FM24 Editor

Корисников грб
zonja
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 17 Авг 2011, 04:16
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Steam: zonja FM
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

FM24 Editor

Порука од zonja »

Cao ljudi, treba mi pomoc oko editora, nadam se da je dobro mesto posto vidim da je samo ime podforuma promenjeno u FM24, a svi fajlovi su za 23, kao da nije arhivirana 23. verzija..

Da li je neko uspeo da verifikujr nase lige u editoru? Hocu da se igram sa pravilima, ali svaki put dobijam gresku, a da pritom nisam nista ni promenio..

Sve sto je uradjeno je:
1. dodato je pravilo da se dodaju nize lige na postojecu struktru
2. pravilo konvertovano u napredno (advanced)
3. Pokusaj verifikacije Prve lige je nuspesno.. Greska je:"ime kluba (nebitno koji klub, uvek se menja klub)" has no squad selected for Prva Liga Srbije Preliminary Phase match on 2/8/2025

Kao da druga sezona ne generise timove, ostale lige/zemlje prolaze verifikaciju bez problema, samo Srbija ne moze.. Ako neko zna resenje, moze da pomogne, pomoc bi mi dobrodosla.

Zahvlajujem :cheers:
Корисников грб
nemasoft
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 25 Јул 2011, 11:50
Место: Novi Sad
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FM24 Editor

Порука од nemasoft »

Bajo iskreno, lakse mi je da kazes sta hoces da promenis i da ti ja odradim, nego da ti objasnjavam sad gde je problem, jer em neces razumeti, em cemo izgubiti vreme i ti i ja.. A ako si bas zapeo, izguglaj imali su ljudi slicnih problema pa ces videti gde je problem.
Корисников грб
zonja
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 17 Авг 2011, 04:16
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Steam: zonja FM
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Re: FM24 Editor

Порука од zonja »

Hvala druze na savetu, skloni mi sva ogranicenja po pitanju igraca za mec na svim ligama u Srbiji (FGN, min mladih i slicno, sva 4 uslova na svim takmicenjima skloni), pa cu ja sam videti sta si sve izmenio :cheers:

EDIT: Zaboravio da napisem, i da je Srpsku ligu moguce izabrati u igri, to je ranije bukvlano sam Edidor radio bez da je potrebno bilo sta dodatno da menjas, samo da verifikujes Advnaced Rules. Hvala.
Корисников грб
zonja
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 17 Авг 2011, 04:16
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Steam: zonja FM
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Re: FM24 Editor

Порука од zonja »

nemasoft пише: 17 Нов 2023, 09:29 Bajo iskreno, lakse mi je da kazes sta hoces da promenis i da ti ja odradim, nego da ti objasnjavam sad gde je problem, jer em neces razumeti, em cemo izgubiti vreme i ti i ja.. A ako si bas zapeo, izguglaj imali su ljudi slicnih problema pa ces videti gde je problem.
Ima li nade druze za ovo ili da se ne nadam? :)
Корисников грб
zonja
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 17 Авг 2011, 04:16
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Steam: zonja FM
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Re: FM24 Editor

Порука од zonja »

Evo koga interesuje da se igra sa podesavanjima za nase tri lige (Super, Prva i Srpska) moze da skine editor fajl sa vec verifikovanim advanced pravilima, tj mozete da menjate pravila koja zelite: LINK
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM24 Editor fajlovi i DB dodaci / Databases”