržim na 10 načina, pržena 1 minut, pržena 2 minuta itd. :zelenko:
Корисников грб
Bard
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3355
Придружен: 25 Окт 2010, 15:15
Место: Beograd
Steam: bard_whtid
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Bard »

Androsito пише:
mmladja пише:Ja kuvam kad moram (da ne crknem od gladi), i to znam 5 jela pa njih vrtim, a ako je na krace, spremam musaku, to mi je omiljeno. A zna i Bard valjda da kuva, ali ne znas ti kakva je hrana koju njemu posalju iz Valjeva, mrtav bi ustao iz groba da dodje da jede :)
Ja sve što znam je da bacim nešto na tiganj... Šta god samo da se peče... :D Slaninu znam da pržim na 10 načina, pržena 1 minut, pržena 2 minuta itd. :zelenko:
Jeli smo kajmaka i sira, mrzelo nas da podgrejemo xD

A dan bio zanimljiv, izlezavali se do 3, posle na pivo, pa na Zvezdu, bilo dobro majku mu :ole:

Ali, Jedinstvo je Jedinstvo :fanman:
We will remember
Skies may fade
And stars may wane
We won't forget
We will remember
Until the skies will fall
We won't forget
We will remember
We all shall follow doom
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Tik'al пише:Sinisa koliko godina imas? :)
13
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Sinisa Pro1 пише:
Tik'al пише:Sinisa koliko godina imas? :)
13
E pa onda samo polako, ima jos vremena za tebe :)
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

KOMA
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Juče izdominirao poslednji ispit, počeo da se nalivam već od ranog popodneva, u predvečerje prešao u kafanu, izašao iz nje pre 7,8 sati. Zato se sad raspadam.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Prijavljivao j***ni prijemni ispit na j***nom PMF-u -.-"
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

druzices se sa nemsijem
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Da ozivim malo ovu temu, steta da padne u zaborav :zelenko:
Nikad mi gore i dosadnije nije bilo, slomih prste na Desanki(:smajli1:), ceo dan smaranje u skoli nista ne pisem, kuci nista ne radim, ne treniram, ne mogu da se obucem sam tako da se po ceo dan izlezavam u gacama, otprilike isto i u skoli samo u pantalonama xD
Корисников грб
Bard
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3355
Придружен: 25 Окт 2010, 15:15
Место: Beograd
Steam: bard_whtid
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Bard »

U pravu si, steta da propadne, mozda neko od modova cak da stavi i na sticky? :)

Meni je proslih par dana bilo skroz ludo, odlucio da menjam faks, pa trcim po Beogradu kao lud, prijavi se ovde, prijavi se onde, pa trazi papire iz srednje, pa vadi neka uverenja za Filoloskog, crkoh i pukoh kinte dok sam sve obavio...

Sreca, pa je sad ostalo samo da se odlucim do 1. oktobra sta da upisem :fanman:
We will remember
Skies may fade
And stars may wane
We won't forget
We will remember
Until the skies will fall
We won't forget
We will remember
We all shall follow doom
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Meni smaranje po ceo dan, uvece u stetu, uspavam se obavezno na prva 2-3 , odem na dorucak, onda u skoli ne pisem nista izlezavam se slusam muziku, popodne kuci pa na trening i tako u krug vrte se prase i njegov drug. :zelenko:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Barde sto menjas faks? Evo ja sam na filoloskom, ostalo mi jos dva ispita, sad strebam jedan. Koja si grupa? Ja 05, srpska knjizevnost i jezik. Kad je ispitni rok svi dani su isti, malo kupovina, malo kuvanja, mnogo ucenja, pa onda malo fm.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Bard
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3355
Придружен: 25 Окт 2010, 15:15
Место: Beograd
Steam: bard_whtid
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Bard »

Popizdeo vise, ne zna se ko pije, ko placa, pogotovu na mojoj katedri. Inace sam (bio) 18, skandinavistika, odslusao 3. godinu, a ostala mi 2 ispita iz druge.
We will remember
Skies may fade
And stars may wane
We won't forget
We will remember
Until the skies will fall
We won't forget
We will remember
We all shall follow doom
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

to si upravu, haos jedan na faksu. Ja i dan danas ne mogu da verujem koja smo mi beda od faksa. Organizacija ravna nuli. Profesori uglavnom nadrkani i sve funkcionise po nekom ortackom sistemu. Profeserori od 80 godina ne mogu da gledaju, a vamo kao drze predavanja. :slap: Ne znam kako sam izdrzao. Valjda me spasilo to sto zivim sa devojkom i to sto smo zajdno upisali faks.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Bard
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3355
Придружен: 25 Окт 2010, 15:15
Место: Beograd
Steam: bard_whtid
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Bard »

To je to, imao je neko da te gura. Meni je nervoza krenula kada sam polozio ispit i uzeo potpis od profesora za indeks, a ispita nije bilo u kompu, jer se gospodin nije setio da vrati prijavu u sekretarijat i da kaze da sam trebao da polazem oba dela u junu, a ne posebno januar i jun i tada mi je 6 espb otislo u k***c. Zbog kojih sam okinuo godinu.

Posle se jedva nakanio da nastavim, rek'o 'ajde da guram, ucim nesto sto volim, ali nije bilo sanse, nema volje, nema zelje, sada je doslo do tacke da nema ni poente, otkad je Profesor Rajic preminuo.

Zvanicno nemamo sefa katedre, toliko o tome.
We will remember
Skies may fade
And stars may wane
We won't forget
We will remember
Until the skies will fall
We won't forget
We will remember
We all shall follow doom
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

da, da sad sam se setio prof. Rajic je kod vas na katedri bio baja. Nisam imao tu cast da prisustvujem njegovim predavanjima. Zao mi je zbog toga gotovo isto koliko mi je zao sto nisam slusao predavanja Novice Petkovica(on je kod nas na katedri bio jedan od najboljih, predavao knjizevnost XXveka, takodje preminuo ralativno mlad).
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”