Napredak Kruševac

Sve o Football Manager 2023
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

Слика
Pozdrav drugari, braco i prijatelji menadzerlije! 😁
Neki od vas ovde verovatno jos uvek pamte moj sejv i FM Story sa Napretkom koji sam kacio ovde pre nekih godinu dana. Nažalost, taj sejv je na svom vrhuncu otišao u nepovrat. 😔 (Problem sa video drajverima i ponovna reinstalacija windowsa).
Medjutim, svoj godisnji odmor, resio sam da iskoristim na meni najdrazi nacin, uz FM.
Pocinjem novi sejv sa velikanom iz Kruševca. FM23 final update by sortitoutsi.
Stay tuned, pocinje nova FM avantura!
Слика
#NFK
Последње учитавање од MitaMilito дана 09 Дец 2023, 19:48, учитано 1 пут укупно.
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

NAPREDAK KRUŠEVAC
Слика

I krećemo polako! Nakon promocije, odradio sam par treninga gde sam se malo detaljnije upoznao sa ekipom. Za par dana, odlazimo na pripreme u Tursku. Prvi utisci su zadovoljavajući, ali svakako nam trebaju pojačanja na nekim pozicijama.
Transfer budžet, skromnih 275k. Na sastanku sa upravom, odlučio sam da predviđeni budžet za transfere prebacimo na plate igrača, pa cemo tako ciljati pojačanja koja su trenutno bez kluba.
Naravno, ambicije su da na kraju sezone završimo u plej ofu. Ako se ukaže prilika možda i pojurimo mesto koje vodi u Evropu.
Što se samog igračkog kadra tiče, imamo par mladih igrača koji poseduju ozbiljan potencijal. Tu pre svega mislim na kapitena Đekovića i mladog Luku Labana, koji su uz Đorđa Jovanovića trenutno naši najvredniji igrači u timu.
Ne treba zaboraviti iskusne kajle sa superligaških terena, Bastajića i Milana Bojovića, najboljeg strelca u istoriji naše lige. Iako ima 36 godina, svojim iskustvom i kvalitetom može mnogo da donese ovoj ekipi. Uz Lazara Zličića i Stefana Jovanovića, ovo su igrači koji će biti kičma našeg tima.
Sada se polako spremamo za pripreme i prelazni rok gde smo u pregovorima sa par zanimljivih igrača.

Слика
Последње учитавање од MitaMilito дана 09 Дец 2023, 19:47, учитано 1 пут укупно.
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

NAPREDAK PREDSTAVIO POJAČANJA!!!


Na put u Tursku, gde cemo odraditi glavni deo priprema pred pocetak sezone pridružiće nam se novi igrači. U saradnji sa upravom kluba, uspeli smo da dovedemo cetiri nova igrača.
Prvo pojačanje koje je stiglo u Kruševac je povratnik u klub, štoper, Abraham Frimpong. Trebao nam je jedan brz igrač u zadnjoj liniji koji će činiti tandem sa mladim Đekovićem. Odmah smo stupili u kontakt sa Abrahamom koji je u prvom mandatu u klubu, izrastao u jednog od najboljih štopera u našoj ligi, što mu je kasnije donelo transfer u Crvenu Zvezdu.
Слика
Слика

Ostala tri igrača pojačaće vezni red.
Kao pojačanje na krilu, stigao je nekada veliki talenat našeg fudbala, momak od koga se mnogo očekivalo Armin Đerlek. Nije ispunio velika očekivanja, ali nadamo se da će kod nas uspeti da pokaže talenat koji svakako nije upitan.
Слика
Слика


Na poziciji kreatora igre doveli smo iskusnog Dejana Melega. Iako ima samo 27 godina, za sobom ima ozbiljan fudbalski CV.
Bivši kapiten Vojvodine bio je projektovan kao naslednik Dušana Tadića, i otišao je u inostranstvo kao najbolji igrač naše lige. Međutim, posle mnogo lutanja, počeo je ponovo da igra onako kako ume u Borcu iz Banja Luke. Njegovo iskustvo i kvalitet značiće nam mnogo u borbi za plej of naredne sezone.
Слика
Слика

Poslednje pojačanje je mladi reprezentativac Srbije koji je rođen u Engleskoj, Dejan Tetek. Stameni zadnji vezni ima samo 20 godina i njega je bilo najteže dovesti. Međutim, preko posrednika i uz mogu slobodno reći nadljudske napore, uspeli smo da ga pridobijemo da potpiše za naš klub. Ubeđen sam da ce klubu u buducnosti doneti mnogo, kako u igračkom tako i u finansijskom smislu!
Слика
Слика


#NFK
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

Bomba u Kruševcu!!

Miralem Sulejmani
je nova desetka Napretka!!!!
Bivši reprezentativac Srbije potpisao je na godinu dana!

Слика
Сликаfree image hosting online link
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

Nova pojačanja u Kruševcu!

Napredak doveo dvojac iz Kolumbije! (Da je ostao M(D)arko Šarić, mogli bi smo da pričamo o nekoj tajnoj vezi sa kartelima, ako me razumete 😁)
Hector i Daniel Quinones stižu kao pojačanja na bekovskim pozicijama. Hector (31) igra na poziciji levog beka, dok Daniel (23) dejstvuje po desnoj strani. Obojica stižu kao slobodni igrači, i već su nam se priključili na pripremama.
U međuvremenu, klub su napustili Uroš Rašković koji se preselio u Tursku Ankaru za 250k, Jovan Marinković je prešao u Totanu za 100k, dok je Siniša Babić završio u Surdulici za 20k.

Слика
[url=https://postimages.org/]Слика

Слика
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

Poslednje i najveće pojačanje u ovom prelaznom roku (ako je suditi po ocenama) dolazi nam direktno sa Obale Slonovače!
Polubrat populanrnog DJ-a Davida Guette iz Nigerije, sa sve sluškama! 👍🏻
Ali obratite pažnju na reakciju navijača, morao sam lično da uverim Jakuze da momak stvarno ima 26 godina. Iako se kune u majku da mu je pasoš ukraden pre odlaska iz Nigerije na Obalu.
Слика
Srpski fudbal pored Kange dobija jos jednu usijanu glavu sa Crnog Kontinenta!
Glavom i bradom
Chikezie ALOZIE! 💪🏻
Слика
Слика

Inače, na startu sezone idemo na gostovanje u Ivanjicu, dok u drugom kolu dočekujemo ekipu Novog Pazara!
Sve je spremo za novu sezonu.

Сликаphoto img
Слика
Слика



#samonapredčarapani
#NFK
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

Posle 11 odigranih kola nalazimo se na odličnom trećem mestu. Najprijatnije iznenađenje do sada je ekipa Novog Pazara predvođena Ljajicem, Sumom i Šćepovićem.
Ali šta tek reći za povrede koje nas prate od starta sezone! Od prvog pa evo sve do ovog jedanaestog kola nismo bilo u stanju da na teren izvedemo najbolji tim. Taman, kada su kockice polako pocele da se slažu tako nas preseče neka nova povreda. Samo su Meleg i Frimpong "preživeli" od pojačanja koja su nam se pridružila na leto.
Najgore je prošao Sulejmani, koji je završio ovaj deo sezone već u septembru. Ček iako sve bude išlo po planu, neće nam se pridružiti pre sredine proleća.
Biće ovo duga i napeta sezona!

Слика
Слика
Слика



#NFK
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

POLUSEZONA

Сликаwhere to upload pictures online

Na zimsku pauzu odlazimo kao najprijatnije iznenađenje u šampionatu gde se nalazimo na visokom drugom mestu.
Ko zna šta bi se dogodilo da nas nisu pratile povrede bitnih igrača od starta sezone. U jednom trenutku imali smo čak 12 povređenih igrača, pa smo morali da kombinujemo tim i stavljam igrače na neke pozicije koje nikada ranije nisu igrali, što je rezultiralo porozom protiv Vojvodine gde nismo uputuli šut u okvir gola.

Dva najbolja meča u dosadašnjem delu sezone, a ujedno i dve najveće pobede, zabeležili smo protiv Crvene Zvezde i Novog Pazara, koji su u tom trenutku bili prvi, odnosno drugi tim na tabeli.
Слика
Слика

Najbolje ocenjeni igrač u našem timu je povratnik Abraham Frimpong, dok je najuticajniji čovek na terenu veznjak Dejan Meleg!
Слика
Слика

Odličnu sezonu do sada imaju i kapiten Nemanja Đeković, Đorđe Jovanović, Milan Bojović, Chike, Slobodan Stanojlović, Lazar Zličić i Sadiković.
Слика
Слика
Слика

Što se tiče prelaznog roka, nećemo juriti po svaku cenu.
Pojačanja će stići samo ukoliko neko od igrača bude napistio klub. Finansije kluba su stabilne, ali da bi ostalo tako sa upravom kluba sam napravio dogovor da u zimskom prelaznom roku raspolažemo budžetom za pojačanja samo onoliko koliko budemo prihodovali od prodaje igrače.
Cilj nam je da zadržimo nosioce igre, jer za pojedine naše igrače već postoji interesovanje brojnih klubova. Tu pre svega mislim na naše mlade bisere Đekovića i Labana na koje su oko bacili ozbiljni klubovi iz Evrope. Bicemo na velikom iskušenju kada stignu prve ponude. Obojica su bonusi i nemamo baš veliki asortiman igrača u toj kategoriji u koju spada još samo Dejan Tetek. Sve u svemu, sledi nam zanimljiva i napeta zimska pauza.

#NFK
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

NOVO POJAČANJE U KRUŠEVCU!!!
Ovoga puta van terena.
Ivica Iliev imenovan je za novog sportskog direktora kluba! Čovek koji je bacao BOMBE na našoj fudbalskoj pijaci potpisao je ugovor sa klubom na dve godine. Čovek koji je sprečen da napravi moćani Partizan! Čovek koji je "otkrio" Sadika, Sumu, Rikarda, Asana.
Veliko pojačanje za naš sportski sektor, jer kakav god on bio, čovek imak NOS (ne samo za dobar koks) vec i za dobra pojačanja!
Pa dobro nam došao ČOVEČE!
(Pored sportskog sektora i kruševački narko dileri verno trljaju ruke) :rugalica: :ole: :yesko:
Слика
Слика
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

Kao jedan od glavnih zadataka koji smo postavili u ovom prelaznom roku, bilo je pronalaženje napadača. Kako su rezultati na polusezoni bili iznad svih očekivanja, rešili smo da dodatno ojačamo igrački kadar kako bi smo na kraju sezone osigurali mesto koje vodi u Evropu.
I pored dobre forme iskusnog Milana Bojovića, prvi zadatak Ivice Ilieva bio je da pronađe malađeg napadača koji će klubu doneti kvalitet.
Upravo na njegovu preporuku stiže napadač Olimpije iz Ljubljane, Portugalac Rui Pedro.
Ovaj transfer iznosiće 140k a klubu iz Slovenije pripašće još i 40% od naredne prodaje.
Još jedno novo lice biće sa nama na pripremama. Luka Stojanović, bivši član Čukaričkog.
Luka u naš klub dolazi kao slobodan igrač i biće zamena za Damira Sadikovića koji se preselio u Sarajevo za 250k.

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

Napredak predstavio ZVER iz Kameruna pred nastavak sezone!!!

Thomas Amang novi je igrač našeg kluba! Igrač koga smo želeli još letos, sada je konačno pod Bagdalom. Potpisao je ugovor na tri sezone i dolazi kao slobodan igrač. Igra na poziciji napadača ali i po levom i desnom krilu. Ima izuzetne fizičke karakteristike i biće najplaćeniji u timu sa platom od 77.5k godišnje bez uključenih bonusa.
Слика
Слика

U međuvremenu, pred sam kraj prelaznog roka neočekivano nas je napustio prvi desni bek i zamenik kapitena Stefan Jovanović, koji se preselio u Crvenu Zvezdu za oko 350k.
Слика
Слика

Kao zamena, stigao je Đorđe Maksimović kao slobodan igrač.
Слика
Prvenstvo nastavljamo protiv ekipe Radničkog u Kragujevcu, a nakon toga dočekujemo Partizan!

Zimska transfer pijaca:
Слика
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

KRUSEVACKA RAPSODIJA

Dve utakmice i dva hat-trick-a za novog napadača Napretka!!!
Prvi je zabeležen na debiju protiv Radničkog u Kragujevcu, a da to nije bila nikakva slučajnost, potvrdio je na domaćem terenu protiv Partizana i strpao još tri komada uz asistenciju!
Ako se po jutru dan poznaje, dobili smo pravog ubicu u napadu! Gde su sada oni koji su kritikovali Ilieva?! 😁
Dame i gospodo: RUI PEDRO!
Слика
Слика
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

Doktor fudbala Miralem Sulejmani produžio je ugovor sa klubom na još jednu sezonu!

Nakon dužeg odsustva sa terena usled povrede, bivši reprezentativac Srbije nastavio je sa odličnim partijama u dresu Čarapana. Njegovo iskustvo i fudbalsko znanje od ogromnog je značaja za fudbalski klub Napredak, tako da je na obostrano zadovoljstvo dogoveren nastavak saradnje.
Sulejmani je na poslednjih pet utakmica postigao tri i namestio isto toliko pogodaka.
Ekipa iz Kruševca je najprijatnije iznenađenje šampionata, trenutno se nalaze na drugom mestu u prvenstvu i u plej ofu boriće se za izlazak u Evropu naredne sezone.
Слика
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

Ligaški deo sezone je gotov!

Слика

Počinje plejof. Evropska karta za leto je obezbeđena!
Portugalac Rui Pedro je nezaustavljiv otkako je zimus stigao iz Olimpije i na svom kontu ima vec 11 golova na 7 ligaških utakmica.
Слика
Слика

U cetvrtfinalu Kupa Srbije sastajemo se sa ekipom Novog Pazara. Obzirom da smo protiv njih zabeležili dve ubedljive pobede u ligaškom delu u ovaj meč ulazimo kao favoriti, sa realnim šansama za polufinale. Ali da ne brzamo. Izuzetna sezona do sada!
A evo kako na to gleda i sportska javnost!
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

KAKVA SEZONA ZA NAPREDAK!!!
DVA BODA RAZLIKE - DVA KOLA DO KRAJA!

Слика

Usled neočekivano dobrih rezultata ove sezone, došli smo u situaciju da se borimo za titulu! Na dva kola do kraja šampionata, Crvena Zvezda nam beži samo dva boda i nalaze se pod pritiskom moranja! Sa druge strane, iako i kod nas vlada velika euforija, pokušavam da rasteretim igrače i da sa njih skinem svaki mogući pritisak, jer smo zaista napravili fantastičan rezultat. Ostaje nam da još preostale tri (cetiri ako prođemo u finale kupa)utakmice odigramo kao i do sada, pa šta bude-biće!
Слика

Najveća satisfakcija nam je ta što je celokupna fudbalska javnost u Srbiji složna u argumentu da Napredak ove sezone igra najbolji fudbal u ligi!
Kao što sam rekao, ostaju nam još dve utakmice u šampionatu. U prvoj gostujemo na Banovom Brdu ekipi Čukarčkog, dok u poslednjem kolu dočekujemo ekipu Novog Pazara pred, siguran sam prepunim tribinama u Kruševcu!
Između toga sastajemo se sa Partizanom u polufinalu Kupa Srbije.
Zvezda sa druge strane ima dva gostovanja Radničkom iz Niša (jedan u kupu) a, u poslednjem kolu dočekuju Čukarički na Marakani!
Da nas od starta sezone ne prati toliki maler sa povredama, ko zna šta bi bilo na kraju, jer smo u nekim trenucima ostajali bez 8 (OSAM) prvotimaca!
Слика

Najveće zimsko pojačanje i najbolji strelac kluba, Portugalac Rui Pedro, završio je sezonu zbog povrede skočnog zgloba.
Ali, dok jednom ne smrkne, drugom ne svane. Mladi Slobodan Stanojlović zauzeo je njegovo mesto u napadu i prosto rečeno EKSPLODIRAO!
Слика

Na pet mečeva koliko smo dugo već bez Portugalca, Stanojlo je zabeležio 5 golova i upisao isto toliko asistencija! Ozbiljno se nametnuo! Izgleda da mu je prijala konkurencija dolaskom Rui Pedra!
Слика
Слика

Nama ostaje da sezonu završimo na najbolji mogući način. Kako god da se završi, ovo je izuzetno veliki uspeh!
Слика
Слика
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

DRAMA U POSLEDNJEM KOLU SUPER LIGE SRBIJE!!

Слика
U poslednjem kolu SuperLige Srbije odigrali smo nerešeno na svom stadionu protiv ekipe Novog Pazara i nažalost ostali bez titule ove sezone.
Ne bi tu bilo ništa čudno da ni Zvezda nije kiksnula protiv Čukaričkog na Marakani gde je bilo 1:1!
Dosta kontraverze u poslednjem kolu pomenutih utakmica izazvao je VAR!

U sjajnoj fudbalskoj atmosferi pred prepunim tribinama stadiona Mladost, pod Bagdalom krenuli smo furiozno od samog starta ka golu Novog Pazara. Prvi gol pao je vec u 6. minutu, ali je posle VAR-a poništen gol Stanojlovića zbog minimalnog ofsajda. Posle 20 minuta igre imali smo prvi korner na utakmici koji je izveo Dejan Meleg, a najbolji u skoku bio Abraham Frimpong koji donosi prednost našem timu za veliku erupciju oduševljenja svih na stadionu.

Ljudi na stadionu, pažljivo su pratili šta se dešava i u Beogradu na meču Zvezde, a u 30. minutu poništen je gol Čukaričkog posle poziva iz VAR sobe. Kako su minuti na meču prolazili, tako su sudijske odluke bile sve čudnije. Pazarci su igrali oštro jer im je povoljan rezultat garantovao Evropu, ali sudija u par navrata nije svirao neke čiste prekršaje nad našim igračima i tako dodatno nervirao i mene i oko 10 000 ljudi prisutnih na stadionu.

U 44.minutu prvi ozbiljan napad za Pazarce, po levom krilu prolazi Ergelaš i ubacuje loptu u sredinu ka Šćepoviću, ovaj se uvukao iza leđa naših štopera i postiže gol za 1:1!
Dugo se u VAR sobi proveravao ovaj snimak zbog mogućeg ofsajda i posle prekida od 8 minuta gol je ipak priznat. U tim trenucima je na Marakani još uvek bilo 0:0!
Drugo poluvreme kao da se nije ni igralo.
Mnogo prekida, mnogo seckanja igre i odugovlačenja gostiju. Na ruku nam nisu išle ni neke sudijske odluke. Igrači su polako počeli da ulaze u nervozu. Pokušavali smo nekako svim silama da dođemo do tog drugog gola, ali nažalost u ovakvim okolnostima nismo uspeli.

Na kraju meča, saznao sam da je meč između Zvezde i Čukarčkog završen 1:1 zbog čega mi je dodatno bilo krivo, ali kao što rekoh u ovakvim okolnostima prosto nije bilo moguće za neki drugačiji scenario.
Sudijska delegacija počašćena je salvom zvižduka sa tribina, dok smo moji momci i ja ispraćeni sa terena uz stojaće ovacije!

Sve u svemu, veliki uspeh za sve u klubu jer smo nadmašili sva očekivanja.
Za kraj sezone ostaje nam meč za trofej upravo sa Crvenom Zvezdom u finalu Kupa Srbije, gde cemo u direktnom duelu odlučiti ko je bolji!
Слика
Слика
Слика
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

Uoči finala kupa Srbije želeo bih da podelim sa vama deo iz emisije Željka Pantića, a koji se tiče našeg kluba!

Слика

"Ne možemo a da ne spomenemo fenomen Napretka koji je toliko aktuelan. Ja zaista ne znam šta se tamo radi, ali taj Napredak nas tuče gde god nas vidi! Da sam na mestu trenera Duljaja, ja bih se lepo prerušio u beskućnika i upao na neki od treninga kruševačkog tima, da vidim šta onaj Mitić radi to svojim igračima?!
Pa oni iskopaju nekog Portugalca koji nije mogao da uspe u Olimpiji iz Slovenije, za kog je garantovao Ivica Iliev! Evo ja sada ovim putem pitam Ivicu, zašto ga prvo nije preporučio Partizanu, ako jeste tako veliki Partizanovac kakvim se naziva. Da se vratim na temu, dođe čovek u naš fudbal i raspuca se kao da je Kristijano Ronaldo! Nama strpa het trik i zabeleži asistenciju! Pa ljudi moji, je li to realno!
Druga stvar, ona dva Afrikanca koje imaju u timu trče kao nenormalni, treba da se uradi neki DNK test da nisu kojim slučajem u srodstvu sa Useinom Boltom, jer ja nemam drugo objašnjenje.
Čitava ekipa Napretka sastavljena od nekih poluigrača, tu jedino vredi Sulejmani koji je dete naše akademije, ovo ostalo ne želim ni da komentarišem. Ali, čitava ekipa Napretka grize i trči na terenu kao da su dopingovani. Evo, ja pozivam nadležne iz FSS-a da njihove igrače podvrgnu doping kontroli, jer ja drugo objašnjenje nemam!"
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

Poraz u finalu kupa protiv Zvezde
Слика

Nažalost, nismo uspeli da napravimo podvig i osvojimo prvi trofej u sezoni.
U finalu Kupa Srbije u jako teškoj i ravnopravnoj utakmici nakon produžetaka, izgubili smo od Crvene Zvezde minimalnim rezultatom.
Слика

Povrede koje su nas pratile od starta sezone, koštale su nas da napravimo nešto više u ovoj utakmici i donesemo u Kruševac prvi trofej u istoriji kluba.
Bez Melega, Stanojlovića, Bojovića, Stojanovića, suspendovanog Amanga (zbog žutih kartona) i nedovoljno oporavljenih Đorđa Jovanovića, Sulejmanija i Rui Pedra ušli smo jako desetkovani u ovaj meč. Sulejmani i Pedro su ovaj meč odigrali pod injekcijama i to ih je jako limitiralo da pokažu svoj kvalitet na natopljenom stadionu Čair.
Слика

Kiša je padala sve vreme, a ja sam samo molio Boga da se još neki igrač ne povredi jer nismo imali puno rešenja na klupi, naročito u napadu.
Međutim, uprkos svemu, tražili smo svoje šanse i igrali našu igru koja nas je krasila tokom čitave sezone. Da je Rui Pedro bio zdrav, siguran sam da bi iskoristio bar jedan od dva zicera u kojima se našao 1na1 sa Glazerom. Mladi Luka Laban pogodio je prečku na početku drugog poluvremena, dok je naša odbrana delovala sigurno i zategnuto do kraja meča.
Trenutak odluke desio se u 97.minutu prvog produžetka. Slobodan udarac sa nekih 24 metara izveo je Hwang pored živog zida. Lopta je na natopljenom terenu čudno odskočila ispred golmana Savića i završila u mreži.
U drugom produžetku, moji momci su potpuno ostali bez snage, zbog nedostatka rešenja na klupi, kao što rekoh, nisam mogao da zamenim napadače, tako da smo na kraju ostali praznih šaka.
Слика

U svlačionici sam nakon ceremonije igračima rekao da podignu glave i da su uradili veliku stvar.
Napredak ce posle više od 25 godina igrati u nekoj evropskoj utakmici. Tako da nas očekuje još puno rada i velikih utakmica već od narednog leta!
Слика
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

KRAJ PRVE SEZONE!!!

Слика


Kao što to obično biva došlo je vreme da sumirarmo utiske na kraju sezone.
Ostvarili smo neverovatan uspeh i mimo svih očekivanja završili smo takmičenje kao vicešampioni.
Слика

Prioritet će svakako biti da zadržimo kostur ekipe, što je đavolski težak posao jer postoje mnoga interesovanja za veliki broj naših prvotimaca. To se posebno odnosi na bonuse: Đekovića, Labana, Teteka koji su zbog pravila o bonus igračima privukli pažnju večitih rivala!
Pored njih tu su još i Slobodan Stanojlović koji je takođe na meti Crvene Zvezde, zatim Lazar Zličić koga žele Čukarički, Vojvodina i TSC.
Klub iz Bačke Topole bacio je oko na nekoliko naših igrača poput Frimponga, Vukajlovića i Nikole Stevanovića.
Za Nigerijca Chike-a postoji interesovanje iz Rusije, kao i za još neke igrače poput Mršića, ali oni svakako nisu starteri, tako da će verovatno napustiti klub ukoliko dodje do odgovarajuće ponude.
Problem sa svim važnijim igračima poput Teteka jeste otkupna klauzula. To je bio jedan od glavnih uslova agenata igrača kada smo ih dovodili u klub.
Iz naše lige osim večitih rivala me ne plaše interesovanja drugih klubova, jer smo uz Crvenu Zvezdu jedini tim koji će igrati Ligu Šampiona. (Kvalifikacije od treceg kola). Ono što možemo da garantujemo igračima i potencijalnim pojačanjima to je sigurno igranje u Evropi i to u najmanju u Ligi Konferencije!
Sledi nam prelazni rok i potraga za pojačanjima koji će najviše zavisiti od toga ko će napustiti klub.

U tek završenoj sezoni moram istaći neke pojedince.
-Najbolji strelac ekipe u svim takmičenjima Slobodan Stanojlović.
-Najbolji strelac kluba u Superligi Rui Pedro
-Najbolji asistent Dejan Meleg
-Najkorisniji igrač Miralem Sulejmani
-Najbolji mladi igrač Nemanja Đeković
-Najbolje pojačanje Thomas Amang.
Marko Putinčanin i Milan Bojović završili su karijeru u našem klubu. Oni ce ostati u klubu gde ce raditi sa mladjim kategorijama.
U ime svih u fudbalskom klubu Napredak, Marku i Milanu želimo sve najbolje u zasluženoj penziji!

Слика
Слика
Слика
Сликаsite for uploading photos
Слика
Слика
MitaMilito
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 08 Дец 2023, 12:21
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 4123
Status: Није на вези

Re: Napredak Kruševac

Порука од MitaMilito »

Formiranje tima za Evropu!


Pošto se bliži početak prelaznog roka, Ivica Iliev pozvao me je na sastanak kako bi smo napravili plan vezan za transfer pijacu. Zajedno sa njim bio je i direktor Bojan Kapka Miladinović.
Слика

Iliev mi je rekao da postoje ozbiljna interesovanja za neke naše igrače. Ranije smo već dogovorili da ćemo učiniti sve kako bi smo zadržali nosioce igre.
Za Dejana Teteka odbili smo do sada po dve ponude od Zvezde i Partizana. Međutim i Iliev i Kapka su složni da je pitanje vremena kada će večiti aktivirati klauzulu koju Dejan ima u ugovoru u iznosu od 750k.
S tim u vezi, rekao sam da ne bi bilo loše da imamo neku alternativu ako slučajno dođe do pomenutog transfera.
Na stolu smo imali veoma dobru ponudu od nemačkog drugoliša St Paulia za štopra Nikolu Stevanovića. Nemci su bili spremni da plate oko 300k za stamenog defanzivca. Svi smo bili saglasni da je ponuda apsolutno zadovoljavajuća i da je treba prihvatiti, jer će i igrač i klub dobiti mnogo u finansijskom smislu.
Što se dolazaka tiče, prioritet je da popunimo rupe nastale odlaskom igrača koje su završile karijere ili im je istekao ugovor sa klubom.
Rekao sam Ilievu i Kapki da su nam potrebna pojačanja na poziciji golmana, centralnog defanzivca, zadnjeg veznog i špica.
Obojica su se odmah bacila na posao i krenuli u potragu za novim pojačanjima!
Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2023 / Discussion”